Fronius Smart Meter 63A-1 (Станции до 13,5 кВт)

Fronius Smart Meter 63A-1 (Станции до 13,5 кВт)

Артикул: 105007
Немає в наявності

Ціна: 3 150 грн.


Особливості:

• Швидкий та точний динамічний контроль feed-in
• Чітке уявлення про споживану потужність у Fronius Solar.web
• Оптимізація керування енергією з пакетом Fronius Energy Package storage solution

Опис

Двонаправлений лічильник Fronius Smart Meter 63A-1 (Станції до 13,5 кВт)

Fronius Smart Meter 63A-1 - це однофазний двонаправлений лічильник, який оптимізує власне споживання та записує криву навантаження домогосподарства. Завдяки високоточним вимірюванням та швидкому зв'язку через інтерфейс Modbus RTU під час обмеження подачі динамічне керування введенням швидше та точніше ніж із S0-метрами. Разом з Fronius Solar.web, Fronius Smart Meter є чітким оглядом енергоспоживання всередині будинку. У рішенні для зберігання енергії з Fronius Energy Pack, заснованому на Fronius Symo Hybrid, Fronius Smart Meter забезпечує ідеальне скоординоване керування різними потоками енергії та оптимізує загальне керування енергоспоживанням. Він ідеально підходить для використання з інверторами Fronius Symo, Fronius Symo Hybrid, Fronius Galvo, Fronius Primo та Fronius Eco, а також із Fronius Datamanager 2.0.

Часто потрібно, щоб енергія, що створюється сонячною електростанцією, не потрапляла в магістральну мережу, ця функція називається 0% Feed in Mode (нуль експорту). Це може бути виконано за допомогою Fronius Smart Meter 63A-1 - однофазного пристрою контролю та підрахунку електроенергії, що вказує напрямок її потоку.

Дуже висока точність вимірювань та зв'язок через інтерфейс RS485, віддаленого терміналу Modbus RTU забезпечує оперативне та динамічне керування живленням. Лічильник Fronius Smart Meter під час своєї роботи з'єднується з сайтом Fronius Solar.web, де подає всі енергетичні дані про споживання у зручній формі.
Рішення Fronius дозволяє регулювати рівень потужності, що подається до мережі, в діапазоні від -10 до 100%. Ця функція забезпечується лічильником Smart Meter при спільній роботі з будь-яким інвертором Fronius, який оснащений карткою DataManager 2.0.

Якщо в системі інвертор Fronius Symo Hybrid з акумуляторною батареєю, лічильник Fronius Smart Meter забезпечує ідеальне регулювання кількох потоків електроенергії, оптимізуючи весь процес керування енергоспоживанням.

Характеристики товара Fronius Smart Meter 63A-1 (Станции до 13,5 кВт)

Номінальна напруга 230 - 240 В
Максимальний струм 1 x 63 A
Перетин з'єднань (сила) 1 - 16 мм
Перетин з'єднань (зв'язок, нейтральний провідник) 0,05 – 4 мм
Власне споживання 1,5 Вт
Пусковий струм 40,0 мА
Клас точності1
Точність активної енергії Клас B (EN50470)
Точність реактивної енергії Клас 2 (EN/IEC 62053-23)
Перевантаження (короткочасне) 30 x Imax / 0,5 с
Монтаж Внутрішня установка (DIN-рейка)
Корпус 2 модулі DIN 43880
Ступінь захисту IP 51 (передня панель) / IP 20 (клеми)
Дисплей6-значний РК-дисплей
Робочий діапазон температур -25°C до +55°C
Інтерфейс до інвертора Modbus RTU (RS485)
Розміри (В*Ш*Г) 89х35х65, 6 мм