Контролери заряду в інтернет-магазині E-sale

Альтернативні джерела енергії, зокрема сонячні панелі, стають дедалі популярнішими. Однак недостатньо мати саму лише сонячну панель. Власники панелей знають, що контролер заряду – абсолютно необхідна річ. Він відповідає за нормальний режим заряду акумулятора, забезпечуючи їй правильний струм і напругу. Крім того, якщо ви придбали контролер заряду, глибокий розряд батареї стає практично неможливим, як і її перезаряд.


В інтернет-магазині E-sale, поряд із сонячними панелями та акумуляторами до них, завжди є можливість купити контролер заряду. Ми реалізуємо виключно якісні та сертифіковані товари, які обов'язково супроводжуються гарантією від виробника. В нас можна придбати контролери заряду від таких знаменитих брендів як Altek,
EPsolar, Power Master тощо.


Як правильно вибирати контролер заряду для сонячної батареї? Щоб зробити правильний вибір, потрібно враховувати деякі аспекти цього пристрою. Контролер підбирають за
робочою напругою, також враховується максимальний струм від сонячних батарей і максимальний струм заряду акумуляторної батареї. Плюс, існує два види контролерів - MPPT та ШІМ (PWM).


Якщо ви не можете самостійно розібратися в нюансах вибору контролерів заряду, зверніться до фахівця. В нашому магазині ви завжди можете отримати консультацію та оформити замовлення з доставкою по Києву та в будь-яку точку України.