Сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-430M HPBC Hi-MO 6

Сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-430M HPBC Hi-MO 6

Артикул: 200097
Є в наявності

Ціна: 4 881,80 грн.

Мінімальна кількість для замовлення:  6


Особливості :

 • Номінальна потужність 430 Вт, монокристалічний осередок
 • ДхШхВ: 1722x1134x30 мм
 • Допуск за потужністю: -0/+3%
 • Макс. поверхневе навантаження: 3,6 кПа
 • Максимальний номінальний струм послідовного запобіжника: 25 A
 • З'єднувальний кабель постійного струму довжиною 1,2 м
 • Роз'єм постійного струму: MC4 EVO2
 • Ефективність модуля: 22%
 • Сертифіковано IEC 61215, сертифіковано IEC 61730
 • Скло: Антивідблискове покриття (ARC)
 • Напівелементна технологія з високою ефективністю 
 • Відмінна продуктивність навіть за низького сонячного випромінювання 
 • Технологія комірок HPBC Mono 
 • 15-річна гарантія на продукцію та 25-річна гарантія на продуктивність
 • Робоча напруга (Vmp): 32,84; Напруга розімкнутого ланцюга (Voc): 39,13 В
 • Надійний опір PID досягається за рахунок використання оптимізованих сонячних елементів та використання надійних матеріалів.
 • Високі снігові навантаження до 5400 Па, вітрові навантаження до 2400 Па

Опис
Фотогальванічна панель із осередками типу HPBC – Longi LR5-54HTH –430M – HI-MO 6 Explorer  (430Вт)

Осередок HPBC є абревіатурою від Hetero-Contact Passivated Back-Contact Cell, що означає фотогальванічний елемент з тильним контактом і пасивацією гетероперехідного контакту.

Пасивація гетеропереходу означає, що частина сонячного елемента покрита тонким шаром матеріалу з іншим енергетичним потенціалом, що знижує втрати енергії з допомогою рекомбінації носіїв заряду. Це підвищує ефективність сонячної батареї та збільшує виробництво електроенергії.

Ця технологія сонячних батарей вважається однією з найпередовіших та найефективніших технологій, доступних на ринку. У фотоелектричних елементах з тильним контактом провідники розташовані на задній частині сонячного елемента, тому світло може проникати через передню частину і поглинатися шаром сонячного елемента.

Загалом фотоелектричні елементи HPBC ефективніші, ніж традиційні елементи з переднім контактом, що робить їх популярним вибором для сонячних батарей з високими вимогами до продуктивності, таких як сонячні панелі для житлових приміщень або промислові сонячні панелі.

Високопродуктивна сонячна панель LONGi із технологією HPBC потужністю 430 Вт. Цей новий модуль  Longi Solar LR5-54Htn-430M HPBC  з 54 осередками від одного з провідних виробників високоефективних сонячних елементів та панелей, призначений в основному для житлових будинків та систем керування та контролю на даху, забезпечує максимальну вихідну потужність 430 Вт та ефективність 22%.

Сонячна панель Longi Solar LR5-54Htn-430M HPBC  заснована на перевіреній напівпровідниковій технології. Ця панель потужністю 430 Вт має висоту 1722 мм та ширину 1134 мм. Грунтуючись на цих ключових показниках, він ідеально підходить для побутового та комерційного секторів. LONGi Solar - один із провідних виробників високоефективних сонячних елементів та панелей. Зосередившись на технології монокристалічних сонячних елементів понад 20 років, йому вдалося зайняти лідируючі позиції на світовому ринку. 

Новий модуль Hi-MO 6 Explorer Longi Solar LR5-54Htn-430M HPBC  з 54 осередками розширить відзначену нагородами лінійку продуктів LONGi Hi-MO 6, яка досягла безпрецедентної популярності у великомасштабних установках завдяки своїм передовим технологіям, надійності та чудовій. 

