Реверсивний рубильник із мотор-приводом Suntree ATS SQ3W-63/4P

Реверсивний рубильник із мотор-приводом Suntree ATS SQ3W-63/4P

Артикул: 200114
Є в наявності

Ціна: 3 710 грн.Реверсивний рубильник із мотор-приводом Suntree ATS SQ3W-63/4P

Реверсивний перемкач навантаження 1-0-2 зі струмом 63А, чотирма полюсами, керуванням по 220В

Реверсивні рубильники Suntree SQ3 призначені для комутації навантаження в автоматичному або ручному режимі.

Можуть використовуватися як пристрій автоматичного введення резерву без застосування додаткового обладнання (якщо генератор оснащений функцією автоматичного запуску).

В автоматичному режимі пристрій контролює наявність напруги першої фази кожного введення. Пріоритет перший ("N", normal) вхід. При пропаданні напруги на 1 фазі 1 введення та за наявності напруги на 1 фазі другого ("R", standby) введення реверсивний рубильник автоматично перемкне навантаження на резервне введення. При відновленні напруги на 1 введенні пристрій перемикає навантаження назад.

Це автоматичний перемикач типу термінала. Він підходить для 3 фазної 4 провідної мережі з AC 50/60 Гц, номінальна напруга 230/380В і максимальним струмом навантаження до 63А.

Якщо виникне проблема з живленням основного джерела електричної енергії, пристрій автоматично з'єднує один або кілька ланцюгів навантаження на інше джерело живлення, щоб забезпечити нормальним живленням ланцюга навантаження.

Автоматичний перемикач відповідає стандарту IEC, CCC, CE

Примітка: Живлення навантаження короткочасно перерветься при перемиканні.

1. Час перемикання менше 3 секунд

2. Перемикач автоматичної передачі подвійного живлення може автоматично перемикатися між нормальним джерелом живлення або резервним.

3. Будь ласка, врахуйте, що перемикач може запускати генератор, і може заглушити його (за умови якщо така функція передбачена в генераторі).

4. Якщо регулярне джерело живлення відновиться , то пристрій, якщо знаходиться в автоматичному режимі, на нього перемкнеться.

5. Якщо вимкнено основне живлення, і резервне живлення увімкнено, перемикач перемикається на нього.

6. Якщо перемикач режиму роботи встановлений в автоматичний режим, то комутатор автоматично перемикається між нормальним джерелом або резервним.

7. Якщо є потреба, ви можете увімкнути напрям джерела живлення відповідним перемикачем вручну.

8. У заводських перемикаючих автоматів є захист від короткого замикання.


Загальна структура автоматичного введення резерву Suntree ATS SQ3W-63/4P

A: Автоматичне введення резерву Suntree ATS SQ3W-63/4P використовує мініатюрний автоматичний вимикач DZ47 (поліпшеного типу) як виконавчий елемент, оснащений механізмом керування нового типу.
B: Він також має такі функції, як управління вогнем та вироблення електроенергії, і він спеціально використовується у важливих місцях електропостачання, де збій живлення не допускається.
C: Автоматичне введення резерву SQ3W в основному складається з силового вимикача (в тому числі нормального силового вимикача QN та реверсивного силового вимикача QR, по одному на кожен), автоматичного контролера, електричного робочого механізму і так далі. при цьому автоматичний вимикач QN і QR зберігає вихідний захист від перевантаження струмом і захист від короткого замикання.

Робота генератора АВР Suntree ATS SQ3W-63/4P

Відповідь: Коли автоматичне введення резерву Suntree ATS SQ3W-63/4P переходить у ручний режим роботи, а рукоятка повернена за годинниковою стрілкою до клеми, таким чином активуючий вимикач резервної потужності QR вимикається. Навпаки, коли ручка повертається проти годинникової стрілки до клеми, включається вимикач резервної потужності QR.

B: Лампа індикації потужності на панелі (жовта) показує робочу напругу автоматичного контролера, якщо лампа не загоряється, це означає, що робоча потужність автоматичного контролера не працює, і перемикач не повинен працювати після того, як він відновлений, кнопка ручного/автоматичного режиму повинна бути встановлена ​​в автоматичне положення

C: Якщо нормальне живлення перебуває у нормальному стані, вимикач QN, що приводить у дію нормальне живлення, перебуватиме у увімкненому стані, після чого індикаторна лампа живлення N на панелі (зелена) загориться яскравіше. Якщо нормальна потужність не відповідає нормі, вимикач QN, що приводить у дію нормальну потужність, перебуватиме у вимкненому стані, а вимикач QR, що приводить у дію резервну потужність, перебуватиме у стані УВІМК., тоді індикаторна лампа живлення на панелі R (зелена) загориться яскравіше.

Характеристики товара Реверсивний рубильник із мотор-приводом Suntree ATS SQ3W-63/4P

МодельSuntree ATS SQ3W-63/4P
Режим роботиАвтоматичний / Ручний
Кількість вводів2
Кількість полюсів на введення4
Номінальна напруга, що комутується, В230/400
Номінальний струм, що комутується, на 1 полюс, А63
Контроль наявності введенняпо першій фазі
Габаритні розміри (ДxШxВ), мм220 x 132 x 122
Тип монтажуна стіну / в щит
Відстань між отворами кріплення, мм200*120