Мережевий інвертор Solis S5-GC50K

Мережевий інвертор Solis S5-GC50K

Артикул: 200110
Є в наявності

Ціна: 111 900 грн.Особливості:

 • Макс. ефективність 98,7%
 • Сила тока до 16А
 • Нічна функція SVG
 • Підтримує експортний контроль живлення
 • IP66, рівень захисту від корозії C5
 • Інтелектуальне резервне охолодження вентилятором
 • Сторона постійного струму підтримує роз'єм Y.
 • Підтримує доступ до алюмінієвого дроту для зниження вартості.
 • Захист AFCI, що проактивно знижує ризик пожежі
 • 10/12 струнних входів дозволяють збільшити постійний струм на 150%.
 • Інтелектуальний моніторинг струни, інтелектуальне сканування IV кривої
 • Всесвітньо визнані фірмові компоненти для тривалішого терміну служби
 • Дизайн 5/6 MPPT, підтримує дизайн системи з кількома орієнтаціями
 • Функція відновлення ПІД-регулятора вночі підвищує загальну продуктивність системи (опціонально)
 • Сканування для реєстрації в SolisCloud підтримує дистанційне оновлення та контроль
 • Підтримує зв'язок GPRS/Wi-Fi з меншою кількістю проводів та меншими витратами на встановлення


Опис

Мережевий сонячний інвертор Solis S5-GC50K (50 кВт, 3 фази, 5 MPPT)

Інвертор Solis S5-GC50K  – це нова модель лінійки потужністю на 50 кВт. Solis S5-GC50K - це сонячний інвертор мережевого типу, потужністю 50 кВт, призначений для використання в домашніх та комерційних сонячних станціях. Надійне обладнання світового виробника з 5-річною базовою гарантією. Solis S5-GC50K п'ятого покоління має підвищений струм - 26А на МРРТ. Оскільки інвертор має 5 незалежних МРРТ, він може ефективно збирати енергію з п'яти різноспрямованих площин, які мають різні кути нахилу.
Мережевий сонячний інвертор Solis S5-GC50K– це високоякісний пристрій, розроблений для забезпечення ефективного та надійного функціонування сонячних систем у будь-яких умовах. Цей інвертор підтримує роботу із різними типами сонячних панелей. Однією з головних переваг цього інвертора є його висока ефективність. Він забезпечує максимальний вихідний струм за мінімального споживання електроенергії, що дозволяє забезпечувати стабільну роботу системи за будь-яких умов. Також варто відзначити, що Solis S5-GC50K має компактний дизайн та легко монтується, що зменшує час та витрати на встановлення. Крім того, інвертор має вбудовану систему моніторингу, що дозволяє відстежувати роботу сонячної системи та виявляти несправності у реальному часі.
Отже, якщо ви шукаєте надійний і ефективний сонячний інвертор для вашої сонячної системи, то Solis S5-GC50K є відмінним варіантом. Мережевий інвертор підійде Solis S5-GC50K для будівництва сонячної станції під зелений тариф або для економії на підприємстві.

Максимальний вхідний струм на ланцюжок становить 32 А, що сумісне з високоефективними модулями та двосторонніми модулями. Компактний та легкий дизайн даного інвертора спрощує установку. Solis S5-GC50Kвикористовує конструкцію 5/6 MPPT, щоб забезпечити більш гнучку схему конфігурації з меншим впливом на довкілля та більш високою ефективністю генерації. До особливостей можна віднести ККД 98,7%, широкий діапазон напруг та низьку пускову напругу, інтегрований диспетчер експортної потужності (EPM), наявність технології автоматичної стабілізації напруги в умовах слабкої мережі, інтелектуальне резервне охолодження за допомогою вентилятора, підтримка віддаленого оновлення та керування, безвентиляторний дизайн, низький рівень шуму, вбудована функція AFCI (захист від дугового замикання постійного струму), яка може запобігти зниження ризику займання, підтримка RS485, WiFi, GPRS. 

Інвертор S5-GC50K має кілька переваг, серед яких:

 1. Висока ефективність: інвертор S5-GC50K має коефіцієнт ефективності більше 98%, що означає, що він дуже ефективно перетворює сонячну енергію на електричну енергію.

