SolaX X3-Hybrid 10.0T

SolaX X3-Hybrid 10.0T

Артикул: 105396
Немає в наявності

Ціна: 83 250 грн.


особливості:

- Два вбудовані MPPT трекери для заряд-розряду акумуляторних батарей з максимальною вхідною напругою до 1300В від сонячних панелей
- Висока ефективність. Ефективність MPPT до 99.9%, максимальна DC/AC ефективність до 97.6%
- Багаторівневий захист. Захист від перенапруг, надструмів, моніторинг мережі, моніторинг замикання на землю, захист від замикань, моніторинг електромережі
- Функція контролю скидання енергії у зовнішню мережу, вбудований DC роз'єднувач
- Ступінь захисту IP65. Захист IP65 дозволяє використання будинку та на вулиці
- Моніторинг. Вбудований WiFi та можливість підключення до Інтернету через кабель. Безкоштовна система моніторингу.
- компактний розмір. Витончений дизайн, тихий, з максимальним коефіцієнтом перетворення та тривалим терміном служби

Опис

Трифазний гібридний інвертор Solax X3-Hybrid-10.0T (10кВт, 3-фазний, 2 МРРТ)

Новий сонячний інвертор Solax X3 Hybrid 10.0-T, 3 фази, 10 кВт - це остання реалізація лінійки гібридних інверторів, що пропонує гнучке та масштабоване рішення як для побутових, так і для комерційних додатків.

Новий гібридний інвертор у третьому поколінні Solax серії X3 випускається у трифазному виконанні. Порівняно з попередньою моделлю SK-SU, ця серія оснащується потужнішим контролером заряду з максимальною напругою до 1000В на інверторах X3. У комплекті також постачається просунуте програмне забезпечення, яке дозволяє здійснювати моніторинг та гнучку настройку інвертора зі смартфона. Також новим функціоналом є можливість паралельного з'єднання інверторів для побудови високопотужних сонячних електростанцій.

Гібридний мережевий інвертор SOLAX X3-HYBRID-10.0T спеціально розроблений для мережевих сонячних станцій з системою резервного електроживлення гарантованих ліній потужністю до 10кВт, трифазний, перетворює енергію, що виробляється сонячними панелями, в корисну електричну потужність для живлення навантажень.
Solax X3 Hybrid 10.0 – це оновлений комбінований трифазний перетворювач, що дозволяє працювати із сонячними модулями потужністю до 13000Вт. Інвертор відрізняється від попередніх моделей тим, що має потужніший МРРТ контролер.

Ідеальне рішення для середніх та великих домашніх систем та комерційних об'єктів, можливість паралельного підключення до 10 агрегатів для отримання систем до 100 кВт.

Сонячний інвертор Solax X3 Hybrid 10.0-T 3ph 10kW поєднує мережу, пряму енергію від сонячних панелей і батарей, дуже ефективний менеджер для установок з власним споживанням енергії.

Додаткові можливості

• Можливість заряджання акумуляторів від мережі для використання під час пікових навантажень.
• Функція моніторингу та керування WIFI або Ethernet.
• Подвійна функція MPPT та EPS, напруга батареї 160-800 В
• Можливість підключення до 10 інверторів паралельно
• Виробниче з'єднання фотоелектричної сторони накопичувача
• Ступінь захисту IP65
• Підтримує дисбаланс між фазами
• Накопичення змінної потужності з високовольтними літієвими батареями Pylontech
• Можливість заряджання акумуляторів від мережі для використання
• Захист від перебоїв у подачі електроенергії
• Функція моніторингу та керування WIFI або Ethernet
• Функція резервного зберігання EPS Інвертори постачаються з режимом EPS (Emergency Power Supply), який допомагає у разі вимкнення електроенергії.

Має декілька застосувань:

• мережний інвертор
• автономний інвертор
• компенсація власного споживання
• резервне електроживлення

Основний режим роботи - мережевий, в цьому режимі акумулятор не використовується, енергія сонця виробляється на власне споживання або продається за Зеленим Тарифом. У разі відсутності сонячної активності можна активувати режим компенсації за рахунок запасу енергії в акумуляторах. А за відсутності мережі інвертор переходить у режим автономії та живить споживачів енергією акумулятора та сонячною енергією разом.

