Weekender D3500i

Weekender D3500i

Артикул: 102576
Немає в наявності

Ціна: 30 356 грн.


Особливості:

• Сучасний дизайн
• Простота в управлінні
• Система захисту електростанції
• Збільшена потужність двигуна HondaType
• Необхідні вузли для холодного запуску
• Рекордно низьке споживання палива
• Знижений рівень шуму

Опис:

Генератор D3500i – найпотужніша модель у серії інверторних генераторів від американської фірми Weekender. Виробляє ідеальний високоякісний струм без перепадів та збоїв, придатний для живлення комп'ютерів, ноутбуків, електронного медичного обладнання. В основі станції – малошумний, потужний бензиновий двигун Honda, з охолодженням, захистом від перегріву та легким ручним пуском. За високої продуктивності, модель D3500i – невелика, неважка та недорога. Завдяки вдалій формі у вигляді компактної валізки з ручкою, легко переноситься і перевозиться. Є розетка 12 В для заряджання акумуляторів.

Інверторний генератор Weekender D3500i часто використовується при виїзді на природу, а також як запасне джерело живлення вдома, в офісі, в магазині, на дачі. Оснащений цифровою системою ЕКО, що дозволяє автоматично регулювати потужність, що виробляється. Менше підключеного обладнання – менше потужність, тому електростанція може працювати понад півдобу на одній заправці.

Американська марка Weekender славиться надійними мобільними генераторами інверторного типу. У випущену серію входить інверторний генератор Weekender D3500i, що володіє найбільшою в лінійці потужністю в 3 кВт при максимальному навантаженні. Даний портативний агрегат ідеальний як резервний або навіть постійний джерела живлення, який завжди можна взяти собою в подорожах на природу або для відпочинку на дачі, для приватних будівельно-ремонтних робіт і запитання надчутливої електротехніки. Вироблений генератором струм високої якості та ідеальною амплітудою без будь-яких стрибків та переривань особливо підходить для живлення медичних електроприладів та сучасної комп'ютерної техніки.

Практичне та безпечне джерело електрики, засноване на бензиновому двигуні HondaType, забезпечує до 12 годин безперервної роботи підключеним до нього пристроїв завдяки унікальній ЕКО-системі витрати палива. Суть роботи системи полягає в тому, що вироблення потужності відбувається відповідно до навантаження, що поступає, що значно економить бензин.

Ергономічний корпус із шумоізоляцією відмінно захищає внутрішні механізми пристрою та створює мінігенератору привабливий сучасний вигляд. У роботі бензиновий генератор Weekender D3500i не створює зайвого шуму (рівень не перевищує 63 дБ) і не шкодить навколишньому середовищу завдяки значно зниженій кількості вихлопних газів. Лита рукоятка зручна при транспортуванні, а невелика вага в 28кг дозволяє легко переміщати апарат на місце експлуатації або зберігання.

Характеристики товара Weekender D3500i

Напруга мережі 230 В
Тип генератора Синхронний
коефіцієнт потужності 1
Номінальна сила струму 8,3 А
максимальна потужність 3 кВт
номінальна потужність 2,5 кВт
Виробник двигуна Honda
Модель двигуна Honda Type
Характеристики двигуна 4-х тактний одноциліндровий
Тип палива бензин
Кількість фаз 1
Тип запуску ручний
Частота напруги 50 Гц
Час безперервної роботи від 4,3 до 12 год
Паливний бак 5,1 л
Витрати палива 0,25 л.ч.
Обсяг картера 0,9 л
Захист двигуна при низькому рівні масла так
Рівень шуму 57 дБ
Виконання двигуна кожух шумоізоляції
Охолодження двигуна Повітряне
Функція AVR Є
Наявність АТS Ні
Розетки 2х220 В, 1х12 В
Габарити 565
Вага 28 кг