 2. 5 MPPT трекерів з робочим струмом 32 А та двома стрінгами дозволяє навантажувати інвертор щонайменше на 60 кВт сонячних панелей, тому продуктивність сонячної станції протягом усього року буде високою.

 3. Велика потужність: інвертор S5-GC50K має максимальну потужність 50 кВт, що робить його ідеальним для великих сонячних електростанцій, що виробляють багато електроенергії.

 4. Зручність експлуатації: інвертор S5-GC50K має просту конструкцію та легко встановлюється, що робить його зручним у використанні. Крім того, він має можливість моніторингу за допомогою програмного забезпечення.

 5. Висока якість: інвертор S5-GC50K виготовляється з високоякісних матеріалів та має захист від перевантаження та короткого замикання, що забезпечує його довговічність та надійність.

 6. Економія засобів: завдяки високій ефективності та великій потужності, інвертор S5-GC50K може допомогти значно знизити витрати на електроенергію та забезпечити економію коштів на довгостроковій основі.

Ці переваги роблять інвертор S5-GC50K привабливим вибором для сонячних електростанцій та інших джерел відновлюваної енергії.

Основні характеристики інвертора S5-GC50K:

 • Максимальна потужність: 50 квт;
 • Напруга, що входить від сонячних панелей: 180-1000 В;
 • Максимальний струм входу від сонячних панелей: 32 А (кожен MPPT, КЗ = 40 А);
 • Коефіцієнт ефективності: понад 98%;
 • Захист від перевантаження та короткого замикання;
 • Можливість моніторингу за допомогою програмного забезпечення;
 • П'ять МРРТ по два стрінги на кожен з діапазоном напруги 180-1000 В
 • Збільшений максимальний струм до 16 А на один стрінг
 • Високий ККД до 98,7%
 • Покращений моніторинг через WiFi/LAN/GPRS зв'язок

Однією з ключових переваг Ginlong Solis є його здатність до інновацій та розробки нових продуктів. Компанія має великий науково-дослідний центр та співпрацює зі світовими лідерами в галузі відновлюваної енергії для розробки нових технологій та продуктів, які відповідають потребам ринку. 

Solis – це одна з найперших китайських компаній на ринку інверторів для сонячних систем, яка була заснована у 2005 році. Solis входить до ТОП-10 найбільших за обсягами постачання виробників сонячних інверторів 2020 року. При розробці своєї продукції компанія Solis ставить перед собою глобальні цілі та орієнтується на задоволення потреб клієнтів під час переходу до чистої енергії, допомагаючи зробити цей процес більш ефективним, безпечним та надійним. Галузеві нагороди на престижних конференціях, таких як SNEC, вкотре доводять необхідність наших зусиль, особливо приємно отримувати такі нагороди від колег. Ці нагороди стають додатковим джерелом натхнення для досягнення цілей компанії забезпечення плавного переходу до чистої енергії на всіх ринках присутності Solis.  

Характеристики товара Мережевий інвертор Solis S5-GC50K

Модель інвертораS5-GC50K
Тип инвертораМережевий
AC номінальна потужність, Вт50000
AC номінальна напруга,380
AC максимальний струм, А83.6
AC частота, диапазон, Гц50/60
MPPT вхід / стрінги2023-10-05 00:00:00
DC робочий діапазон напруги,180-1000
DC номінальна напруга,600
DC максимальна напруга входу,1100
DC мінімальна напруга входу, B195
DC максимальний струм входу, А5x32
ККД інвертора, %98.7
Роз'єми, підключення, інтерфейсOT-термінал, RS485, Wi-Fi, Ethernet, Дисплей, MC4
Стандарт захистуIP66
Діапазон робочих температур, °C-25...+60
Допустима вологість, %100
Охолодження інвертораПримусове
Рівень шуму працюючого інвертора, Дб<40
Датчик несправностіЄ
Захист полярності DC/Захований від короткого замикання ACЄ є
Габарити, (ВхШхГ) мм691*578*338
Вага пристрою, кг54.5