Stromherz S-10KTL-ESS 6,9кВт

Stromherz S-10KTL-ESS 6,9кВт

Артикул: 105584
Немає в наявності

Ціна: 320 000 грн.


Опис

Побутова система зберігання енергії Stromherz S-10KTL-ESS (BMS SM-900V/LCD+АКБ 6.9 кВтч)

Система накопичення електроенергії від компанії Stromherz – це лінійка преміального обладнання для комплексного оснащення гібридних сонячних електростанцій. У денний час сонячна енергія живитиме вашу побутову техніку, а зайва - подаватися в мережу або акумулюватися в батареї для резервного живлення при відключенні електроенергії або вночі.

У мінімальний базовий комплект входять:

- Трифазний інвертор S-10KTL-ESS, потужністю 10кВт;

- блок керування батареєю BMS;

- 3 шт. літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) акумулятора, ємністю по 2,3 кВт*год.

Унікальна гібридна станція у складі якої є – гібридний інвертор, BMS, літієві акумулятори. Гібридний інвертор єдиний станом на грудень 2021 року, що вміє навантажувати асиметрично всі три фази - не страшно якщо одна фаза просаджена все одно отримуємо максимальну генерацію та економію. Пускова потужність 20 кВА! Сонячна гібридна система вимагає лише підключення сонячних панелей 13000 Вт, а решта компонентів вже є в комплекті. Усі компоненти системи з рекордними характеристиками – гібридний інвертор 10000 Вт вміє генерувати електроенергію з асиметричним навантаженням фаз та має пускову потужність 20000 Вт, АКБ витримує 10000 циклів із глибиною 90%

Головні технічні переваги системи Stromherz:

Корпус та радіатор інвертора вилиті єдиним цілим, для забезпечення максимальної герметичності та тепловідведення.
Система має функцію несиметричного виходу по фазах, що дозволяє найефективніше використовувати генерацію СЕС для самозабезпечення.

Блок керування акумуляторною батареєю оснащений функцією попереднього заряджання, балансування елементів, а також захистом від надмірної напруги та перегріву.

Блок АКБ складається з літій-залізо-фосфатних елементів з глибиною розряду до 100%. Гарантійний термін експлуатації батареї становить від 10 років або 10000 циклів.
Система Stromherz оснащена функцією бездротового моніторингу, що дозволяє стежити за характеристиками роботи станції та віддалено налаштовувати її параметри.
Миттєва швидкість перемикання на резервне джерело електропостачання (10мс).

Система не вимагає дооснащення та повністю укомплектована необхідним обладнанням – Wi-Fi модуль, кабелі підключення, смарт-метр та трансформатори струму.

Багатофункціональна система акумулювання енергії Stromherz є інтелектуальною гібридною системою акумулювання енергії, яка перетворює сонячні панелі на цілодобовий ресурс, забезпечуючи резервне живлення у разі відключення електромережі. Багатофункціональна система акумулювання енергії Stromherz дозволяє зберігати відновлювану енергію, що дає можливість оптимізувати керування енергією вдома та збільшити загальне виробництво електроенергії за рахунок відновлюваних джерел. Надійна відновлювана енергія підвищує стійкість до відмов мережі, знижує витрати на електроенергію і стимулює володіння електромобілями.

Багатофункціональна система акумулювання енергії Stromherz дозволяє накопичувати енергію від сонячних панелей протягом дня або від мережі, коли тарифи на електроенергію низькі; розряджає енергію для резервування чи використання у нічний час; та автоматично оптимізує енергію будинку. Таким чином, багатофункціональна система акумулювання енергії Stromherz максимізує
споживання сонячної енергії та знижує енергетичні витрати.

Багатофункціональна система акумулювання енергії Stromherz може заряджатися від сонячної або мережної енергії, а також забезпечувати резервне харчування.
Якщо потрібно більше енергії, можна встановити кілька багатофункціональних систем акумулювання енергії Stromherz, щоб вони
функціонували як більша система.