LG Chem RESU10H (400 В) (Type-R) для Solar Edge / Huawei

LG Chem RESU10H (400 В) (Type-R) для Solar Edge / HuaweiLG Chem RESU10H (400 В) (Type-R) для Solar Edge / Huawei
Артикул: 105308
Немає в наявності

Ціна: 230 738 грн.


Новий накопичувач високої напруги (400 В) RESU10.0H для Solaredge / Huawei від LG Chem оснащений інноваційними акумуляторними елементами Li-Ion 'JH3'. Ця кліткова технологія забезпечує потужну продуктивність та компактний дизайн. Це дозволяє аккумулятор легко збирати та підходить для зовнішніх та внутрішніх приміщень.

Сумісність
Акумулятор RESU10.0H (Type-R) Високовольтний (400 В) накопичувач для SolarEdge / Huawei сумісний лише з такими акумуляторними / гібридними інверторами:

SolarEdge
SE5000-RWS2 / SE6000-RWS2
SE2000H / SE10000H, у поєднанні з SESTI-S4
Huawei
Інвертор Huawei SUN2000L 2KTL-L1
Інвертор Huawei SUN2000L 3KTL-L1
Інвертор Huawei SUN2000L 3.68 KTL-L1
Інвертор Huawei SUN2000L 4KTL-L1
Інвертор Huawei SUN2000L 4.6KTL-L1
Інвертор Huawei SUN2000L 5KTL-L1
Властивості
Нова серія RESU відрізняється провідною в галузі безперервною потужністю та ефективністю віддачі постійного струму 95%. %). Технологія L&S (ламінування та укладання) LG Chem забезпечує довговічність та гарантує 80% збереження ємності через 10 років.

Технологія
Цей LG Chem RESU спеціально створений для роботи з фотоелектричними системами до 400 В. Акумулятор на 10,0 кВт-год забезпечує систему ESS, яка зберігає електричну енергію та використовує її для подальшого використання. Акумулятор RESU забезпечує максимальне використання енергії багаторазового використання, покращуючи якість відновлюваної енергії LG chem пропонує новий ультрасучасний спосіб оптимального повторного використання енергії. Батареї мають тривалий термін служби та високу якість.

Сертифікація
LG chem надає безпеці високий пріоритет і використовує абсолютно однакову технологію для обох продуктів ESS. LG chem RESU 10.0 повністю сертифікований за відповідними світовими стандартами.

дизайн
Акумулятори LG Chem RESU мають компактний дизайн, що робить монтаж простим та швидким. Як результат, інсталятор менш зайнятий, а витрати на встановлення зменшуються. Він призначений для легкого монтажу на стіні або підлозі як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування (IP55).

LG Chem RESU 10H - літій-іонна акумуляторна батарея високої напруги 400 В

LG Chem RESU H (висока напруга) 7 | 10
Вони мають номінальну напругу 400 В постійного струму і доступні у двох версіях, які підходять для використання з інвертором SMA Sunny Boy Storage (тип DLT) або з системами SolarEdge StorEdge (тип SEG).

Resu 10H має корисну потужність 9,3 кВт/год та макс. потужність 5кВт.

Компактні системи LG Chem RESU ESS забезпечують неймовірну гнучкість, розширюваність та найкращу у світі щільність енергії.

Використовуючи LG Chem RESU Energy Storage Systems (ESS), домогосподарства можуть заощаджувати енергію, що генерується сонячними батареями, щоб використовувати її в періоди, коли ціни на електроенергію високі або коли відключається електроенергія. Крім того, системи ESS дозволяють повністю незалежними від енергосистеми.

Економія електроенергії

· Зарядка у позанепіковий час, коли вартість електрики нижча
· розряду в години пік, коли тариф на електроенергію високий

Накопичення

· Зберігати сонячну енергію, вироблену від фотоелектричних (PV) панелей, що дозволяє споживати енергію самостійно

Резервне джерело живлення

· Забезпечити резервне живлення, що зберігається в літій-іонному акумуляторі під час вимкнення або нестабільного часу коливань потужності.


Доступні моделі низької та високої напруги
LG Chem RESU доступний у 48 В та високовольтних моделях. Високовольтні моделі позначаються буквою «H» наприкінці номера моделі.

RESU 10H ESS може зберігати надмірну енергію, що виробляється з панелей сонячних батарей на даху для використання за потреби. Коли сонце сідає, потреба в енергії висока або відбувається відключення електроенергії, ви можете використовувати енергію, що зберігається у вашому ESS, щоб задовольнити ваші потреби в енергії без додаткових витрат. На відміну від пов'язаної із сіткою сонячної системи, яка автоматично вимикається, система зберігання акумуляторів дозволяє вам продовжувати генерувати та споживати енергію, коли сітка виходить з ладу. Крім того, ESS допомагає вам досягти мети енергоспоживання та, зрештою, енергетичної незалежності.