Longi Solar LR5-54Htn-430M HPBC добре працює в умовах низького освітлення (наприклад, вранці та ввечері) і навіть при несприятливих кутах освітлення з відмінними температурними коефіцієнтами. Крім того, інтегрована технологія сегментованих стрічок утримує більше світла в сонячному елементі, одночасно знижуючи навантаження на елемент.

З розміром модуля 1722 мм на 1134 мм модуль Longi Solar LR5-54Htn-430M HPBC пропонує більш високий стандарт дизайну та універсальності, простоти у користуванні та установці. Серія Hi-MO 6  з 54 осередками підтримує більшість стандартних монтажних систем із затискачем на довгій та короткій сторонах рами модуля, а також вставні або вставні системи та системи підйому із затискачем по краях модуля. Модулі також сумісні з більшістю популярних інверторів. Їх струм короткого замикання низький і значно нижчий за 15 ампер. 

Переваги продукту

 • Провідний світовий виробник монокристалічних сонячних модулів спеціалізується на виробництві монокристалічних елементів понад 20 років.
 • Найвищі стандарти якості
 • Ідеально підходить для проектного сектору
 • Гарантія довгої роботи
 • Ефективні модулі Longi Solar мають високий рівень ефективності. У виробництві використовується технологія Lox-LID Mono, яка може значно знизити зниження продуктивності. Надійний опір PID досягається за рахунок використання оптимізованих сонячних елементів та використання надійних матеріалів. Виробництво енергії вище через нижчу робочу температуру. Ризик зупинки в гарячому стані знижений завдяки оптимізованій проводці осередків і нижчому робочому струму.
 • Позитивне відхилення за потужністю
 • Висока ефективність
 • Зниження потужності
 • Зменшений послідовний опір
 • Знижений ризик перегріву

LONGi Solar – провідний світовий виробник високоефективних монокристалічних сонячних елементів та модулів. З моменту свого заснування в 2000 році компанія LONGi Solar постійно орієнтується на монокристалічну технологію та є  лідером ринку монокристалічних кремнієвих пластин. LONGi планує збільшити потужність виробництва монокристалічних пластин до 45 ГВт.

Сучасні технології та досвід
Маючи передові технології та багаторічний досвід роботи з монокристалічним кремнієм, LONGi Solar щорічно постачає  понад 30 ГВт  високоефективних сонячних пластин та модулів по всьому світу. Штаб-квартира LONGi знаходиться в Сіані, Китай і має офіси в Японії, Європі, Північній Америці, Індії, Малайзії, Австралії та Африці.

Фокус на дослідженнях та розробках
Зосередившись на дослідженнях та розробках, виробництві, маркетингу та продажу монокристалічних продуктів, LONGi Solar твердо віддана наданню найкращих рішень для зниження витрат на електроенергію, одночасно просуваючи використання монокристалічної технології у всьому світі.

Поєднання напівелементної та монокристалічної технологій забезпечує чудову ефективність  , конструкція з п'ятьма шинами для покращення вироблення електроенергії, а чорна рама та чорний задній лист доповнюють загальну естетику, яка особливо затребувана тими, хто хоче мати привабливу сонячну систему.

Гарантія від виробника:

15 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 91,2 % від номінальної потужності
• 25 років: 80,6 % від номінальної потужності

Характеристики товара Сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-430M HPBC Hi-MO 6

Максимальна потужність, Вт430
Тип панеліМонокристал
Клас фотомодуляклас А
Технологія комірокHPBC
Напруга при максимальній потужності,32.84
Струм при максимальній потужності, А13.1
Напруга холостого ходу,39.13
Струм короткого замикання, А14.15
Максимальна напруга системи,1500 
Максимальний струм, A 25
Кількість комірок, шт108 (18 X 6)
Кількість монтажних отворів, шт8
Розмір комірок, мм158,75х158,75
Допустима похибка потужності, %±3%
Ступінь захистуIP68
Рамка: матеріал / колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, ммЗагартоване / 3.2
З'єднувачіMC4 - сумісні 
Розподільна коробкаIP68
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С-40 < t < +85
ККД. не менше, %22
Габаритні розміри, мм1722x1134x30
Вага, кг20.8