Growatt 10000 HYP

Growatt 10000 HYP

Артикул: 104729
Немає в наявності

Ціна: 5 100 грн.


особливості:

• Паралельна робота до 3 одиниць;
• Високий ККД роботи (більше 99%);
• Реалізація енергії за зеленим тарифом дозволяє створити пасивний дохід від власної електростанції;
• Вбудовані основні захисту (перевантаження та КЗ);
• Відсутність обслуговування;
• Наявність вбудованого контролера дає більш енергоефективну роботу акумулятора;
• На виході досягається чиста синусоїда;
• Можливість регулювання зарядного струму та вихідної напруги;
• Максимальну надійність (термін служби близько 30 років);
• Власне споживання до 5 Вт;
• 2 MPPT трекери для забезпечення оптимального вироблення енергії сонячними панелями;
• Програмування пріоритету живлення: сонячні панелі, акумулятор або батарея;
• Регулювання зарядного струму до 200А;
• Програмування режимів роботи: мережа, вимк. мережі та комбінований;
• Вбудований таймер для різних режимів;
• З'єднання через USB, RS-232, Modbus та SNMP;
• Програмне забезпечення для моніторингу та відображення статусу в режимі реального часу.


Опис

Гібридний інвертор Growatt 10000 HYP (10 кВт, 3-фазний, 2 МРРТ)

Гібридний інвертор Growatt 10000 HYP - це потужний та надійний інвертор для комбінованих сонячних електростанцій. Він ідеально підходить для використання в мережевих СЕС (продавати надлишки електроенергії державі), які одночасно можуть працювати і в режимі резервного/автономного електроживлення. Ефективність сонячної станції досягається наявністю у інвертора Growatt 10000 HYP двох МРРТ трекерів, високим ККД та можливістю програмувати різні режими роботи. Інвертор 3-х фазний потужністю 10кВт (на відміну від моделі Growatt 10000 HY має можливість паралельного підключення). Підключення для моніторингу та керування здійснюється через інтерфейси USB, RS-232, Modbus та SNMP. Розмір зарядного струму АКБ регулюється користувачем може досягати 200А.

Виробник даних інверторів забезпечить Вам автономне безперебійне електропостачання об'єкта та подальшу реалізацію надлишку енергії за «зеленим» тарифом. Це досягається за допомогою мультифункціонального пристрою, який поєднує функції інвертора із вбудованим контролером та джерела безперебійного живлення.

Виробник цієї лінійки, з метою забезпечення легкого доступу до програмування всіх функцій, передбачив наявність екрана, що відображає всі характеристики технологічного процесу. Таким чином, ви зможете контролювати рівень заряду акумулятора, вибрати спосіб заряду - сонячний або мережевий, а також при необхідності скоригувати вихідну напругу пристрою і т.д.

Важливою особливістю даного інвертора є можливість підключення кількох інверторів даного типу на паралельну роботу для збільшення потужності системи. Є можливість підключення до 3 інверторів у паралель і при цьому всі інвертори працюватимуть з різними масивами сонячних панелей та з одним загальним масивом акумуляторних батарей, при цьому потужність сонячної станції становитиме 30кВт.

Звичайний мережевий сонячний інвертор працює лише паралельно із мережею. При зникненні електромережі звичайний мережевий інвертор відключається і перестає перетворювати енергію, що виробляється сонячними батареями. Такий порядок роботи мережного інвертора викликаний необхідністю забезпечення безпеки персоналу, що працює на лінії електропередач. т.к. Найчастіше відключення мережевої електрики пов'язане з проведенням ремонтних робіт на лінії.

Однак це властивість звичайних мережевих інверторів дуже незручно, оскільки на час відсутності мережевої електрики Ви не можете не тільки продати електроенергію за "зеленим тарифом", але Ви також не можете використовувати енергію, що виробляється сонячними батареями, для своїх потреб. Сонячні батареї у разі просто “простоюють”.
Мережеві інвертори із резервною функцією вирішують цю проблему. Вони можуть перетворювати електроенергію, що виробляється сонячними батареями і передавати її споживачам незалежно від того, чи є мережева електрика чи ні. Таким чином, сонячні батареї не простоюють і працюють завжди.

Крім того, мережні інвертори з резервною функцією працюють разом з акумуляторами, що перетворює Вашу енергосистему на автономну, здатну тривалі проміжки часу працювати без мережної електрики та забезпечувати Вас необхідним об'ємом електроенергії.

Отже, мережні сонячні інвертори з резервною функцією одночасно поєднують у собі такі можливості:

працює як звичайний мережевий сонячний інвертор.
• працює як джерело безперебійного живлення (ДБЖ).
• працює як автономний інвертор.
• працює як зарядний пристрій для акумуляторів. Заряджання може виконуватися як від сонячних батарей, так і від мережі.
• дозволяє керувати джерелами електроенергії (мережа, сонячні батареї, акумулятори), які Ви використовуєте у кожний момент часу. Це дуже важлива функція, що дозволяє максимально використовувати енергію сонячних батарей та оптимізувати Ваші витрати на електроенергію. Ви, наприклад, можете вибирати продавати надлишки електроенергії за "зеленим тарифом" або накопичити надлишки в акумуляторах для подальшої мінімізації споживання мережної електрики.

Характеристики товара Growatt 10000 HYP

Бренд Growatt
Тип Гібридний інвертор
Модель 10000HYP
Номінальна напруга AC: 230В (PN)/400B (PP)
номінальна потужність 10000Вт
Пікова потужність 10000Вт
Напруга АКБ 48В
Форма синусоїди Чиста синусоїда
Діапазон робочих температур -10 °C ... +55 °C
К-ть фаз 3
Напруга 220/380В
Діапазон напруги АС: 170-280В на фазу
Частота 50Гц
Вихідна напруга 220/380В
Час перемикання 10мс
Захист від перенапруги 60В
Макс, напруга холостого ходу від сонячних панелей900VDC
Макс, зарядний струм від сонячних панелей 200А
Макс, зарядний струм від мережі 100А
Макс, потужність сонячних панелей 14850Вт
Розміри 622 х 500 х 167.5
Вага 45 кг