Компактний розмір та простота установки

Компактний та легкий характер RESU – світового класу. Він призначений для легкої настінної або підлогової установки для внутрішнього та зовнішнього застосування. З'єднання інвертора також було спрощено, що скорочує час та вартість монтажу.

ПЕРЕВІРНА БЕЗПЕКА
LG Chem надає першочергового значення безпеки та використовує ту ж технологію для своїх продуктів ESS, яка довела свою безпеку в автомобільній батареї. Вся продукція повністю сертифікована відповідно до світових стандартів.

Потужна продуктивність

RESU10H має безперервну вихідну потужність постійного струму 9.3kWh та ефективності туди-назад (95%). Технологія LG & Chem L&S (Lamination & Stacking) забезпечує довговічність, що гарантує 80% збереження ємності після 10 років.

RESU10H Переваги
Акумуляторна батарея ESS
Літій-полімерні енергетичні елементи використовуються у підмодулях для тривалого зберігання енергії.

RESU акумулятор
Акумулятор ESS складається з підмодулів, BMS та BMU.


Термін дії гарантії

10 років від дня покупки.

LGC гарантує, що батарея зберігає не менше 80% від номінальної енергії протягом 7 років після дати виставлення рахунку та не менше 60% від номінальної енергії протягом 10 років після використання за належних умов використання протягом терміну дії гарантії. Будь ласка, зв'яжіться з нами для уточнення деталей.

Сертифікати RESU 10
LG Chem надає першочергового значення безпеки та використовує ту ж технологію для своїх продуктів ESS, яка довела свою безпеку в автомобільній батареї. Вся продукція повністю сертифікована відповідно до світових стандартів.

Переваги літій-іонних акумуляторів LG Chem
Літій-іонні акумулятори мають ряд переваг перед свинцево-кислотними акумуляторами:

· Менше і легше, що означає, що їм потрібно менше місця у вашому будинку.
· Можливість швидкого перезаряджання.
· Можливість глибокого розряджання, до 90% від повної ємності, без шкоди для терміну служби батареї.
· Менша ймовірність розкладання під час заряджання та розряджання. Отже, мають більш тривалий термін служби.
· Попередньо змонтований, що знижує витрати на встановлення.
· Можливість безпечного зберігання всередині без необхідності у вентиляційних системах, оскільки вони не виділяють летких газів.
· У виробництві LG Chem використовується метод ламінування та укладання, який дозволяє знизити витрати, знизити ціну та підвищити надійність.
· Узгодження різноманітного інвертора з додатковими можливостями поновлення. Нові високовольтні та низьковольтні пристрої дозволять легко інтегрувати їх у існуючу сонячну систему.
· Спрощене підключення інвертора, скорочення часу та витрат на встановлення.
· Чудовий термін служби 6000 циклів, до 16 років, із гарантією 10 років.
· Неймовірна потужність генерації від 3,3 до 9,8 кіловат-годин (кВтч).

У LG Chem є досвід, якому можна довіряти
Маючи 22-річний досвід успішного постачання продуктів і рішень клієнтам у світовому енергетичному секторі, LG Chem є визнаним лідером у виробництві літій-іонних акумуляторів. LG Chem провела власні дослідження та розробки, щоб дозволити нам запропонувати ці акумуляторні системи RESU ESS для вашої гібридної сонячної системи.
LG Chem в даний час вважається найбільшим у світі виробником літій-іонних акумуляторів з 29 000 співробітників та виробничими потужностями в Південній Кореї, Китаї та США, що постачають широкий спектр продуктів для зберігання енергії для електромобілів, портативної електроніки (мобільних телефонів) та стаціонарних додатків (ESS ).

Великий асортимент стаціонарних літієвих акумуляторних систем LG Chem також позиціонує компанію як одного з лідерів у галузі систем зберігання сонячної енергії (ESS) для житлових і великих комерційних установок.

Номер моделі LG Chem RESU10H
Загальна енергія 9.8kWh
Корисна енергія 9.3kWh
Діапазон напруги 350-450V
Ступінь захисту корпусу IP55
Габаритні розміри 29,3" х 35,7" х 8,1"
Вага 213,85 фунтів
Осередок безпеки : UL1642
Акумуляторна батарея: UL1973/CE/RCM/TUV (IEC 62619)
Викиди: FCC
Класифікація небезпечних матеріалів: клас 9
Транспортування: UN38.3
Ступінь проникнення: IP55