Сонячна панель SunPower Performance P7-545-COM-M-BF Bifacial

Сонячна панель SunPower Performance P7-545-COM-M-BF Bifacial

Артикул: 200059
Є в наявності

Ціна: 8 201 грн.

Мінімальна кількість для замовлення:  4


Особливості:

 • 25-річна гарантія на матеріали, якість виготовлення та вихідну потужність
 • Високий та стабільний ККД до 22,3% завдяки інноваційній технології виробництва.
 • Допуск позитивної потужності до +3%
 • Додаткова продуктивність 10% завдяки двосторонній конструкції
 • Ультратонкі, практично невидимі шини
 • До 8% більше енергії при тому ж обсязі
 • Провідне сполучне, що використовується в авіаційній промисловості
 • Відмінна продуктивність навіть за низького сонячного випромінювання
 • Унікальна конструкція осередків означає нижчу температуру панелі та більш високу ефективність
 • Снігове навантаження до 5400 Па та вітрове навантаження до 2400 Па
 • Удароміцність при граді діаметром 25 мм при швидкості 23 м/с


Опис

Монокристалічна сонячна панель SunPower Performance P7-545-COM-M-BF Bifacial (545 Вт)

Фотоелектричний модуль SunPower Performance P7-545-COM-M-BF 545 Вт Bifacial виконаний за технологією Shingled, тобто. з'єднання осередків аналогічно укладання черепиці, що однозначно виділяє фотоелектричні панелі  Performance 7 на ринку. Це інноваційне рішення забезпечує вищий рівень надійності проти передніми контактними модулями. Вироби серії Performance 7 досягають вищого ККД (до 8%) в порівнянні з панелями-конкурентами, завдяки розробленій унікальній схемі паралельного з'єднання осередків, що дозволяє отримувати максимальну вироблення електроенергії в затінених умовах в ранкові та вечірні години або при вимкнених панелях. брудний. Крім того, двостороння конструкція забезпечує до 10% більше виробітку. Все це було поміщено в сріблясту раму і покрито високопроникним антивідблисковим загартованим склом, яке чудово виглядатиме на будь-якому типі схилу даху.

Кабелі довжиною 1200 мм, що виходять із розподільної коробки IP67, закінчуються роз'ємом MC4. Модуль має численні сертифікати: IEC 61215, IEC 61730, IEC 62716, IEC 60068-2-68, IEC 61701, IEC 62804, ISO 9001:2015, ISO 14001:2018, ISO 42

SunPower P7 545 Вт ідеально підходить для клієнтів, яким потрібні якісні та ефективні модулі за доступною ціною. Продукт підходить як для мережевих, так і автономних установок.

Монокристалічна сонячна панель SunPower Performance P7-545-COM-M-BF з технологією PERC SunPower Performance, без шин або металевих зварних швів між елементами, для чудової продуктивності та довговічності. Двостороння технологія, із захопленням до 10% більше на тильній частоті. 

Панелі SunPower P7 призначені для забезпечення більшої кількості енергії протягом усього терміну служби, порівняно зі стандартними сонячними панелями. Запатентована конструкція осередків модулів серії P7 забезпечує максимальну довговічність у будь-яких погодних умовах. Удосконалена конструкція панелі забезпечує більш тривалий термін служби, знижує ефект затінення та запобігає появі гарячих точок. Нова серія P7 замінює популярну серію P6.

Особливості SunPower Performance P7-545-COM-M-BF

 • Довговічність: технологія Performance, запатентована в США, розроблена в Силіконовій долині, не використовує шини або металеві зварні шви між осередками, тому ймовірність поломок через гарячі точки мінімальна.
 • Гарантія на продукт:  25 років на дефект продукту.
 • Виробнича гарантія:  25 років із мінімумом 87,20%.
 • Гарантія на обслуговування:  25-річне покриття витрат на оплату праці у разі заміни (тільки для установок, виконаних акредитованими установниками SunPower).
 • Ефективність:  22,3%
 • Двостороннє поглинання:  прибуток до 10%.
 • Історія: SunPower займається виробництвом фотоелектричних модулів понад 40 років і є першопрохідником у продуктивності та інноваціях.

