SunPower P3-475-UPP

SunPower P3-475-UPPSunPower P3-475-UPPАртикул: 105516
Немає в наявності

Ціна: 232,75 грн.


Особливості:

• Збільшено активну робочу площу модуля та PERC технологію панелі додаткову потужність;
• Після 25 років роботи модуль виробляє на 8% більше енергії, ніж конкуренти;
• Резервні міжелементні сполуки створюють гнучкі шляхи безперервного потоку електроенергії;
• Унікальне паралельне з'єднання осередків та відсутність струмознімних доріжок забезпечують більшу продуктивність панелі при затіненні та забрудненнях;
• 25 років гарантії на панель – найкращий показник на ринку. Після 25 років експлуатації модуль втрачає всього 15% від своєї початкової потужності. При цьому гарантований термін експлуатації – 35 років;
• Струмопровідний клей захищає від щоденних коливань температури;


Опис

Монокристалічна сонячна панель SunPower P3-475-UPP (475Вт)

Фотомодуль SunPower P3-475-UPP - найкращий приклад топ-якості та показників продуктивності, ефективності чи надійності. Виготовляється сонячна панель компанією із США, SunPower. Цей виробник веде свою історію з 1985 року, тому є піонером галузі сонячної енергетики. Щороку такі панелі визнаються одними з найкращих. Також виробник постійно представлений у списку Tier1.

Панель P3-475-UPP підходить для будь-яких типів станцій: як мережевих або гібридних, так і автономних.
SunPower P3-475-UPP - це монокристалічна панель n-типу, тому PID-деградація для такого модуля фактично неможлива. Процес виготовлення автоматизований, це пояснює високу якість кінцевого продукту. Потужність пристрою становить 475 Вт, що на 2021 рік вважається досить високим показником. Ефективність – 19.8%. Температурний коефіцієнт потужності становить -0.34%/°C (один із найкращих показників на ринку).

SunPower Performance 3 UPP – розроблені з урахуванням унікальних потреб великих сонячних електростанцій.

Переваги

• Більше енергії - PERC панелі UPP Performance оптимізують густину потужності, одночасно знижуючи системні витрати. Результат - панель високої потужності, що унікально підходить для потреб розробників електростанцій, максимізуючи виробництво енергії всередині вільного простору.

• Довговічність – панелі SunPower Performance спроектовані так, щоб витримувати безліч проблем, такі як щоденні коливання температури, висока вологість та затінення. У разі затінення, унікальна схема панелей Performance максимізує виробництво енергії протягом ранкового та вечірнього затінення від ряду до ряду або коли панелі стають забрудненими.

• Надійність - це найпопулярніші черепичні сонячні модулі у світі. Інноваційна черепична конструкція позбавляє більшості проблем, властивих звичайним панелям.

Пристрій працює в температурному діапазоні навколишнього середовища від -40 ° C до + 85 ° C. Стандарт захисту IP67, який був дотриманий при виготовленні панелі, оберігає від попадання пилу та вологи всередину розподільної коробки. Корпус виготовлений з анодованого срібла, тому він не піддається впливу вологи та стійкий до корозії та подряпин. Високоякісне захисне скло витримує механічний тиск снігу та падіння граду діаметром до 25 мм при швидкості до 23 м/с. Корпус витримує суттєві механічні навантаження 2400 Па тиску зустрічного та бічного вітру, та тиск снігу 5200 Па.

Модулі такої серії генерують більше енергії навіть затінення одного ряду іншим. Це дозволяє розміщувати модулі ближче, тим самим досягаючи більшої продуктивності за однакової площі під монтування.
Інноваційний дизайн панелей використовує надійні та гнучкі електричні з'єднання між сонячними фотоелементами, тому надійність модуля значно підвищується.

Розміри пристрою становлять 2066 на 1160 на 35 см. Вага – 25 кг. Експлуатаційний термін становить понад 25 років за втрат потужності в межах 0.6% щорічно.

Панелі SunPower Performance покривають звичайні передні контактні комірки з використанням 35-річного досвіду SunPower у галузі матеріалів, проектування та виробництва для підвищення міцності та довговічності панелей. Усунуті найслабші місця у конструкції звичайних панелей, що забезпечує чудову потужність, надійність та цінність.

Панелі Performance P3-UPP розроблено для задоволення унікальних потреб великих сонячних електростанцій. Зверніть увагу, що цей продукт виготовляється на замовлення лише для великомасштабних установок потужністю кілька мегават.

Гарантія від виробника:

25 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 1 рік: 97% від номінальної потужності
• 25 років: 90% від номінальної потужності
• 30 років: 80% від номінальної потужності

Характеристики товара SunPower P3-475-UPP

Максимальна потужність, Вт 475
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 9BB
Напруга при максимальній потужності, 44,5
Струм при максимальній потужності, А 10,71
Напруга холостого ходу, 53,6
Струм короткого замикання, А 11,45
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 144 [6*24]
Кількість монтажних отворів, шт 8
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 19,8
Габаритні розміри, мм 2066х1160х35
вага, кг 25
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умов експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)