Deye SUN-12K-SG01LP3-EU WiFi

Deye SUN-12K-SG01LP3-EU WiFi

Артикул: 105562
Є в наявності

Ціна: 122 430 грн.Особливості:

• Двостороння компенсація споживання
• Власне споживання з мережі 50Вт
• Робота в "Зеленому Тарифі" так і всередині мережі
• 2 MPPT контролери сумарною потужністю 15600Вт
• Вихід керування генератором
• Багатофункціональний програмований силовий порт
• Підтримка Смарт-навантаження
• Обмеження потужності паливної електростанції
• Паралельне включення 3 інверторів
• Трифазне включення 3 інверторів
• Трансформатор струму для обмеження генерації у мережу в комплекті постачання
• Wi-Fi моніторинг у комплекті постачання
• Сенсорний РК-дисплей
• Робота з літієвими акумуляторами за CAN, RS485 протоколом та на ручних налаштуваннях
• Підтримка свинцево-кислотних акумуляторів
• Робота без акумулятора як мережевого інвертора
• Встановлення добових режимів роботи

Опис

Гібридний мережевий інвертор Deye SUN-12K-SG01LP3-EU WiFi (12 кВт, 3 фази, 2 MPPT)

Гібридний мережевий інвертор Deye 12кВт трифазної резервної потужності, з гнучким функціоналом з усіх доступних в Україні інверторів. На цьому інверторі можна втілити найсміливіші ідеї щодо будівництва автономної та незалежної від держави електроживильної системи.

Deye SUN-12K-SG01LP3-EU вміє об'єднувати енергію міської мережі, сонця, акумулятора та четвертого джерела, яке Ви самі собі можете вибрати. Родзинка Deye в його додатковому каналі, що може бути входом або виходом.

В одному пристрої та за конкурентною ціною Ви отримаєте рішення для найсміливіших ідей енергонезалежного будинку.

Робота із зовнішньою мережею.

Інвертор Deye SUN-12K-SG01LP3-EU – це мережевий гібрид, частина його працює як мережевий інвертор, основне завдання якого сонячну енергію перетворювати на змінний струм 220В 50Гц. Потужність інвертора генерації в мережу 12000Вт. Інвертор може працювати в системі "Зелений Тариф" або для компенсації споживання будинку. Наприклад, у Вас оформлений ЗТ, тоді інвертор всю доступну від сонця енергію направлятиме на потреби будинку, зарядку акумулятора, а надлишки відправляти в зовнішню мережу. Якщо у Вас немає можливості або бажання оформляти ЗТ, то активувавши заборону продажу надлишків, інвертор Deye генеруватиме рівно стільки сонячної енергії, скільки потрібно для потреб споживачів. Як після інвертора, так і до інвертора в зоні дії трансформатора струму, який поставляється в комплекті з інвертором і вимірює перетікання в зовнішню мережу.
Deye має три основні варіанти генерації сонячної енергії та можливість обмеження обсягу генерації, а також вибір пріоритету використання сонячної генерації.

Робота з акумулятором.

Інвертор Deye SUN-12K-SG01LP3-EU WiFi дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево-кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора повинна бути в діапазоні 40-60В. Акумулятор може мати порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор впізнає акумулятор і отримуватиме дані про ємність, залишок заряду, необхідний струм зарядки, температуру. Якщо акумулятор не підтримує функцію синхронізації з інвертором, Ви можете вручну встановити всі параметри. Параметри задаються як у вимірювальних величинах, так і відсотковому відношенні. Є можливість вказати струм розряду, обмеження експлуатаційних параметрів акумулятора, вибрати джерела заряду, кожному джерелу вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.

Робота з додаткового силового порту.

Інвертор Deye SUN-12K-SG01LP3-EU WiFi має відмінну особливість від аналогічних інверторів, у ньому вбудований додатковий силовий порт. Чому порт? Справа в тому, що виробником закладена функціональність даного порту, він може бути як входом так і виходом. І має три варіанти використання:

Генератор - в такому режимі, до порту підключається генератор, він може керуватися інвертором, запускатися коли це потрібно інвертору в автоматичному режимі, для цього потрібно мати генератор з автоматикою, а інвертор видає сигнал на дозвіл роботи генератора. У налаштуваннях інвертора Ви можете встановити потужність генератора, яку можна брати з нього, а також максимальний час роботи генератора, час відпочинку генератора. І окремо для цього входу вказати струми заряджання акумулятора.
Смарт-навантаження - в даному режимі вхід стане виходом, і за наявності надлишкової енергії, що не використовується, інвертор буде відправляти потужність в навантаження. Навантаженням може бути наприклад бойлер. А в налаштуваннях Ви можете вказати діапазон розряджання акумулятора для цього режиму скидання надлишків енергії.
Мікро-інвертор – не вистачає осноного сонячного поля? Підключіть на цей вхід ще поле, хоч на мережному інверторі, хоч на мікроінверторах.
Робота із сонячними панелями.

Наш інвертор має можливість підключення двох сонячних полів зі струмом до 25+12,5А. Діапазон роботи контролера MPPT становить 200-650В, стартує інвертор на 160В, а верхня межа напруги поля 800В. В ідеальному для інвертора випадку сонячні панелі варто підбирати з розрахунку номінальної напруги МРРТ 550В. Паспортно вказано максимальну потужність сумарно 15600Вт.

Сервісні функції, виконання та інші моменти.

Інвертор Deye має РКІ дисплей із сенсорним керуванням, через дисплей проводяться всі налаштування, керування, встановлення конфігурації. Також у комплекті поставки WiFi модуль для підключення до хмарного сервісу моніторингу на базі SOLARMAN. Моніторинг дозволяє стежити за роботою системи, переглядати графіки за весь час експлуатації та практично за всіма електричними параметрами інвертора. Також статистика генерації, виробленої сонцем, відданої споживачеві та в мережу доступна на базовому РК-дисплеї.

Фізично установка інвертора доступна на вулиці, оскільки ступінь захисту IP65 інвертора. Охолодження інвертора примусове, трьома кулерами з електронним керуванням оборотів.

Стандартна заводська гарантія інвертору Deye SUN-12K-SG01LP3-EU WiFi складає 60 місяців.

Постгарантійне обслуговування надається протягом усього терміну експлуатації власним сервісним центром.

Характеристики товара Deye SUN-12K-SG01LP3-EU WiFi

Модель Deye SUN-12K-SG01LP3-EU WiFi
Резервний, автономний режим
Потужність, Вт12000
Максимальна потужність, Вт13200
Пікова потужність трохи більше 10с, Вт24000
Вихідний струм, А17.4
Максимальний вихідний струм, А19.1
Максимальний струм транзиту, А26.1
Вихідна частота, Гц 50/60Гц (програмний вибір)
Тип мережі 3ф (3L/N/PE)
Коефіцієнт гармонік, % THD <3% (лінійне навантаження <1,5%)
Сонячний контролер
Максимальна потужність сонячного поля, Вт 15600
Діапазон напруги, 160-800
Номінальна напруга МРРТ,550
Робочий діапазон МРРТ, 200-650
Старт МРРТ, В160
Струм МРРТ, А 25+12,5
Кількість трекерів МРРТ, шт2
Кількість входів PV, шт 2+1
Вхід акумулятора
Тип батареї AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion
Діапазон напруги, 40-60
Максимальний струм зарядки, А240
Максимальний струм розрядки, А240
Стадії зарядки 3 стадії + вирівнювання
Зовнішній датчик температури є
Підтримка BMS є CAN або RS485
Ефективність
Максимальний ККД, % 97,6
ККД з євро класифікації, % 97,0
ККД МРРТ, %99.9
Фізичні параметри
Ступінь захисту від навколишнього середовища IP65
Температура експлуатації, С -25...60
Охолодженняпримусове
Рівень шуму, dB30
Габаритний розмір, мм 658х422х281
вага, кг36.8