SolarEdge P650-5R M4M RL

SolarEdge P650-5R M4M RL

Артикул: 105368
Є в наявності

Ціна: 2 838 грн.Особливості:

• Оптимізатор потужності SolarEdge SE P600 встановлюється разом із інверторами мережі SolarEdge.
• Найбільш економічно ефективне рішення для сонячних електростанцій побутового та промислового призначення, які вимагають розміщення сонячних батарей на багатьох різноорієнтованих площинах.
• Збільшують виробництво енергії до 25%.
• Вища ефективність (99,5%).
• Знижує системні витрати на 50%. Менше кабелів, запобіжників та блоків, що об'єднують.
• Швидкий монтаж за допомогою одного болта.
• Ультрасучасне техобслуговування дає можливість моніторингу на рівні одного сонячного модуля.
• Вимикає напругу на рівні модуля для забезпечення безпеки монтажника та у разі пожежі.
• Призначений для двох фотоелектричних модулів, послідовно з'єднаних.
• Встановлюється разом із інверторами мережі SolarEdge.

Опис

Оптимізатор потужності SolarEdge P650 для використання з інверторами SolarEdge та двома фотоелементами на 60 осередків

SolarEdge SE P650 - модуль оптимізатора потужності для комерційних інсталяцій з двома підключеннями (вхід та вихід, тип МС4) та для двох сонячних панелей (з 60 осередками) потужністю до 650 Вт.

Оптимізатор потужності SolarEdge SE P650 - спеціальний пристрій призначений для підвищення вироблення фотоелектричних панелей. Оптимізатор відстежує точку максимальної потужності збільшуючи вихід енергії з фотомодулів на 25%. Ще однією функцією оптимізаторів є контроль роботи фотоелектричної системи, збирання та передачі даних для моніторингу. Пристрій встановлюється на кожну або дві панелі – це дає можливість детально контролювати вироблення кожної панелі окремо. Спеціальна функція SafeDС, яка оснащена блоками оптимізаторів, автоматично відключає напругу постійного струму від модулів на випадок, коли електроенергія в мережі зникає або вимикається інвертор. Оптимізатори сумісні з с-Si та всіма тонкоплівковими фото-модулями.

Оптимізатор потужності SolarEdge - це перетворювач постійного струму в постійний струм, який підключається до кожного фотоелектричного модуля або вбудовується виробниками модулів, замінюючи традиційну сонячну розподільну коробку. Оптимізатори потужності SolarEdge збільшують вихід енергії від фотоелектричних систем, постійно відстежуючи максимальну потужність (MPPT) кожного модуля окремо. Крім того, оптимізатори живлення відстежують продуктивність кожного модуля та передають дані про продуктивність на портал моніторингу SolarEdge для розширеного та економічно ефективного обслуговування на рівні модулів. Кожен оптимізатор потужності оснащений унікальною функцією SafeDC™, яка автоматично відключає постійну напругу модулів при кожному вимкненні живлення інвертора чи мережі.

MPPT на модуль допускає гнучку конструкцію установки з кількома орієнтаціями, нахилами та типами модулів в одному стрінгу. При роботі з інверторами SolarEdge оптимізатори живлення SolarEdge автоматично підтримують фіксовану напругу на ланцюжку, що дає установникам ще більшу гнучкість при використанні довших ланцюжків і струн різної довжини для розробки оптимальних фотоелектричних систем.

Оптимізатор потужності SolarEdge SE P650 – важлива складова комплексного рішення від ізраїльської компанії SolarEdge для домашніх, комерційних та промислових сонячних станцій. Мініатюрний модуль є оптимізатором потужності, що підвищує продуктивність фотоелектричних панелей в умовах розсіяного освітлення, затінення, забруднення. Впливаючи на кожну сонячну батарею окремо, пристрій сприяє зростанню продуктивності системи в цілому, а отже, підходить для установок під "зелений" тариф

Переваги силового оптимізатора:

Універсальність - сумісний з аморфними, полікристалічними та монокристалічними фотомодулями.
Стабільність - працює за будь-яких умов, не боїться вітру, граду, дощу, ультрафіолету.
Комунікативність – дозволяє відстежувати продуктивність панелей у реальному часі.
Ефективність – ККД до 99,5%, збільшує генерацію на 25%.
Надійність – функція SafeDC™ для автоматичного вимкнення напруги DC в аварійній ситуації.
MPPT модуль дозволяє монтувати сонячні батареї одного стрінга на різних схилах, що не рекомендується робити з батареями без оптимізаторів. В результаті монтаж сонячних фотомодулів з використанням оптимізаторів напруги стає ще більш гнучким, зручним та ефективним. Приклад роботи панелей із оптимізаторами. (оскільки напруга кожного фотомодуля є фіксованою, загальна потужність системи несуттєво змінюється при затіненні одного з фотомодуля)
Особливості роботи оптимізатора напруги SolarEdge

Корпус оптимізатора виготовлений із стійкого до сонячного проміння пластику. Є кронштейн для встановлення приладу на фотомодуль, кабелі та конектори для підключення до електрогенеруючого пристрою. Смарт-модуль SE P600 розрахований на декілька послідовно з'єднаних сонячних батарей сумарною потужністю до 650 Вт. Приєднується до панелей та інвертора SolarEdge. Сумісний із трифазними перетворювачами струму серії "К" потужністю від 15 до 33,3 кВт. Термін служби оптимізатора – 25 років.

Важливо знати!

Номінальна потужність фотомодулів вказана у назві оптимізаторів (Р300 – 300 Вт).
Допустиме перевищення потужності +5%.
При температурі навколишнього середовища вище +70°C/+158°F знижується потужність.
Оптимізатори P600 та P700 можуть бути змішані в один рядок. Не можна змішувати P600/P700 з P300/P350 в одному стрінгу.
У разі непарного числа фотоелектричних модулів в одному стрингу дозволено встановити один оптимізатор потужності P600/P700, підключений до одного фотомодуля.
Для SE27.6k можна встановлювати до 13 500 Вт на стрінг (максимальна різниця потужностей стрингів не повинна перевищувати 2000 Вт).
Вхід:

Номінальна вхідна потужність постійного струму: 650 Вт
Абсолютна максимальна вхідна напруга (Voc): 96 В постійного струму
Робочий діапазон MPPT: 12,5 - 80 В постійного струму
Максимальний тривалий вхідний струм (ISC): 10 А
Максимальна ефективність: 99,5%
Виважена ефективність: 98,6%
Категорія перенапруги: II
Вихід під час роботи (Оптимизатори потужності підключаються до інверторів, що знаходяться в експлуатації):

Максимальний вихідний струм: 15 А
Максимальна вихідна робоча напруга: 85 В постійного струму
Вихід у режимі очікування (Оптимізатори потужності від'єднані від інверторів SolarEdge або інвертори вимкнені):

Безпечна вихідна напруга на оптимізатор потужності: 1 В постійного струму
Відповідність стандартам:

EMC: FCC, частина 15, клас B, IEC61000-6-2, IEC61000-6-3
Безпека: IEC-62109-1 (клас безпеки II), UL1741
Rohs: Так
Протипожежний захист: VDE-AR-E 2100-712 : 2013-05