SolaX Triple Power HV 6,3 кВт/ч (Gen2)

SolaX Triple Power HV 6,3 кВт/ч (Gen2)

Артикул: 105384
Є в наявності

Ціна: 157 250 грн.Особливості:

• Понад 6000 циклів заряду-розряду
• Термін служби понад 10 років
• Безпека та продуктивність завдяки технологіям LFP
• Вбудована BMS – розумна система управління, вбудована в АКБ, грамотно контролює вашу систему 24/7
• Заряд/розряд до 6 кВт
• Масштабована потужність зберігання до 25,2 кВт/год для одного інвертора
• Можливість встановлення на підлозі та стіні
• Компактний дизайн
• 90% Глибина розряду
• Проста установка - підключи і працюй з усіма кабелями, що додаються.

Опис

Батарейний модуль SolaX Triple Power HV 6,3 кВтг (Gen2)

Triple Power – це високовольтна літієва батарея, яка може бути розширена у модулі, досягаючи ємності 25,2 кВтг.
Інноваційна високовольтна батарея, призначена як для домашнього, так і для промислового використання, з новими поліпшеннями в щільності батареї, покращеною подачею енергії, простою установкою та сумісною із сонячними інверторами Solax.
Інвертори, сумісні із Triple Power T63 HV
Solax Triple Power T63 сумісний з кількома брендами та виробниками сонячних інверторів, за словами виробника Solax, сумісні інвертори такі: Solax X1-Hybrid та X3-Hybrid

Зверніть увагу, що це лише акумуляторний модуль, для роботи потрібний Master Box BMS.
Батареї Triple Power Generation2 можуть використовуватися лише з BMS покоління 2. Вони НЕ сумісні з BMS покоління 1 або батареями Solax LFP 5,8 кВт/год, тому не змішуйте їх!

Батарея SolaX Triple Power ідеально поєднується з X1-Hybrid, X3-Hybrid та X1-AC, доступна потужністю 6,3 кВтг, кожна з яких може бути встановлена ​​послідовно з ще 3 батареями того ж розміру (залежно від зарядного пристрою).

Компанія SolaX Power рада оголосити про випуск нового високовольтного рішення Triple Power T63 для акумуляторів. Розроблена і вироблена в партнерстві з SolaX, компанія Triple Power пропонує НОВУ модель 6,3 кВт/год, яка може бути встановлена ​​послідовно з 4 батареями аж до 25,2 кВт/год. Нова модель Triple Power включає найсучаснішу технологію LFP, яка забезпечує більш безпечну установку з ширшими допусками за температурою. Маючи 10-річну гарантію та 90% глибину розряду, нова батарея Triple Power є гнучким, практичним, високопродуктивним рішенням для зберігання енергії.

Одна з цілей Solax Power - стати світовим лідером у розробці, виробництві та розповсюдженні акумуляторів. Це досить чесно – деякі компанії прямо заявляють про себе, навіть коли очевидно, що це не так.
Як і у багатьох компаній, що виробляють сонячні батареї, її штаб-квартира знаходиться в Китаї, але Solax також має офіси в Австралії, Великобританії, Німеччині, Нідерландах і США. Він існує вже деякий час, маючи своє коріння в компанії Suntellite Group ще 2003 року.

Сонячні батареї нового покоління Solax виробляються у партнерстві з гігантом світу зберігання, LG Chem (акумуляторні елементи); Батарейні модулі належать до хімічного типу NMC (оксид нікель-марганець-кобальт). NMC, як правило, має більш короткий життєвий цикл і розкладається швидше, ніж інший популярний хімічний склад, LiFePO4 (фосфат літію та заліза).
TriplePower, акумулятор, що працює за принципом «включай та працюй», з масштабованою ємністю (до 25,2 кВтг) та потужністю заряду/розряду (до 6 кВт), батареї Solax TriplePower сумісні тільки з інверторами Solax і не можуть працювати поза мережею.
Що стосується цін, Solax – одна з найдешевших систем літій-іонних акумуляторів, доступних з погляду вартості за гарантовану кіловат-годину.

Зверніть увагу: не можна змішувати розміри. 1-3 батареї можуть використовуватися в однофазній системі та 2-4 батареї в трифазній системі. Можна підключити до 4 батарей на загальну потужність 25,2 кВт/год.
Неприпустимим є використання двох типів змішаних модулів.

Переваги:

• Понад 6000 циклів розряду при 90% DoD
• Ефективність фарадичного навантаження 99%
• IP55
• Безпечно та зручно
• Маленький та компактний.
• Програмний захист.

Простота і модульність Triple Power T63 робить його придатним для створення накопичувальних систем малої ємності (тільки 1 модуль) і великих (до 4 модулів), що розширюються відповідно до енергетичних потреб будинку чи бізнесу.

Гарантія Solax
Для електростанції Solax надається 10-річна гарантія на акумулятор.
Solax гарантує, що TriplePower збереже не менше 60% своєї номінальної ємності з 90% DOD (глибиною розряду) протягом 120 місяців після дати введення в експлуатацію або за мінімальної пропускної спроможності енергії 18,9 МВтч - залежно від того, що настане раніше.

Характеристики товара SolaX Triple Power HV 6,3 кВт/ч (Gen2)

Модель T-63
Номінальна напруга [В]100.8
Робоча напруга [В] 85-118
Номінальна потужність [кВт/год]6.3
Максимальний струм заряду/розряду [A].30
Рекомендований струм заряду/розряду [A].25
Номінальна потужність [кВт]2.5
Максимальна потужність [кВт]3
Ефективність фарадичного заряду [%]99
Коефіцієнт корисної дії акумулятора [%]95
Кількість життєвих циклів 6000 циклів
Діапазон робочих температур при повному навантаженні [] 0-45
Діапазон робочих температур [] 15-30
Захист IP 55
МасштабованістьМожна підключити до 4 батарей (HV10045/10063)
Міжнародні сертифікати безпеки T-BAT EMC, FCC, MSDS, IEC 62619, UL1973
Сертифікати безпеки осередків АКБ UL 1642
Сертифікат безпеки ООН UN 3480
Класифікація небезпечних матеріалів Class 9
Вимоги щодо перевезення акумуляторів UN 38.3
Розміри (ДхШхВ) [мм] 464*193*588
Вага, кг]67.5
Гарантія [Років] 5-10 (опціонально)