Фотогальванічна панель SunPower Performance P7 COM Bifacial, ймовірно, є одним з кращих варіантів з точки зору співвідношення ціна/якість/продуктивність, які можна знайти.

Недарма SunPower є виробником із найбільшою кількістю зареєстрованих у світі патентів на розробку фотогальванічних технологій та еталоном у галузі з точки зору якості та продуктивності.

Як ми вже говорили, сонячні панелі SunPower Performance Series – це технологічна революція у фотоелектричному секторі. Він має ККД 22,3%  та  комбіновану гарантію на продукт та продуктивність 25 років.

Порада:  Чи знаєте ви, що гарантії більшості виробників сонячних панелей написані дрібним шрифтом? Ви можете заглибитись у цей важливий аспект у нашій статті  «Гарантія на сонячну панель дрібним шрифтом».

Американський виробник  SunPower  повністю переробив технологію виготовлення сонячних панелей Mono PERC, розширивши площу панелі, що збирає, і, перш за все, виключивши металеві з'єднання і зварювання між осередками . У технології Performance з'єднання між осередками здійснюється за допомогою неметалевого клею (ECA), який використовується в аерокосмічній техніці.

Останнє, відсутність паяння, означає майже повне усунення будь-якої можливості появи «гарячих точок у сонячних панелях» через проблеми, пов'язані з цими металевими з'єднаннями між осередками.

Для чого було розроблено технологію Performance?

Кожен професіонал у галузі фотоенергетики знає, що основним джерелом несправностей сонячної панелі є металеві контакти між елементами фотоелектричної панелі. Ці шини є причиною 50% інцидентів із сонячними панелями (сертифіковано TÜV).

Рішення запропоновано  SunPower у серії  Performance, розробленій у Силіконовій долині, без металевих контактів або спаяних швів між осередками. Крім того, що це бренд рівня 1.

Це унікальна та ексклюзивна технологія?

Технологія продуктивності запатентована в США, і, хоча це ексклюзивна технологія, є кілька схожих на візуальному рівні (з схожим зовнішнім виглядом), але дуже віддалених на технічному рівні, рівні гарантії та продуктивності.

З деякими патентами можна ознайомитись за адресою:

Ця технологія була розроблена в Силіконовій долині і може використовуватися тільки SunPower на своїх заводах та дочірніх компаніях.

SunPower займається виробництвом сонячних панелей понад 40 років. На додаток до цього, це компанія, котирується на рівні 1 Bloomberg (тобто у списку найплатоспроможніших виробників), і, начебто цього було недостатньо, вона належить нафтовій компанії Total.

Однак, на жаль, переважна більшість, за винятком конкретних випадків, модулів, що випускаються, є стандартними виробами, що практично не мають додаткової вартості і з багатьма відомими «старими проблемами».

Фотоелектричні сонячні панелі SunPower Performance виготовлені за ексклюзивною технологією, розробленою у Силіконовій долині (США).

Найбільш кваліфіковані фахівці використовують SunPower для підключення до мережі та фотогальванічних установок власного споживання. Не дивно, що фотогальванічна панель SunPower Performance була названа в 2018 році системою  оцінки надійності фотоелектричних модулів DNV GL  у списку кращих із п'яти проведених тестів надійності, а саме:

 • термічні цикли
 • волога спека
 • замерзання вологи
 • динамічне механічне навантаження
 • потенційно індукована потенційна деградація

Ви можете завантажити повний звіт DNV за наступним посиланням:  DNV GL 2018 PV Module Scorecard Scorecard_Final Report

Таким чином, покупка фотоелектричної сонячної панелі SunPower Performance виходить далеко за межі будь-якої іншої панелі на ринку. Це гарантія найвищої якості фотогальванічних панелей та приналежність до одного з брендів, які найбільше займаються дослідженнями та інноваціями у фотогальванічному світі.

Але перш ніж ми заглибимося в подробиці цієї революційної технології, давайте подивимося, які найпоширеніші проблеми із сонячними панелями і чому панелі SunPower Performance несприйнятливі до цих проблем.

