Mastak MA12-55DG

Mastak MA12-55DG

Артикул: 104608
Немає в наявності

Ціна: 120 грн.


особливості:

• Стабільна якість та характеристики. Відмінною особливістю свинцево-кислотних акумуляторів MastAK є їхня стабільна і надійна робота. Батареї MastAK забезпечують безпечне та правильне функціонування обладнання навіть у важких умовах експлуатації, таких як перезаряд, глибокий розряд, вібрації, струси, тривале зберігання.
• Контейнер. ABS (UL94-HB).
• Герметична конструкція. Завдяки унікальній технології виготовлення, батареї MastAK застраховані від витоку
електроліту. Ця особливість дозволяє безпечно та ефективно експлуатувати їх у будь-якому.
положенні.
• Довгий час роботи в буферному та циклічному режимі. Акумуляторні батареї MastAK забезпечують великий термін служби як у буферному, так і циклічному режимах.
• Не вимагають обслуговування. Під час всього терміну експлуатації немає потреби перевіряти питому щільність
електроліту або додавати воду.
• Система регулювання тиску та вентиляції. Кожна батарея MastAK обладнана системою регулювання тиску та вентиляції. Система призначена для аварійних режимів роботи. Коли тиск газу всередині батареї підвищується вище за рівень нормального значення - відкривається спеціальний клапан і випускає зайвий газ. Коли рівень тиску газу зменшується до свого нормального стану, система автоматично закриває клапан.

Опис

Акумуляторна батарея Mastak MA12-55DG (12В, 55Ач)

Необслуговувані герметичні свинцево-кислотні акумулятори з гелеподібним електролітом клапанно-рекомбінаційного типу Mastak серії DG – для застосування у додатках, що потребують глибокого циклічного розряду та мінімального обслуговування.

Mastak MA12-55DG батарея з технологією GEL призначена для безперебійного живлення тривалого розряду з терміном служби до 12 років. Технологія GEL – електроліт знаходиться у желеподібному стані. Скорочено VRLA (Valve Regulated Lead Acid, в перекладі з англ. Клапанно-регульовані свинцево-кислотні) або SLA (Sealed Lead Acid - Герметизовані свинцево-кислотні).

Ця серія розроблена спеціально для тривалого розряду. За допомогою спеціально розроблених активних матеріалів. DG серія пропонує надійну продуктивність у ситуаціях із високим навантаженням та може надати від 400 до 2400 циклів залежно від глибини розряду (100% - 20%).

Акумулятор має широкий спектр застосування:

• Системи безперебійного живлення тривалого розряду;
• Сонячні електричні системи;
• Транспортні засоби.

Перед введенням акумуляторної батареї в експлуатацію, що зберігалася протягом тривалого часу (60% і нижче), слід провести заряд, що відновлює: 8-10 годин, струм 0,1С або 20-24 години при напрузі 2,45В/осередок
Місткість залежить від режимів та умов експлуатації. Для цього типу акумуляторів наводиться за умови 20-годинний розряд до напруги 1.75V на комірку і 25 ° C. Після 50 робочих циклів ємність батареї збільшується до номінальної.

Важливо. Графіки розряду наведені для різних навантажень (від 0,05С до 3С) та мають обмеження кінцевої напруги (промальовано нижньою лінією). Подальший розряд батареї (нижче за мінімальний рівень - глибокий розряд), може призвести до виникнення незворотної сульфатації пластин, їх деформації, зменшення ємності та виходу батареї з ладу.
Якщо стоїть завдання забезпечити велику кількість циклів заряду/розряду, зазвичай вибирається акумуляторна батарея з більшою ємністю, ніж необхідно для забезпечення живлення навантаження в аварійному режимі. Таким чином, при одному і тому ж навантаженні глибина розряду батареї з більшою ємністю буде меншою, відповідно батарея зможе забезпечити більшу кількість циклів заряд/розряд.

Рекомендації щодо експлуатації

1. Заряд
Заряджайте акумулятор після кожного використання, навіть якщо він використовувався зовсім небагато. Слідкуйте за тим, щоб акумулятор заряджався повністю, часті недозаряди або перезаряджання значно знижують ресурс батареї.

Для забезпечення максимального терміну служби акумуляторів використовуйте для заряджання лише спеціально призначений для цього пристрій. Температура навколишнього середовища для заряду може бути в діапазоні від 0°С до 40°, оптимальна 25°С±5°С. Дотримуватися спеціальних стандартів для струму заряджання, напруги заряджання та часу заряджання. НІКОЛИ не кладіть акумулятор у герметичний резервуар під час заряджання.