Увага! Діапазон робочої напруги акумулятора (до комплекту поставки не входить) становить 170В - 500В. І може бути обраний як автоматично, так і в ручну.

Управління інвертором можливе як з кнопок на передній панелі так і через портал https://solaxcloud.com, налаштування, моніторинг, логи помилок – все можливе для перегляду та коригування з будь-якої точки світу.

Гарантія на інвертор складає 5 років після реєстрації на сайті виробника.

Купивши кілька трифазних гібридних інверторів SOLAX X3 Hybrid 10.0 D-E, можна підключити їх паралельно, створивши одну велику сонячну систему високої потужності.

Зверніть увагу, що мінімальна кількість батарей на один інвертор X3 Hybrid – 2, а максимальна – 4. Зверніть увагу, що батареї повинні бути однакової ємності, неможливо підключити 4,5, 5,8 та 6,3 кВтг до одного інвертора.


• Максимальна вхідна напруга постійного струму 1000 В
• G83/2 сумісний
• Максимальний ККД 97,60%
• Трифазний X-Hybrid призначений для використання всередині та поза приміщеннями.
• Гарантія 10 років
• Віддалений моніторинг системи через X-Cloud
• Сумісність із літієвими батареями Solax HV Triple Power, LG Chem RESU 7H/10H та BYD B-Box HV.

Переваги:

• максимальне підвищення ефективності (до 99,9%);
• кілька рівнів потужного електронного захисту;
• герметичний корпус (IP65) дозволяє використовувати перетворювач на вулиці;
• компактні габарити;
• проста установка та експлуатація;
• можливість керувати пристроєм віддалено через смартфон.

При роботі з батареями Pylontech рекомендується кількість батарейних модулів (H48050-15S) від 2 до 7, а кількість систем керування батареями (SC0500A-100S) –

При роботі з батареями SolaX рекомендується кількість батарейних модулів (HV10045/HV10063) від 2 до 4, а кількість контролерів батарей (MC0500) – 1.

Інвертор SolaX X3 Hybrid 10.0T працює з вихідною потужністю 10000 ВА та максимальною рекомендованою вхідною потужністю 13000 Вт. Цей інвертор дозволяє комбінувати виробництво сонячних панелей з електромережею та батареями, тим самим діючи як інтелектуальний менеджер енергії, який визначає пріоритет споживання фотоелектричної установки та гарантує, що будинок завжди отримуватиме енергію від сонячних панелей або від електричної мережі. Крім того, інвертор SolaX X3 Hybrid 10.0T може бути підключений до батарей, які працюють від 200 до 500 В, для зберігання надлишкової енергії, що виробляється сонячними панелями, і мати автономну енергію також у дні з меншим сонячним випромінюванням і вночі, тим самим зменшуючи залежність від електромережі, тобто SolaX X3 Hybrid 10.0T поєднує мережну, пряму енергію від сонячних панелей та енергію акумуляторних батарей, стаючи дуже ефективним менеджером для самоспоживання.

Інвертор SolaX hybrid 10.0T включає 2 трекери MPPT, кожен з яких має вхід, що дозволяє використовувати 2 поля панелей з різною орієнтацією. Завдяки окремим регуляторам ми максимально використовуємо сонячну енергію, навіть якщо серії мають різну орієнтацію.

Чи не вдома і хочете перевірити, чи правильно працюють ваші сонячні батареї? Моніторинг SolaX X3 Hybrid 10.0T інвертора в реальному часі дуже простий у використанні, поки інвертор підключений до мережі WIFI. Аксесуар SolaX Pocket Wifi купується окремо від інвертора. Дані безкоштовно передаються на сервери Solax і ви можете в реальному часі бачити продуктивність вашої установки в додатку для смартфона. Ідеальне рішення для оцінки ефективності ваших сонячних панелей, батарей та продуктивності вашої фотоелектричної установки в режимі реального часу.

