Q-Power LFP4648

Q-Power LFP4648Q-Power LFP4648


Артикул: 105665
Немає в наявності

Ціна: 68 228 грн.


Особливості:

• Номінальна ємність 4,6 кВт*година
• Компактний дизайн підлоги
• Управління активною BMS
• Струм балансування 1А
• Номінальна потужність заряду/розряду 4600Вт
• Кількість циклів при DOD=80% понад 3500
• Термін служби понад 10 років
• Хімічний елемент LiFePO4

Опис

Система зберігання енергії Q-Power LFP4648 (51,2В, 4,6кВт)

Накопичувач енергії з ємністю 14000Вт * год і номінальною робочою напругою 51,2В. Для систем автономного та гарантованого електроживлення

Сучасно розвиток систем, що використовують альтернативні джерела енергії, вимагають розвиток і напрями збереження та перерозподілу енергії протягом часу. Звичні нам AGM і GEL акумулятори не підходять для вирішення таких завдань, і тому був розроблений і виготовлений блок накопичення енергії на принципово інших елементах, на іншій технології:

Акумулятор ESS (Система зберігання енергії) Q-Power LFP4648 – накопичувач на LiFePO4 елементах для сонячних та інших автономних систем. Області застосування постійно розширюються внаслідок покращення споживчих якостей. Невелика вага та досягнута висока енергоефективність уможливили застосування цих батарей у приватному секторі, у гібридних мережевих станціях, в автономних резервних системах.

Відмінною особливістю Q-Power LFP4648 є ККД, зараз він близький до 97%, при цьому струм заряду та розряду може досягати 0.5С, що обмежено параметрами контролера BMS для продовження терміну служби батареї. При цьому батарея практично не виділяє тепла, і добре працює у всьому діапазоні потужності.

Акумуляторна батарея Q-Power LFP4648 має систему балансування для вирівнювання заряду між осередками батареї. Що таке BMS:

Система управління батареєю (BMS) - електронна система, яка керує зарядом/розрядним процесом акумуляторної батареї, відповідає за безпеку її роботи, проводить моніторинг стану батареї, оцінку вторинних даних працездатності.

BMS (Battery Management System) – це електронна плата, яка ставиться на акумуляторну батарею з метою контролю процесу її заряду/розряду, моніторингу стану акумулятора та його елементів, контролю температури, захисту складових акумуляторної батареї. Система керування та балансування забезпечує індивідуальний контроль напруги кожного елемента акумулятора, розподіляє струми між складовими акумуляторної батареї під час зарядного процесу.

На основі даних BMS виконує балансування заряду осередків, контролює температуру осередків і елементів балансування. Функціональність BMS дозволяє не лише покращити режим експлуатації акумуляторних батарей, а й максимально збільшити термін їхньої служби. При визначенні критичного стану батареї Battery Management System реагує відповідно, видаючи аварійний сигнал про несправність. BMS є активним і проводить балансування струмом до 1А перерозподіляючи надлишки енергії між осередком з найбільшою напругою та з найменшою. Балансування відбувається протягом усієї роботи, а не лише у верхньому діапазоні напруги.

Точність роботи BMS у складі батареї Q-Power LFP4648+/-0,01В. Підключення для моніторингу можливе через Bluetooth будь-який смартфон з операційною системою Android.

Рекомендації з експлуатації акумуляторної батареї Q-Power LFP14048 – рекомендуємо використовувати в комплекті з інверторами торгової марки Opti-Solar, Q-Power, Voltronic, Deye на ручних налаштуваннях порогів заряду та розряду акумулятора.

Увага! Важливо!

Обслуговування акумуляторної батареї Q-Power LFP4648
ESS Q-Power LFP4648 вимагає періодичного обслуговування, перевірки стану елементів, тепловізійної діагностики, чищення та профілактики. Також рекомендується проводити підтяжку болтових з'єднань. Періодичність проведення 12 міс.

Батарейний блок складається з 56 монолітних блоків, кожен із яких можна замінити у разі виходу з ладу. Діагностика працездатності проводиться з допомогою вбудованого BMS контролера.

Параметри інвертора для роботи з акумуляторною батареєю Q-Power LFP4648:

• Bulk charging voltage (напруга основного заряду) – 55,2В
• Floating charging voltage (напруга змісту) – 54,4В
• Low DC cut-off voltage (напруга відключення інвертора) – 41,6В
• Maximum charging current (максимальний струм заряду) – 120А
• Maximum discharging current (максимальний струм розряду) – 150А

Гарантія на обладнання складає від 24 місяців. Із можливістю збільшення до 60 місяців.

Варіанти гарантійного забезпечення:

1. Базова, при придбанні за роздрібною ціною – 24 місяці.
2. Обмежена, при придбанні зі знижкою – 12 місяців.
3. Можливе збільшення терміну гарантії до 60 місяців. Послуга платна. Вартість кожних 12 місяців гарантії +10% від вартості одиниці виробу. Постгарантійне обслуговування надається протягом усього терміну експлуатації сервісним центром.

Характеристики товара Q-Power LFP4648

Технічні характеристики:
Модель Q-Power LFP4648
Номінальна ємність 100A*година
Номінальний запас енергії 4600Вт * год
Номінальну напругу 51,2В
Робочий діапазон напруги 41,6В-54,4В
Максимальний діапазон напруги 40,0В-57,6В
90% ємності знаходиться в діапазоні напруги 48В-54,4В
ККД0.98
Максимальний тривалий струм розряду 120А
Піковий струм розряду 180А
Максимальний струм заряду 150А
Кількість LFP осередків56
Струм балансування до 1А
Тип осередківLiFePO4
Кількість циклів заряд/розряд до 80% понад 3500
Контролер BMS є, активний
Автомат захисного відключення ні, функція захисного відключення вбудована в BMS
Автоматичний захист від високої/низкої напруги осередків є
Комунікація Bluetooth
Програмне забезпечення для моніторингу та налаштування є
Підключення термінали М8
Температура експлуатації 0С-40С без конденсату
Вологість 0 - 70%
Габарити (д.ш. 650*500*250мм
Вага 65кг