Huawei SUN2000-36KTL-M3

Huawei SUN2000-36KTL-M3

Артикул: 104624
Є в наявності

Ціна: 127 280 грн.Особливості:

• Можливість реалізувати систему з оптимізаторами потужності Huawei Smart PV Optimizer SUN2000-450W-P, які дозволяють підвищити продуктивність до 30% за рахунок оптимізації МРРТ кожного фотомодуля та розміщувати більше модулів на даху.
• Система моніторингу по 8 стрингах та керування інвертора дозволяє швидко виявляти та усувати неполадки.
• Просте налаштування через мобільний додаток допомагає швидко та зручно запустити вашу станцію.
• Простота експлуатації та технічного обслуговування.
• Захист від перенапруги змінного та постійного струму, контроль витоку електрики.
• Можливість підключення через зв'язок RS485, WLAN/Ethernet через Smart Dongle-WLAN-FE та 4G/3G/2G через Smart Dongle-4G.
• AI Powered AFCI для зниження ризику пожежі.
• 4 МРР трекера дозволяють експлуатувати перетворювач в умовах нерівномірного освітлення сонячних батарей.
• Енергетична ефективність сонячного інвертора відповідає найвищому класу А+/А+. ККД пристрою – 98,7%.
• Захист від перенапруги постійного та змінного струму, контроль витоку електрики.
• Робоча напруга розширена до 200–1000 В.
• Компактні розміри та невелика вага дозволяють зменшити витрати на монтаж. Пристрій легко встановлюється та налаштовується.

Опис

Мережевий сонячний інвертор Huawei Sun2000-36KTL-M3 (36кВт)

Трифазний мережевий інвертор Huawei Sun2000-36KTL-M3, що працює за сучасною технологією grid-tie (on-grid), що забезпечує синхронізацію та пряму генерацію електроенергії в мережу, застосовується для реалізації великих проектів у галузі сонячної енергетики. Відмінно підходить для великих комерційних СЕС, що використовуються для постачання цілих підприємств, а також для продажу в мережу надлишків за схемою "Зелений Тариф". Мережеві інвертори Huawei Sun2000-36KTL-M3 виробляються на базі інноваційних технологій, що дозволяють досягти максимальної продуктивності інверторів та мінімальних втрат енергії при перетворенні.

Дана модель - це раціональне та оптимальне рішення для реалізації проектів комерційних PV-станції різної потужності завдяки видачі потужності підвищеною напругою, при цьому відповідно знижуються втрати потужності в мережах змінного струму на 30 %. Найбільш важливим елементом такої системи, що генерує, як сонячна електростанція є інвертор. Huawei Sun 2000 – 36 KTL – мережевий сонячний інвертор для створення сонячних енергосистем, що працюють паралельно із загальною електромережею.

Сонячні інвертори Huawei дозволяють отримати максимум вироблення електроенергії з фотоелектричних установок на даху та землі або схилах.

Що нового пропонує модель SUN2000-36KTL-M3?
Новий інвертор від Huawei отримав ряд особливо приємних переваг, як перед конкурентами, так і перед своїми ранніми моделями:

Потужний 3-фазний 36-кіловатний інвертор для "зеленого" тарифу. Сумісний із системою сонячних панелей напругою, що не перевищує 1100 В, має 8 стрінгів (4 МРРТ). Стійко працює при перекосах по фазах.
ДБЖ забезпечений розрядниками перенапруги, моніторить та діагностує систему. Завдяки ККД 98.7% забезпечує високий вихід енергії. Має низьку напругу старту, не всмоктує пил, тому що не має зовнішніх вентиляторів.

Підтримка сучасних панелей
Завдяки можливості підключати по 26А на кожен МРРТ оновлений інвертор ідеально підходить для роботи з сучасними панелями підвищеної потужності (600+ Вт), що мають високі показники сили струму. А з класичнішими панелями з'являється можливість набирати стрінги з більшої кількості модулів!

Новий рівень безпеки
У нових моделях інверторів від Хуавей використовують систему активного захисту від електричної дуги з елементами штучного інтелекту. Навіть на старті час відключення при дузі складає всього 0,5 секунди, а після самонавчання небезпечні ділянки будуть відключатися ще до появи дуги!

Небачена надійність
Відсутність деталей, які можуть швидко зношуватися, вбудованих запобіжників, екранів чи кнопок роблять рівень готовності нового інвертора чи не найвищим у галузі — до 99.996%. Більш того, оновлений профіль радіатора не тільки покращує пасивне охолодження, але й робить цей інвертор помітно легшим за попередників!

Турбота про панелі
Серед унікальних функцій нової моделі – захист від негативного впливу PID. Вбудований модуль відновлення вночі подає на панелі невелику напругу, що обертає процес міграції іонів, повертаючи панелям їх потужність!

Ще одна перевага HUAWEI 30KTL-M3 – низька ціна порівняно з європейськими та японськими аналогами. При цьому за характеристиками перетворювач нічим їм не поступається.

Характеристики товара Huawei SUN2000-36KTL-M3

Номінальна вихідна потужність АС 36,0 кВт
Максимальна вихідна потужність АС 40,0 кВт
Кількість МРР трекерів4
Кількість входів DC8
ККД 98.70%
Ступінь захисту IP 66
Габарити (Ш/В/Г), мм 640 x 530 x 270 мм
вага, кг43