Інвертор SolaX X3 Hybrid 10.0T включає управління батареї високої напруги, тобто, Solax X3-10.0T є першим інвертор підходить для інтелектуального управління заряду і розряду акумуляторів в 450В. Ви можете вказати джерело заряджання акумулятора (наприклад, тільки від сонячних батарей або виключно від електромережі). Ви також можете визначити час заряджання акумуляторів (наприклад, у непіковий годинник). За умовчанням інвертор SolaX віддає пріоритет джерелам електроенергії, в першу чергу панелям, а потім батареями, нарешті, він використовує електричну мережу в якості джерела енергії. Цей пріоритет можна змінити у конфігурації інвертора.
Зауважте, що інвертор SolaX X3 Hybrid 10.0T може працювати без електромережі завдяки виходу EPS, оскільки він працює між двома джерелами електрики: сонячними панелями та сонячними батареями. Інвертор SolaX X3 Hybrid 10.0T працює від трифазного струму, тобто може бути встановлений у будинках, що мають трифазну мережу.
Інвертор SolaX X3 Hybrid 10.0T має високий ККД та можливість прямого самоспоживання із накопиченням у батареях для отримання надлишку сонячної енергії за економічною ціною.

Коротко, робота цього інвертора може здійснюватися трьома способами:

Автономний режим: це традиційний режим для ізольованих сонячних установок, інвертор генерує мережу змінного струму та діє як менеджер мережі. Керуйте потоком енергії між мережею та батареями.

Резервний режим: цей тип системи розроблений для місць, де мережа часто та надовго відключається; Коли це відбувається, гібридний інвертор працює підключеним до змінної мережі, щоб гарантувати джерело енергії, інвертор призначений для підтримки заряду акумуляторів у моменти, коли є мережа і коли вона падає, інвертор споживає енергію. батарей, щоб витримати годинник перебоїв у подачі електроенергії.

Режим самоспоживання: це спосіб полягає в споживанні енергії безпосередньо від панелей, коли у нас є сонце в цей час, якщо панелі виробляють більше енергії, ніж ми споживаємо, вони використовуються для зарядки акумуляторів, щоб використовувати їх в нічний час.

Цей інвертор широко використовується на великих об'єктах, таких як промислові склади, готелі тощо, оскільки вони можуть працювати в дуже складних умовах.
SolaX X3 Hybrid 10.0T Inverter Вимірювання

Установка інвертора високої напруги Solax X3-Hybrid-10.0T у мережу
Установка SolaX X3 Hybrid 10.0T інвертора проста завдяки посібнику, що додається, хоча рекомендуються , щоб той, хто виконує це має базові знання в цій галузі, щоб уникнути непоправного пошкодження обладнання або травм.

Бездротовий моніторинг SolaX X3 Hybrid 10.0T

Якщо інвертор SolaX X3 Hybrid 10.0T має з'єднання Wi-Fi з Інтернетом, можна встановити аксесуар SolaX Pocket Wifi, який дозволяє контролювати роботу, продуктивність та історію фотоелектричної установки з будь-якого мобільного пристрою. Це можливо, якщо мобільний пристрій підключено до Інтернету.
Конфігурація та перегляд даних інвертора SolaX Hybrid 10.0T в режимі реального часу, а також історичне, еволюційне та щоденне, щомісячне та щорічне порівняння можуть бути виконані через програму Solax Cloud.

Скидання інвертора Solax X3 Hybrid 10.0T
Щоб контролювати власне споживання інвертора, ватметр постійно вимірює необхідне споживання. Якщо ви маєте контракт на компенсацію надлишків, інвертор можна налаштувати на продаж чи ні, залежно від наших потреб.

Інвертор SolaX X3 Hybrid 10.0T сумісний із батареями SolaX. Інвертори SolaX X3 Hybrid сумісні щонайменше з 2 батареями SolaX і максимум з 4, залежно від моделі.
Цей інвертор X3 Hybrid 10.0T також може працювати з іншими батареями, хоча рекомендується завжди дотримуватися рекомендацій і дотримуватись обмежень та вимог, зазначених у технічному паспорті інвертора.
На додаток до належної сумісності батарей з ємністю залежно від типу акумулятора, важливо, щоб батареї, підключені до інвертора, працювали в діапазоні від 200 до 500 В, отже, інвертор є високовольтним інвертором.

Характеристики товара SolaX X3-Hybrid 10.0T

Тип інвертора Гібридний
Кількість фаз Трифазний
ВХІД ПО ПОСТОЯНОМУ СТРУМУ [DC]
Макс. потужний. PV модулів, що підключаються [Вт-пік] A: 8000 / B: 5000
Макс. напр. пост. струму [В]1000
Ном. напр. за пост. струму [В]720
Макс. вхідний струм [A]2022-11-20 00:00:00
Макс. струм короткого замикання [A] 23/14
Діапазон напруги MPPT [B] 180-950
Початкова робоча напруга [В]180
До MPPT входів (трекерів)2
До стрингів на MPPT вході (трекері) A: 2/B: 1
ВХІД ПО ЗМІННОМУ СТРУМУ (AC)
Макс. потужний. змін. струму [ВА]10000
Макс. змін. струм [A]16
Ном. напр. мережі (діапазон змін. напр.) [В] 400/230; 380/220
Ном. частота мережі/діапазон [Гц]50/60
ВИХІД ПО ЗМІННОМУ СТРУМУ [AC]
Номін. потужність змін. струму [ВА]10000
Макс. потужність змін. струму [ВА]10000
Ном. напруга мережі (діапазон змін. напр.) [В] 400/230; 380/220
Ном. частота мережі/діапазон [Гц]50/60
Ном. змін. струм [А]14.5
Макс. змін. струм [A]16
Коефіцієнт потужності: 0.8 випереджаючий ~ 0.8 відстає
Коеф. нелінійних спотворень ном. потужності [%] менше 3
ВИХІД ПОСТОЯННОГО СТРУМУ (БАТАРЕЯ)
Діапазон напруги акумулятора [B] 160-800
Макс. тривалий струм заряду/розряду [A]25
Інтерфейси зв'язку CAN/RS485
Захист від напруг зворотної полярності Так
ВИХІД. НАПР. EPS ПО ПОСТ. СТРУМУ ВІД АКБ
Макс. тривала потужність EPS [ВA]10000
Ном. напряж. [В], Частота [Гц] EPS 400/230Vac; 380/220Vac: 50/60
Макс. тривалий струм EPS [A]14.5
Пікова потужність [ВА], Тривалість (с) 15000, 60
Час перемикання [мс] менше 1500 мс
Коеф. спотворень, лінійне навантаження менше 2
Ефективність MPPT [%]99.9
Євро ефективність [%]97
Макс. ефективність [%]97.8
Ефективність заряду/розряду батареї [%] 97,5 / 96,5
Енергоспоживання в режимі очікування [Вт] менше 10
Стандарт безпекиIEC62109-1/-2
Стандарт електромагнітної сумісності EN61000-6-1/-6-2/-6-3
Сертифікація VDE 0126-1-1 A1: 2012 / VDE-AR-N 4105 / G98 / AS4777 / EN50549 / CEI 0-21 / і т.д.
IP клас захисту обладнання згідно стандарту IEC 60529 IP 65
Діапазон робочих температур [°C] -20~+60 (знижується від +45)
Макс. робоча висота [м]2000
Вологість [%] 0~100 (без конденсації)
Температура зберігання [°C] -20~+60
Рівень шуму [дБ] менше 40
Концепція охолодження Природне
Топологія Безтрансформаторна
Інтерфейси зв'язкуEthernet/Meter/Pocket WiFi(опціонально)/Pocket LAN(опціонально)/Pocket GPRS(опціонально)/DRM/USB/ISO alarm/CAN/BMS/NTC
РК дисплей З підсвічуванням, 4 рядки по 20 символів
Стандартна гарантія [років] 5 (10 опціонально)
Розміри (ШхВхГ) [мм] 457*654*228
Вага, кг]45