Сонячна панель SunPower Maxeon SPR-E-Flex-50

Сонячна панель SunPower Maxeon SPR-E-Flex-50

Артикул: 200051
Є в наявності

Ціна: 3 100 грн.Особливості:

  • Легкі, портативні та зручні для зберігання. Усі панелі SunPower виготовлені з високоякісних легких полімерних матеріалів, що дозволяють легко транспортувати, встановлювати та згинати панелі до 30 градусів  .
  • Розроблено та виготовлено компанією SunPower з використанням високоефективних сонячних елементів Maxeon. SunPower Flexible 50 має кремнієві осередки Maxeon® – це єдині осередки для сонячних батарей, побудовані на міцній мідній основі.
  • Розподільна коробка Micro має захист IP67. Гнучкі панелі, виготовлені з елементами SunPower, стійкі до втрати потужності через розтріскування та корозію, на відміну від звичайних елементів, що мають набагато більше шансів втрачати потужність під час згинання або впливу вологи.
  • Міцний, довговічний та стійкий до атмосферних впливів. Гнучкі панелі SunPower є вибором №1 для клієнтів завдяки поєднанню високої потужності та міцності осередків.
  • Панель має люверси для кріплення за допомогою мотузки, хомутів чи карабінів. Також, SunPower Flexible може бути встановлена ​​за допомогою клею та/або за допомогою прокладок з нержавіючої сталі на панелі.
  • Панелі мають стандартні кабелі швидкого підключення. З кожною панеллю постачається простий посібник із встановлення.


Опис

Сонячна панель SunPower Maxeon Flexible 
SPR-E-Flex-50 гнучка (50Вт) 

Гнучкі сонячні панелі SunPower Flexible потужністю 50 Вт мають ККД 23%. Вага панелі 1,1 кг, габарити 653х556х20 мм. Завдяки гнучкій основі сонячна панель SunPower Flexible 50 Вт зручна для використання на природі в кемпінгу або в квартирних умовах.
Ця панель – продукт топового бренду сонячних панелей із США, продукцією якого користуються генеральні штаб квартири найвідоміших світових компаній. Тому купуючи гнучку сонячну панель SunPower Flexible 50 Вт, ви можете бути впевнені у високій якості виробу та тривалому терміні служби.

Ці портативні сонячні панелі, виготовлені з використанням найефективніших сонячних елементів SunPower Maxeon ®, забезпечують найбільшу потужність та максимальну ємність для заряджання у своєму класі продуктів. Гнучкі сонячні панелі SunPower легкі та портативні, так що ви можете взяти їх із собою у наступну пригоду на свіжому повітрі. Крім того, панелі оснащені найефективнішими сонячними елементами, що означає більшу потужність або швидкий час заряджання для батарей, сумісних із сонячними батареями. 

Кожна панель виготовлена ​​з високоякісного легкого полімерного матеріалу. Вони постачаються з роз'ємами типу "тато" та "мама", сумісними з MC4, на кабелях довжиною 450 мм.

Усі панелі SunPower виготовлені із високоякісних легких полімерних матеріалів, що дозволяє легко транспортувати, встановлювати та згинати панелі до 30 градусів. виготовлені з елементами SunPower , стійкі до втрати потужності через розтріскування та корозію, на відміну від звичайних елементів, які мають набагато більше шансів втрачати потужність під час згинання або впливу вологи. .Панель має люверси для кріплення за допомогою мотузки, хомутів або карабінів. Також, SunPower Flexible може бути встановлена ​​за допомогою клею та/або за допомогою прокладок з нержавіючої сталі на панелі. Панелі мають стандартні кабелі швидкого підключення. З кожною панеллю постачається простий посібник із встановлення.

Переваги сонячної панелі SunPower Flexible:

  • Потужні

Більше потужності для більшої економії. Maxeon Solar Technologies лідирує в галузі ефективності сонячних панелей, доступних сьогодні. 

  • Висока потужність та підсилена; Гнучкі

Гнучкі панелі SunPower, виготовлені з тильних контактних осередків Gen II найвищої потужності, забезпечують найвищу вихідну потужність та найвищу зарядну ємність у своєму класі продуктів. Панелі SunPowers виготовлені із високоякісних легких полімерних матеріалів, що дозволяє легко транспортувати, встановлювати та згинати панелі під кутом до 30 градусів.

  • Створений для міцності

Сонячний елемент SunPower Maxeon® - єдиний елемент, побудований на міцній мідній основі. Гнучкі панелі, виготовлені з елементів SunPower, стійкі до втрати потужності через розтріскування та корозію, на відміну від звичайних елементів, які зі значно більшою ймовірністю втрачають потужність при згинанні або дії вологого середовища. Гнучкі панелі SunPower - це вибір номер 1 для клієнтів завдяки поєднанню високої потужності та міцності осередків.

  • Проста та недорога установка

Панель може бути встановлена ​​за допомогою клею та/або з використанням люверсів з нержавіючої сталі. Панелі мають стандартні швидкороз'ємні кабелі. До кожної панелі додається простий посібник із встановлення.

Зверніть увагу: через характер виробничого процесу гнучких панелей слід очікувати на деякі візуальні дефекти ламінату. Це не впливає на електричні характеристики продукту або його термін служби.

Гарантія (всі моделі): 5-річна обмежена гарантія на потужність 80 % від мінімальної номінальної потужності.

