Сонячна панель Leapton LP182-M-72-MH-550 Half Cell

Сонячна панель Leapton LP182-M-72-MH-550 Half Cell

Артикул: 105577
Є в наявності

Ціна: 7 045,50 грн.

Мінімальна кількість для замовлення:  4


Особливості:

• адаптивність до суворих природних умов;
• суворе випробування на стійкість до сольового туману та аміаку відповідно TUV Nord;
• найкращі характеристики експлуатації в умовах тьмяного освітлення навколишнього середовища;
• випробування механічним навантаженням, включаючи вітрове навантаження 2400 Па та снігове навантаження 5400 Па, проведення органом сертифікації «TUV Nord»;
• стійкість до деградації;
• 15 років гарантії;
• номінальна потужність панелі становить 550 Вт, ККД – 21.5%;
• робоча температура панелі – від -40°С до +85°С.
• Найкраще співвідношення ціна/якість серед конкурентів;
• Виготовлені із високоякісних компонентів;
• Гарантія на видачу щонайменше 80% потужності протягом 30 років;
• 12-річна гарантія на виріб;
• Міцна алюмінієва рама 35 мм надійно витримує вітрові навантаження до 2400 Па та снігові навантаження до 5400 Па;


Опис

Монокристалічна сонячна панель Leapton Solar Leapton LP182-M-72-MH-550 Half Cell (550Вт)

Зважаючи на аспекти виготовлення модулів та інших практичних застосувань, 182 мм був визнаний оптимальним розміром кремнієвої пластини та найбільш підходящим для максимізації переваг як модуля, так і системи.

Високоефективні кремнієві фотоелектричні модулі великого розміру стали найкращим вибором на світовому ринку. Leapton Solar відреагувала на ці ринкові тенденції, поєднавши їх із потребами клієнтів та ринковим попитом. Результатом стала розробка цього високоефективного, потужного та недорогого фотоелектричного модуля потужністю 550 Вт. Завдяки постійним технологічним інноваціям, спрямованим на підвищення ефективності модулів, а також технології виробництва модулів Leapton Solar змогла підвищити надійність продукції, надавши клієнтам додаткову цінність.

Leapton Solar успішно виробила фотоелектричний модуль високої потужності 550 Вт, заснований на технології PERC, з кремнієвими пластинами 182 мм та технологією з кількома шинами (10BB). Ця технологія дозволяє ефективно контролювати відстань між осередками, а потужність одного модуля може досягати 550 Вт.

Монокристалічна сонячна панель бренду Leapton Solar. Особливістю архітектури цього модуля є виготовлені з монокристалічного кремнію фотоелементи. Це робить цю сонячну панель стійкою до деградації, вона продовжує ефективно працювати навіть за часткового затінення осередків модуля. Номінальна потужність даної сонячної панелі становить 550 Вт, ККД – 21.5%, номінальна температура модуля становить 41°С. Панель працює при температурі навколишнього середовища від -40 до +85°С. Вага LP182-M-72-MH-550 складає 29 кг, розміри – 2279*1134*35. Загальна кількість фотоелементів – 144 шт.

Leapton Solar - інтегрована фотоелектрична компанія, що спеціалізується на дослідженнях, виробництві та продажу сонячних батарей, модулів, монтажних систем та систем живлення. Продукція Leapton Solar представлена ​​фотоелементами, модулями, акумуляторними батареями, системами кріплень, геошурупами, розподільчими коробками, інверторами. Щороку на фабриці в Чаншу виробляють сонячних панелей Leapton на 300 МВт та батарей на 200 МВт. Всі продукти виготовлені у суворій відповідності з високими японськими галузевими стандартами, давно поставляються на ринок "Країни сонця, що сходить". Завдяки потужній технічній підтримці, науковому управлінню, автоматизації виробництва та суворому контролю якості, сонячні модулі “Лептон” досягають провідного рівня в галузі. Вони схвалені TUV, PID, Chemitox, SGS, CQC, GAMCORP та іншими міжнародними центрами сертифікації.

Гарантія від виробника:

15 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності