Sunport SPP350N60H

Sunport SPP350N60HSunport SPP350N60H
Артикул: 105645
Немає в наявності

Ціна: 4 399 грн.


Особливості:

• Низька середня розрахункова собівартість виробництва електроенергії протягом усього життєвого циклу електростанції, що збільшує віддачу від Ваших інвестицій.
• Не використовується паяльна стрічка, яка викликає напругу та потенційні мікротріщини. Високоавтоматизоване виробництво модулів забезпечує високу однорідність кожного продукту. Що гарантує відсутність шлюбу у Вашому замовлення.
• Відсутність бас-барів на лицьовій стороні панелей забезпечує сонячній електростанції естетичний вигляд, який відмінно впишеться в архітектуру Вашого будинку.
• 30 років гарантії від PICC та LLOYD`S. Вихідна потужність понад 82% через 30 років. При тому, що інші виробники забезпечують лише 80% вихідної потужності вже на 25 рік експлуатації.
• Екологічний дизайн завдяки відмови від паяльних матеріалів допомагає вирішити проблему утилізації модуля. Це робить Вашу станцію ще більш екологічною та збільшує Ваш внесок у збереження навколишнього середовища.

Опис

Монокристалічна сонячна панель Sunport SPP350N60H (350 Вт)

Сонячний модуль Sunport SPP350N60H має потужність 350 Ватів. У конструкції використовується рама з анодованого алюмінію, загартоване скло з високим коефіцієнтом пропускання з покриттям антивідблиску. Сонячні елементи MWT зі зворотним контактом та сонячні панелі без бас-барів мають вищий ККД деградація 1-го року менше 2%, а 30-річна лінійна вихідна потужність становить до 82%. Екологічна конструкція PV без використання свинцю.

У сонячних модулях Sunport застосовується спеціальна кондуктивна структурована плівка "взаємозв'язку зворотного листа" на відміну від традиційної стільникової стрічки. Завдяки цьому технологічному нововведенню згладжуються недоліки при зварюванні у виробництві панелей. Ця технологія забезпечує більшу захищеність фотомодуля від утворення тріщин на поверхні при тривалій експлуатації.

Особливістю великої технологічної платформи MWT є сумісність із PERC (Passivated Emitter Rear Cell) та іншими технологіями. Це поєднання пропорційно збільшує продуктивність сонячних елементів за одночасного досягнення кращих характеристик. При цьому зберігається вартість та відповідність стандартам кремнієвих елементів p-типу.

MWT - це передова технологія зворотного контакту підвищення ефективності сонячних елементів за рахунок усунення шин (no BB) на передній стороні і розміщення, як позитивних, так і негативних електродів на задній стороні.

Загалом продукція MWT демонструє ряд переваг, на яких слід наголосити:

• Висока ефективність та надійність;
• Супер гарантія на генерацію – 30 років;
• Довговічність;
• Заміна звичайного струмознімання на струмопровідну пасту.
Позитивні та негативні електроди на задній стороні комірки.
• Збільшена площа поглинання сонячного світла.
• Чудовий дизайн;
• Інвестиційна привабливість;
• І головна відсутність свинцевих елементів у конструкції.

Більш того, завдяки використанню в модулях струмопровідного клею та технології лиття кристалів вдалося досягти більшої еластичності сонячних елементів, що зробило їх більш гнучкими і в той же час міцнішими за звичайні.

Вихідна потужність збільшена на 3% тієї ж площі пластини. Низький опір та втрати CTM за рахунок використання провідного заднього листа.
Модуль має високу ефективність – ККД 20.51%. Що на 2% більше, ніж середні показники цієї характеристики на сучасному ринку. Високий ККД = висока генерація, а висока генерація збільшує Ваш прибуток.

Компанія Jiangsu Sunport Power була заснована в 2012 році та займається дослідженнями, розробкою та виробництвом сонячних елементів та модулів на основі передової технології зворотних контактів MWT (Metal Wrap Through), призначеної для виробництва високоефективних фотоелементів та модулів.
Sunport Power є єдиним виробником фотоелектричних модулів MWT у масштабі ГВт у всьому світі, і має понад 300 незалежних патентів на дослідження та розробки.

Продукція представлена MWT Mono / Cast-mono, які в основному складаються з чотирьох серій продуктів: С для класичних модулів, S для гнучких модулів, X для стільникових модулів і D для повністю чорних модулів.

Sunport Power - виробник сонячних панелей, які можна віднести до одних із найсучасніших на світовому ринку.

Сертифікати

★CQC Top Runner Advanced Technology Certification (4A class)
★TUV NORD Certification
★ISO 9001:2015 Quality Management System
★ISO 14001:2015 Environment Management System
★ISO 45001: 2018 Occupation Health Safety Management System

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 1 рік: 98% від номінальної потужності
• 30 років: 82% від номінальної потужності

Характеристики товара Sunport SPP350N60H

Максимальна потужність, Вт 350
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків MWT
Напруга при максимальній потужності, 33.3
Струм при максимальній потужності, А 10.51
Напруга холостого ходу, 40.7
Струм короткого замикання, А 10.69
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 15
Кількість осередків, шт 60 [10*6]
Кількість монтажних отворів, шт 8
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 20.51
Габаритні розміри, мм 1680х1016х35
вага, кг 19.5
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)