Доставка та оплата – інтернет магазин e-sale.kiev.ua

Ми приймаємо Ваші замовлення на сайті (цілодобово, без вихідних). Ви можете зробити замовлення по телефону в робочі дні з 9:00 до 18:00.

Оплата:

1. Готівкою при доставці кур'єром можлива лише по Києву та Київській області. На підтвердження оплати ми надаємо Вам товарний чек.

2. Післяплатою при отриманні замовлення в представництві служби доставки транспортної компанії (при даній формі оплати необхідна передоплата в розмірі 10%).

3. Переказ коштів на картку ПриватБанк. Реквізити на оплату ви отримаєте у менеджерів.

4. Безготівковий розрахунок здійснюється шляхом переказу коштів на розрахунковий рахунок. Реквізити розрахункового рахунку Ви отримаєте у менеджерів.

5. При 100% передоплаті на карту ПриватБанк – додаткові знижки!

Доставка по Києву та Київській області:

1.  Доставка товарів здійснюється без вихідних з 9:00 до 22:00.

2. Товар доставляється в обумовлений заздалегідь час за вказаною Клієнтом адресою до під'їзду житлового будинку, офісу, гаража тощо. Ця послуга не включає підйом товару на поверх.

3.  При отриманні товару слід перевірити його товарний вигляд, кількість і комплектацію відповідно до товарної накладної. Претензії до зовнішнього вигляду та комплектації товару після Вашого підпису не приймаються.

4. Оплата за товар здійснюється водієві-експедитору за фактом доставки. Розрахунок здійснюється виключно у гривнях.

5. Ціна доставки за межі Києва становить 10 грн/км від межі міста в один бік або за домовленістю, або будь-якою транспортною компанією.

6. Термінова доставка становить 300 грн.

Доставка по Україні:

В нас є можливість доставити замовлений Вами товар у будь-який куточок нашої країни.

Замовлення, яке вам надсилається, ми страхуємо на 100%, тому єдині додаткові витрати, які впливають на кінцеву вартість продукції, це ціна доставки і страховки товару (як правило, це 2% від ціни товару).

Доставка по Україні здійснюється будь-якою транспортною компанією на ваш вибір: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, Нічний експрес, Гюнсел та інші.

Увага! Перевірку замовлення щодо цілісності упаковки ми рекомендуємо здійснювати у відділенні служби доставки вашого міста. За наявності зовнішніх пошкоджень упаковки вимагайте від працівників філії доставки задокументувати це!