ReneSola JC260M Virtus II

ReneSola JC260M Virtus II

Артикул: 104616
Немає в наявності

Ціна: 195 грн.


Особливості:

• Досконалі технології текстурування та покриття (спеціально загартоване скло з низьким вмістом заліза, рамка анодований алюмінієвий сплав);
• Елементи Virtus II (Полікристал) 156 x156 мм, 60 шт.
• Висока продуктивність пластин за високих температур;
• З'єднувальна коробка IP 65/IP 67,
• Невисока собівартість;
• Високий ККД до 15,9%;
• Знижена швидкість деградації;
• Витримує механічне навантаження до 5400 Па;
• Відповідність стандартам IEC 61215:2005, IEC 61730: 2004, UL 1703;
• Виробництво сертифіковане ISO9001, OHSAS18001, ISO14001.

Опис

Полікристалічна сонячна панель ReneSola JC260M Virtus II (260Вт, 24В)

Сонячна полікристалічна панель ReneSola - розроблена провідним виробником кремнієвих пластин та фотоелектричних панелей у Китаї - ReneSola Ltd. Завдяки цьому ефективність полікристалічних сонячних панелей ReneSola максимально наближена до монокристалічних панелей.

ККД сонячних панелей ReneSola Virtus практично дорівнює ККД монокристалічних модулів, за цілком розумної вартості.

Сонячна батарея ReneSola JC260M Virtus II є одним з найпопулярніших продуктів компанії ReneSola. Поєднання високоефективного кремнію та якісного збирання дозволяє отримати сонячні панелі вищого класу. Сонячні батареї ReneSola за підсумками останніх років завжди займають впевнене місце десятці найкращих світових виробників фотоелектричних модулів.

Гарантія на сонячні модулі ReneSola складає 10 років.

Компанія заснована у 2005 році та вже з 2008 року котирується на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: SOL). ReneSola є провідним міжнародним виробником та постачальником сонячних панелей. З офісами та складами у більш ніж 16 країнах світу та постійним зростанням виробничих потужностей та дилерської мережі ReneSola забезпечує високу якість продуктів для виробництва екологічно чистої енергії.

Компанія також надає послуги EPC для великих проектів зеленої енергетики по всьому світу. У компанії ReneSola завжди націлені підвищення ефективності виробництва, постійно розробляються нові, ефективніші виробничі лінії. Перелік продуктів високого класу дає відчутну конкурентну перевагу світових ринках. Клієнти та інвестори по всьому світу довіряють ReneSola бути гарантом довгострокових інвестицій у сонячну енергетику.

Гарантія від виробника:

1 рік гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності

Проектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес, зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити сонячну панель в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Характеристики товара ReneSola JC260M Virtus II

Максимальна потужність, Вт 260
Номінальна напруга, 24
Тип панелі Полікристал
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 30,5
Струм при максимальній потужності, А 8,53
Напруга холостого ходу, 37,6
Струм короткого замикання, А 8,95
Максимальна напруга системи, 1000 DC
Кількість осередків, шт 60 (6X10)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156x156
Допустима похибка потужності, % ±3%
Ступінь захисту IP65
Рамка: матеріал / колір Алюміній / срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 16
Габаритні розміри, мм 1640x992x40
вага, кг 19
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °