Сонячна панель SunPower Maxeon MAX3-375-RES BLK

Сонячна панель SunPower Maxeon MAX3-375-RES BLKСонячна панель SunPower Maxeon MAX3-375-RES BLK
Артикул: 200093
Є в наявності

Ціна: 16 823 грн.

Мінімальна кількість для замовлення:  4


Опис

Монокристалічна сонячна панель SunPower Maxeon MAX3-375-RES BLK (375 Вт, чорна рама, чорна підложка)

SunPower Maxeon MAX3-375-RES BLK  – монокристалічна сонячна батарея преміальної серії Maxeon від американського виробника SunPower. Завдяки унікальній технології виробництва сонячних елементів серія Maxeon має найбільшу у світі продуктивність (до 22,8%). Модельний ряд Residential розроблений спеціально для встановлення на даху приватного будинку. Модуль оснащений чорною анодованою рамою та чорною підкладкою, завдяки чому має елегантний дизайн та поєднується з будь-яким дахом. Ще одна унікальна перевага – при стандартному розмірі корпусу 1690 мм*1046 мм потужність даної моделі досягає майже 400 Вт, що дозволяє використовувати простір даху з максимальною ефективністю.

Панелі для житлових приміщень

Лінійка фотоелектричних панелей SunPower Maxeon поєднує довговічність, високу ефективність і виняткову гарантію, допомагаючи вам виробляти і економити більше в довгостроковій перспективі.

Неперевершена естетика

Елегантний дизайн чорних панелей SunPower Maxeon органічно вписується у ваш дах. Вибір елегантності для вашого будинку.

Елементи цієї панелі є сонячними елементами SunPower Maxeon®. Елементи Maxeon складаються із високоефективного монокремнієвого елемента на твердій металевій основі. Це запобігає руйнуванню клітин та корозії. Крім високої ефективності, це забезпечує неперевершену надійність. Ось чому Sunpower дає 25-річну гарантію на продукцію та продуктивність. Панель також краще працює в тіні. Крім того, сонячні панелі виробляються екологічно безпечним способом. Ця панель Sunpower також має сертифікат Cradle to Cradle. Це означає, що панель може бути перероблена екологічно безпечним способом. 

Комірки SunPower Maxeon складаються з мідної основи з кремнієвим верхом. Крім того, що сонячні панелі з такими елементами досягають найбільшої потужності, вони ще краще працюють у тіні. Оскільки в основі клітин лежить мідна пластина, вони менш чутливі до точок перегріву. Тому немає необхідності вмикати діод для захисту елемента. Діоди в сонячних панелях Maxeon включаються лише для оптимізації виходу. У стандартній панелі достатньо однієї стулки, щоб увімкнути обхідний діод. З сонячними панелями Maxeon це відбувається лише з трьома стулками. Приклад Sunpower внизу ілюструє це.

Відтінок Sunpower Maxeon, відтінок Sunpower Max3

Крім того, елементи Sunpower краще працюють за низьких і високих довжин хвиль світла. Це означає, що ці сонячні панелі працюють краще, ніж стандартні сонячні панелі у хмарних умовах (синя частина спектру) та при слабкому освітленні (червона частина спектру). Див. ілюстрацію нижче.

http://mastersinsolar.nl/wp-content/uploads/2020/02/image003.png

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ УМОВИ ТА МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Температура: від -40 ° C до +85 ° C
 • Удароміцність: град діаметром 25 мм за швидкості 23 м/с.
 • Сонячні елементи: 104 монокристалічних Maxeon Gen III
 • Загартоване скло: Загартоване скло антивідблиску з високим коефіцієнтом пропускання
 • Розподільна коробка: IP-68, Stäubli (MC4), 3 обхідні діоди
 • Вага: 19 кг
 • Розрахункове навантаження: вітер 24000 Па, 274 кг/м² спереду та ззаду, сніг 4000 Па, 408 кг/м² спереду
 • Клас рами: 1 чорний анодований (вищий рейтинг AAMA)

ВИПРОБУВАННЯ І СЕРТИФІКАЦІЯ

 • Стандартні випробування: IEC 61215, IEC 61730, клас 1, клас вогнестійкості UNI 9177.
 • Сертифікати управління якістю: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015
 • Відповідність вимогам EHS: OHSAS 18001:2007, не містить свинцю, REACH SVHC-163 
 • Стійкий розвиток: сертифікат Cradle to Cradle 
 • Випробування на аміак: IEC 62716
 • Випробування у пустелі: 10.1109/PVSC.2013.6744437
 • Випробування соляним туманом: IEC 61701 (максимальна жорсткість)
 • Тест PID: 1000 В: IEC 62804, PVEL, тривалість 600 годин
 • Доступні списки: TUV

Компанія SunPower – один із безумовних світових лідерів серед виробників сонячних батарей. Компанія була створена в Кремнієвій долині 1985 року, а 2011 року увійшла до складу концерну Total (четверта за величиною енергетична компанія у світі).

ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ

З моменту заснування SunPower є лідером у галузі глобальних сонячних інновацій. Порівняно з аналогами, сонячні панелі SunPower забезпечують більше енергії та надійності завдяки ефективним та сучасним технологіям.

Наприклад, стандартні моно- або полікристалічні сонячні елементи модулів інших компаній, як правило, дуже тендітні і не мають кута вигину. Елементи SunPower гнучкіші, вони не ламаються, і навіть зламаний елемент SunPower продовжує працювати без втрати потужності. Значна унікальність сонячних модулів SunPower полягає в тому, що пластинчасті мідні стрічки замінені на гнучкі сполуки, а елементи в них з'єднані паралельно, на противагу послідовному з'єднанню. Це, у свою чергу, дає більшу ефективність вироблення електроенергії, коли на модулі тінь, сміття або бруд. Найвища пікова робоча температура елемента збільшує термін життя модуля, а матеріали, з яких він зроблений, запобігають PID (potential induced degradation) і захищають від зниження потужності, що викликається вологістю.

З сонячною енергією, як і з багатьма речами, ви отримуєте те, за що платите. Не всі сонячні системи однакові. Якість технології має значення у довгостроковій перспективі. Довговічність, надійність та ефективність сонячних панелей можуть широко змінюватись в залежності від виробника. Якщо ви погодитеся на звичайні панелі, які можуть коштувати менше зі своєї кишені, ви можете очікувати побачити середні (або нижче середнього) результати та меншу економію з часом.

Панель вищої якості, така як SunPower Maxeon, може коштувати трохи дорожче, але у довгостроковій перспективі ви побачите більш передбачувану продуктивність. Панелі SunPower Maxeon MAX3-375-RES BLK  генерують більше енергії, служать довше, мають надійнішу гарантію і виробляються більш стійко, ніж звичайні панелі. Це означає, що панелі Maxeon компенсують більшу частину вашого рахунку за електроенергію, заощаджують вас більше і роблять це з душевним спокоєм, на який ви очікуєте від високоякісного продукту.

Сонячна панель SunPower Maxeon виробляє на 25% більше енергії ніж звичайна панель за перший рік роботи. У 25 році різниця зросте приблизно до 45% більше енергії, в середньому на 35% більше енергії протягом перших 25 років. SunPower прогнозує, що термін служби сонячних батарей Maxeon складе понад 40 років. 

Американські  сонячні панелі SunPower Maxeon  є продуктом преміум класу, якого досягають лише 4% всіх сонячних батарей. Компанія SunPower забезпечує рекордні ККД і заслужено лідирує в галузі вже понад 30 років.

Сонячні панелі SunPower Maxeon MAX3-375-RES BLK генерують більше електроенергії на одиницю площі, ніж стандартна панель, і це гарний вибір, якщо потрібно максимально збільшити виробництво енергії в обмеженому просторі.

В основі кожної панелі лежить сонячний елемент Maxeon®, розроблений із твердою мідною основою, здатний витримувати суворі умови та забезпечувати десятиліття продуктивності. Це дозволило досягти деградації кремнію менше 0,4% на рік і забезпечило зниження потужності протягом 25-річного гарантійного терміну лише на 8%.

Конструкція осередків із зворотним зв'язком панелей  Maxeon  також забезпечує елегантний дизайн, панелі доступні у чорно-білих тонах. Це зробило Maxeon ідеальним вибором для архітекторів та дизайнерів.

Компанія  SunPower  – один із безумовних світових лідерів серед виробників сонячних батарей. Компанія була створена в Кремнієвій долині 1985 року, а 2011 року увійшла до складу концерну Total (четверта за величиною енергетична компанія у світі).

SunPower  - перша сонячна компанія, що отримала престижне позначення Cradle to Cradle Certified™ за панелі постійного струму (DC) Maxeon, що демонструють якість продукції, що ґрунтується на показниках здоров'я матеріалів, повторного використання матеріалів, використання відновлюваних джерел енергії, раціонального використання води та соціальної справедливості.

