Challenger А12-65

Challenger А12-65

Артикул: 104777
Є в наявності

Ціна: 6 250 грн.Особливості:

• Можна використовувати у приміщеннях, де знаходяться люди;
• Внутрішня система рекомбінації газів;
• Відмінні характеристики при розряді високими струмами;
• Низький рівень саморозряду (менше 3 % на місяць);
• Можливість встановлювати батарею як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні;
• Широкий температурний діапазон роботи;
• Високий ступінь надійності та безпеки;
• Не потребує обслуговування.

Опис

Акумуляторна батарея Challenger A12-65

Challenger A12-65 – свинцево-кислотні акумуляторні батареї із запобіжними клапанами, служать для стаціонарного застосування. Батареї цього типу не потребують спеціальної вентиляції чи обслуговування. Зважаючи на те, що електроліт в акумуляторі Challenger A12-65 знерухомлений у сепараторах, батареї вважаються сухими, і можуть обслуговуватися та транспортуватися відповідно до вимог цього типу батарей.

Герметизована акумуляторна батарея Challenger A12-65, що не обслуговується, має широкий спектр застосування. Використовується в джерелах безперебійного живлення, системах сигналізації та зв'язку, медицині, альтернативній енергетиці, системах резервного освітлення та ін. Відповідає стандартам JIS, IEC, BS, Eurobat та українським вимогам до продукції такого типу.
Акумулятор Challenger A12-65 має ємність 65 Ач і напругу на клемах 12 В. Є герметичний корпус, виконаний з особливо міцного пластику. АКБ виконаний за технологією AGM і може експлуатуватися у різних положеннях. Має тривалий термін експлуатації – 10 років. Працює у діапазоні температур від 0 до +50 0С.

Характеризується низьким рівнем саморозряду - менше 3% на місяць. Як сепаратор використовується скловолокно, що дозволяє знизити внутрішній опір та покращити роботу в циклічному режимі. У процесі експлуатації не вимагає обслуговування та догляду.

Пояснення: працює протягом 10 років у буферному режимі, цей термін служби акумулятора в режимі підзаряду. При роботі акумулятора в режимі ДБЖ термін служби 50%-80% від буферного режиму, залежно від якості інвертора (ДБЖ) та частоти роботи споживачів від акумуляторів.

Важлива інформація: ні за що не залишайте АКБ довгий час розрядженим, навіть якщо це гелевий акумулятор, при знаходженні акумулятора розрядженим тривалий час починається процес незворотної сульфатації (покриття свинцевих пластин акумулятора неруйнівними кристалами PbS04 ак).

Акумулятор, що вийшов з ладу через сульфатацію, визнається не гарантійним випадком.

Під час експлуатації акумулятора бережіть його від підвищеної температури навколишнього середовища (понад 35ºC) та прямих сонячних променів, недотримання цих правил призведе до втрати через запобіжні клапани молекул кисню та висихання електроліту всередині акумулятора. Висихання електроліту нижче граничної норми призведе до повної втрати ємності акумулятора.

Зберігання акумулятора: якщо Ви плануєте сезонну експлуатацію АКБ, після закінчення сезону необхідно зарядити акумулятор на 100% (до 13.8 Вольт), після чого акумулятор може зберігатися без шкоди для його експлуатаційних характеристик до 8-ми місяців. Зберігання розрядженого акумулятора більше 1 тижня призводить до втрати ємності на 30%-40%. Зберігання розрядженого акумулятора більше 1 місяця - призводить до втрати ємності на 80%-100% (виходу з ладу).

Характеристики товара Challenger А12-65

Модель A12-65
Тип акумулятораAGM
Напруга акумулятора 12 В
Ємність аккумулятору 65 Ач
Кількість циклів заряд-розряд до 525 шт. (При глибині розряду 80%)
Максимальний струм заряду 19,5 А
Максимальний струм розряду 650 А (5 сек.)
Саморозряд < 3% на місяць
Діапазон робочих температур розряд: від -20 ° C до +60 ° C
заряд: від 0 ° C до +50 ° C
зберігання: від -20 ° C до +60 ° C
Номінальна робоча температура 25° C
Матеріал корпусу ABS (акрил-бутадієн-стирол)
Позитивний електродгратчаста пластина, діоксид свинцю
Негативний електрод гратчаста пластина із свинцево кальцієвий олов'янистий сплав
Свинець 99,998% чистоти
Сепаратор скловолокно
Тип виводу F11 (M6)
Габарити (ДхШхВ) 350х167х180 мм
Маса 21 кг