Оптимізатори потужності для сонячних панелей в інтернет-магазині E-sale

Багато хто задається питанням, як збільшити продуктивність сонячної панелі. Зокрема, втрата енергії відбувається під час часткового затінення одного чи кількох модулів. Саме для вирішення цієї проблеми були розроблені оптимізатори потужності для сонячних панелей.


В інтернет-магазині E-sale представлено оптимізатори потужності від двох найбільших брендів на світовому ринку в цій сфері – Q-Power (Китай) та SolarEdge (Ізраїль). Товари мають всі відповідні сертифікати і гарантію від виробника. Прогнозована безвідмовна експлуатація деяких моделей становить 25 років.


Використання оптимізаторів для сонячних панелей здатне збільшити продуктивність панелі до 25%. Конструкція оптимізаторів розрахована на максимальне використання простору. Крім того, ці пристрої дуже прості в установці, деякі моделі кріпляться лише за допомогою одного болта. В нашому магазині ви можете вибрати такий оптимізатор потужності, який встановлюється
як на кожну панель сонячного поля загалом, так і на окремі панелі, що перебувають в затінку.


На нашому сайті всі товари супроводжуються докладним описом та технічними характеристиками. Купуючи таке високотехнологічне обладнання як оптимізатори потужності для сонячних панелей, ви забезпечуєте не тільки значну продуктивність системи сонячних панелей, але і її безпеку.