В сучасному світі все актуальнішим стає питання накопичення та зберігання енергії, в тому числі і з відновлюваних джерел. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що системи накопичення та зберігання енергії – це крок в напрямку майбутнього. В інтернет-магазині E-sale до вашої уваги пропонується великий вибір різних систем зберігання енергії.

У нас ви можете купити системи накопичення та зберігання енергії від провідних світових виробників: LG, Dyness, Solax, EverExceed, Shoto, BYD, Stromherz, Pylontech, Altek, Fronius,  Q-Power та інших брендів. Усі пристрої мають необхідні сертифікати та гарантію від виробника.

Системи зберігання енергії, представлені в нашому магазині, з однаковим успіхом можуть застосовуватися як у квартирі, так і в заміському будинку. Вони відзначаються високою якістю, надійністю та безпекою. Крім побутових систем зберігання енергії, в нас ви знайдете системи для промислового використання.

Головна перевага систем (ESS) полягає у здатності запасати (і переносити) електроенергію, а також забезпечувати безперебійну подачу енергії, коли це необхідно. Купивши систему накопичення та зберігання енергії в інтернет-магазині E-sale, ви забезпечуєте свою енергетичну незалежність практично у будь-якій ситуації.