2. Розряд
Акумулятор перезаряджається відразу після використання. Це особливо важливо, якщо акумулятор був глибоко розряджений. Несвоєчасний заряд (тим більше зберігання у розрядженому стані) може призвести до значного зменшення терміну життя батареї.

Температура навколишнього середовища для розрядки може бути в діапазоні від -20°С до +60°С, оптимальна 25°±5°С

3. Робота
Оптимальна робоча температура акумулятора становить 25°С. Збільшення температури на 10 ° С, скорочує термін служби батареї майже наполовину.

4. Послідовне та паралельне з'єднання
При неправильному паралельному/послідовному підключенні термін служби може зменшитись на порядок.
Використовувати однаковий тип та марку. Не відводіть струм від частини акумуляторів із групи. Підтримувати різницю температури між акумуляторами в межах 3°С. Зберігати достатній простір між акумуляторами для вентиляції (якщо можливо, 10мм). Встановлювати акумулятори у прохолодному та вентильованому місці.

5. Зберігання
Розряджені акумулятори після зберігання можуть не зарядитись! Тому перед розміщенням акумуляторів на зберігання переконайтеся, що вони повністю заряджені та відключені від будь-якого електричного навантаження/ланцюга.
Зберігати краще в сухому та прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання 25°С та нижче. Перезаряджайте акумулятор раз на півроку (при температурі 25°С±5°С). При підвищених температурах (понад 30 ° С) заряд необхідно проводити частіше - раз на 3 місяці.

Зауваження

Уникайте потрапляння іскор та полум'я на акумулятор або в простір навколо. Не закорочуйте акумулятор. Ніколи не розбирати акумулятори та не поміщати їх у вогонь. У разі попадання сірчаної кислоти з акумулятора на Вашу шкіру або одяг негайно змити водою. Якщо вона потрапляє у Ваші очі, промити їх водою та негайно звернутися до лікаря за медичною допомогою. Слідкуйте за зовнішнім виглядом акумулятора. Якщо на корпусі чи кришці і т.д. виявляються тріщини, деформація чи інше пошкодження, замінити акумулятор. Якщо акумулятор забруднений пилом тощо, очистіть його.

Технічне обслуговування та застереження
• Кожний місяць рекомендується переглядати стан батареї та перевіряти напругу.
• Кожні три місяці рекомендується виконувати один раз заряд, що вирівнює:
Розряд: розрядити 100% ємності батареї Заряд: максимальний струм заряду 0,3СА, постійна напруга 2,4-2,45В/комірку 24 години.
• Вплив температури на напругу заряду: -3 мВ / C ° / комірку.
• Час служби акумулятора безпосередньо залежатиме від кількості циклів заряду-розряду, глибини розряду, температури та напруги заряду-розряду.
• Батареї, які зберігаються (при температурі 25°С), повинні заряджатися не менше одного разу на шість місяців.

Характеристики товара Mastak MA12-55DG

Тип GEL
Конструкція Необслуговуються
Напруга батареї 12
Номінальна ємність, Aч 48. При 10-годинному розряді до напруги 1.80 на комірку і 25°C.52 ~ 55 після 50 циклів.
Осередок у батареї 6
Максимальний розрядний струм, A 550 (5 сек)
Внутрішній опір, мОм 8,6
Діапазон робочих температур Розряд: -20 ° С ~ 60 ° С
Заряд: 0 ° С ~ 50 ° С
Зберігання: -20 ° С ~ 60 ° С
Нормальний діапазон робочих температур, °С 25°С ± 5°С
Напруга постійного підзаряду, 13,6 до 13,8
Максимальний струм заряду, A 11
Напруга вирівнюючого та циклічного заряду, (при середній температурі 25°С) 14,2 до 14,4
Термін служби, років 12 при температурі 20°С в режимі постійного підзаряду
Кількість циклів Від 400 до 2400, залежно від глибини розряду (100%-20%)
Саморозряд Саморозряд менше 3% на місяць при 25°. Будь ласка, зарядіть батарею перед використанням.
Тип контактів та їх розмір, мм Faston (F11) 14,0х5,0 Faston (F15)20,0х20,0х3,11
Матеріал корпуса ABS (UL94-HB).
Габарити, мм 229х138x235(210)
вага, кг 18
Країна виробник Китай
Гарантійний термін 12 міс