Поширені несправності звичайних сонячних панелей:

Перш ніж докладно розповісти про переваги використання фотоелектричної панелі, як-от SunPower P7, варто згадати щось дуже важливе.

У 2015 році німецька лабораторія TÜV провела дослідження понад 1,5 ГВт діючих фотоелектричних установок і дійшла висновку, що це найчастіші причини, що викликають проблеми у фотоелектричній установці:

Причини деградації фотоелектричних панелей

Було встановлено, що 45% деградації фотоелектричних сонячних панелей спричинено корозією. І цей 41% спричинений розривами взаємозв'язків між сонячними елементами.

З цієї останньої причини  SunPower створила P6, щоб усунути 41-відсотковий ризик розриву з'єднань між осередками.

Відмінності між звичайним сонячним елементом та елементом  SunPower Performance Series:

Сонячні елементи, вбудовані у фотоелектричну сонячну панель SunPower Performance P7-545-COM-M-BF , відносяться до так званої технології Performance Series.

Це ексклюзивний тип елементів SunPower, розроблений у Силіконовій долині і не схожий на жоден інший, який можна знайти у звичайних монокристалічних сонячних панелях.

Інноваційна конструкція у вигляді плитки/плитки, яка, як ми бачили в попередньому пункті, усуває багато проблем надійності панелей із традиційними контактами між осередками.

Таким чином, передні з'єднання між комірками та паяні ланки прибрані для розширення активної області комірки, як видно на нижньому лівому зображенні.

З іншого боку, осередки склеєні клеєм, що використовується в аерокосмічній промисловості.

Тому з'єднання між осередками гнучкі, на тильній стороні і надлишкові, що завжди підтримує потік енергії та найнижчі максимальні температури в осередку.

Це забезпечує триваліший та надійніший термін служби фотоелектричної сонячної панелі. 

На фотоелектричні модулі SunPower Performance Series  поширюється 25-річна гарантія на продукцію та 25-річна гарантія на виробництво  .

У простій таблиці порівняння стандартних гарантій звичайної сонячної панелі та фотоелектричної сонячної панелі SunPower Performance:


Гарантія на продукт

Виробнича гарантія

Щорічна деградація

Продуктивність SunPower

25 років

87,5% у 25 років

-0,45%

Звичайна сонячна панель

10-12 років

85,2% у 25 років

-0,5%

Підсумовуючи всього сказаного, можна назвати такі моменты:

 • Майже ідеальна сонячна панель: Сонячні панелі  SunPower Performance практично несприйнятливі до найпоширеніших проблем із звичайними сонячними панелями. У них немає проблем із розірваними з'єднаннями між осередками (оскільки вони не використовують ці з'єднання) і у них немає корозії через вологе тепло.
 • Максимальна гарантія спокою:   більше потужності гарантовано. SunPower пропонує найкращу комбіновану гарантію на потужність та продукт за 25 років.
 • Оптимізована продуктивність: панелі серії SunPower Performance краще підготовлені до роботи в умовах тіні або бруду. У той час, як стандартні панелі можуть втрачати продуктивність на 33% і більше, панелі серії  SunPower Performance  втрачають лише 11%.

Гарантія від виробника:

25 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 1 рік: 97 % від номінальної потужності
• 25 років: 82,6 % від номінальної потужності

Характеристики товара Сонячна панель SunPower Performance P7-545-COM-M-BF Bifacial

Максимальна потужність, Вт545
Тип панеліМонокристал, двостороння
Клас фотомодуляКлас А
Технологія осередківГонтова клітина
Напруга при максимальній потужності,39.3
Струм при максимальній потужності, А13.87
Напруга холостого ходу,47.4
Струм короткого замикання, А14.81
Максимальна напруга системи1500 DC
Максимальний струм, A 25
Кількість монтажних отворів, шт8
Допустима похибка потужності, %±3%
Ступінь захистуIP68
Рамка: матеріал/колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, ммЗагартоване / 3.2
З'єднувачіMC4 - сумісні 
Розподільна коробкаIP68, 3 bypass діода
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С-40 < t < +85
ККД. не менше, %20.9
Габаритні розміри, мм2384 х 1092 х 35
Вага, кг32.4