SunPower також є першим та єдиним виробником сонячних батарей, який розкрив склад своїх панелей. У січні 2019 року електростанція SunPower була повторно сертифікована NSF Sustainability як Zero Waste to Landfill – ми залишаємось єдиним виробником сонячних панелей, який досягнув цього. Сертифікація означає, що цей об'єкт переробляє понад 99% своїх відходів, при цьому 1% менш направляється на звалища. Нарешті, ми зберегли нашу відданість глобальній політиці SunPower щодо утилізації та переробки.

З моменту заснування SunPower є лідером у галузі глобальних сонячних інновацій. У порівнянні з аналогами, сонячні панелі
SunPower забезпечують більше енергії та надійності завдяки ефективним та сучасним технологіям. Наприклад, стандартні моно- або полікристалічні сонячні елементи модулів інших компаній, як правило, дуже крихкі та не мають кута вигину. Елементи SunPower гнучкіші, вони не ламаються, і навіть зламаний елемент SunPower продовжує працювати без втрати потужності.

Значна унікальність сонячних модулів SunPower полягає в тому, що пластинчасті мідні стрічки замінені на гнучкі сполуки, а елементи в них з'єднані паралельно, на противагу послідовному з'єднанню. Це, у свою чергу, дає більшу ефективність вироблення електроенергії, коли на модулі тінь, сміття або бруд. Нижча пікова робоча температура елемента збільшує термін життя модуля, а матеріали, з яких він зроблений, запобігають PID (potential induced degradation), і захищають від зниження потужності вологістю.

Соціальна та екологічна відповідальність. SunPower займає перше місце в рейтингу соціальної та екологічної відповідальності (SVTC), серед 35 провідних виробників сонячних панелей. Компанії оцінюються за такими параметрами, як: обсяг парникових газів; забруднення навколишнього середовища; рівень переробки, конфліктні мінерали та хімічні речовини; дотримання прав працівників, турботу про їхнє здоров'я та безпеку, та багатьма іншими. Покупець може бути впевнений, що вклав гроші у продукцію, вироблену відповідно до стандартів сталого розвитку.

Максимізуйте свої заощадження та насолоджуйтесь душевним спокоєм, який забезпечує високу довговічність, надійність та ефективність сонячної батареї і все це підкріплено гарантією, що веде в галузі. 

Передова технологія Maxeon гарантує, що у вас буде найкраща сонячна батарея для вашого будинку чи бізнесу.

Панелі SunPower Maxeon поєднують у собі максимальну ефективність, довговічність та гарантію, доступні на ринку сьогодні, що призводить до більш довгострокової економії енергії та економії. Максимальна потужність. Мінімалістський дизайн. Найкраща в галузі ефективність означає більшу потужність та економію на доступному просторі. Найвища енергоефективність та економія протягом усього терміну служби Розроблені для забезпечення на 55% більше енергії у тому ж просторі протягом 25 років у реальних умовах, таких як півтінь та високі температури.

Найкраща надійність, найкраща гарантія. Понад 25 мільйонів панелей, розгорнутих у всьому світі, довели свою довговічність. Ось чому ми підтримуємо нашу панель із винятковою 40-річною комбінованою гарантією на потужність та продукт, включаючи найвищу гарантію на потужність у сонячній енергетиці.

Гарантія від виробника:

40 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 1 рік: 98% від номінальної потужності
• 25 років: 82,6% від номінальної потужності

Характеристики товара Сонячна панель SunPower Maxeon MAX3-375-RES BLK

Максимальна потужність, Вт375
Тип панеліМонокристал
Клас фотомодуляКлас А
Технологія комірокMaxeon Gen III
Напруга при максимальній потужності,62.5
Струм при максимальній потужності, А6
Напруга холостого ходу,74.9
Струм короткого замикання, А6.52
Максимальна напруга системи1000 DC
Максимальний струм, A 20
Кількість монтажних отворів, шт8
Допустима похибка потужності, %±5%
Ступінь захистуIP68
Рамка: матеріал/колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, ммЗагартоване / 3.2
З'єднувачіMC4 - сумісні 
Розподільна коробкаIP-68, ПВ4С
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С-40 < t < +85
ККД. не менше, %21.2
Габаритні розміри, мм1690x1046x40
Вага, кг19