Для чого використовується гнучка панель SunPower

Гнучкі сонячні панелі в основному використовуються для заряджання акумуляторів, сумісних із сонячними батареями, які можна використовувати для живлення пристроїв та невеликих побутових приладів в автономних ситуаціях, таких як кемпінг, полювання, кіновиробництво та перебої у подачі електроенергії.

Багато нових автобудинків, кемперів та туристичних причепів оснащені сонячними батареями для живлення допоміжної батареї. Вам необхідно переконатися, що кабелі мають MC4 роз'єм, щоб бути сумісними з нашими гнучкими сонячними панелями. Якщо цього не станеться, вам потрібно буде придбати адаптер.

Крім того, багато домашніх фахівців або організацій модифікують 12-вольтові акумулятори, такі як автомобільні акумулятори, для зарядки, сумісної з сонячними батареями, для живлення транспортних засобів або іншого типу великого обладнання. Це може вимагати придбання додаткового обладнання, у тому числі контролера заряду, який регулює напругу батареї та пристроїв. Завжди будьте обережні і вживайте захисних заходів при виконанні будь-якого проекту «зроби сам», особливо пов'язаного з електрикою.

Чи можуть гнучкі панелі SunPower Maxeon SPR-E-Flex-50 безпосередньо заряджати пристрої

Кожна гнучка сонячна панель постачається зі сполучними кабелями, сумісними з MC4 (вилка та розетка).

Роз'єм MC4 є популярним вихідним сонячним роз'ємом для панелей потужністю від 50 до 150 Вт. Гнучкі сонячні панелі SunPower вимагають, щоб батарея, контролер заряду або інший пристрій (пристрої) мали кабелі з роз'ємами MC4. Ви також можете використовувати відповідний адаптер.

Однак роз'єми MC4  не містять жодних електронних компонентів, які контролюють рівні струму чи напруги. Відповідно різні компоненти вашої конкретної системи можуть бути несумісні просто тому, що всі вони не мають роз'ємів MC4. Вам, як і раніше, необхідно перевірити електричні умови роботи кожного компонента вашої системи, щоб забезпечити сумісність.

Скільки часу займає зарядка

Це залежатиме від потужності вашої панелі, ємності батареї у ват-годинах (Втч) (вимір ємності сховища) та погоди. Акумулятор на 150 Втч буде заряджатися швидше, ніж акумулятор на 500 Втч, тому що акумулятор на 500 Втч має більшу ємність, тому для повної зарядки потрібно більше часу. Крім того, 100-ватна панель заряджатиме акумулятор швидше, ніж 50-ватна панель, на яку впливає така ж кількість сонячного світла.

На час заряджання впливатимуть погода, тінь, час доби, вік та використання батареї, ефективність контролера заряду, розташування сонячних панелей та інші експлуатаційні фактори. Обов'язково подивіться на сумісну із сонячними батареями батарею, щоб оцінити час заряджання, а також сумісність потужності панелі, і завжди перевіряйте характеристики заряджання батареї, щоб переконатися, що вона сумісна з потужністю панелі.

Для більш високої ємності акумулятора (150 Втч) ми рекомендуємо використовувати панель на 100 Вт. Однак перед тим переконайтеся, що акумулятор, який ви заряджаєте, сумісний із цією потужністю, та використовуйте сумісний контролер заряду.

Як налаштувати SunPower Maxeon SPR-E-Flex-50

Рекомендуємо розміщувати батарею за панеллю, щоб тримати її в тіні, або придбати подовжений шнур, щоб захистити батарею від сонячних променів.

Хоча це і не обов'язково для базової функціональності, рекомендується використовувати сумісний контролер заряду, особливо в системах, що використовують більше однієї сонячної панелі. Сумісний контролер заряду буде регулювати напругу та струм від сонячних панелей до акумулятора та від акумулятора до ваших пристроїв. Рекомендується використовувати контролер заряду, який може запобігти перезарядженню, надмірному розрядженню та пошкодженню батареї та пристроїв від перевантаження.

Чи можна ходити гнучкими панелями SunPower Maxeon SPR-E-Flex-50?

Ні, ми не радимо це. У гнучких модулях регулярне покрокове виконання може призвести до розтріскування осередків, і хоча осередки зберігають електричний зв'язок, тріщини все ж таки можуть призвести до деякої втрати потужності, яка не залежить від Maxeon Solar Technologies. Крім того, ходіння панелями призведе до анулювання гарантії.

Характеристики товара Сонячна панель SunPower Maxeon SPR-E-Flex-50

Максимальна потужність, Вт50
Тип панеліГнучкі
Клас фотомодуляклас А
Напруга при максимальній потужності,17.7
Струм при максимальній потужності, А2.8
Напруга холостого ходу,21.5
Струм короткого замикання, А3.1
Максимальна напруга системи,45 DC
Максимальний струм, A 15
Кількість комірок, шт16
Кількість монтажних отворів, шт8
Розмір осередків, мм156х156
Допустима похибка потужності, %+6/-3%
Ступінь захистуIP67
Матеріал/товщина, ммЛегкі полімерні матеріали  / 20
З'єднувачіMC4 - сумісні 
Розподільна коробкаIP67 з bypass-діодами 
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °Свід -40 ° до +80 ° С
ККД. не менше, %23
Габаритні розміри, мм653х556х20
Вага, кг1.1