Сонячна панель Jinko Solar JKM425N 54HL4-V Mono

Сонячна панель Jinko Solar JKM425N 54HL4-V Mono

Артикул: 200073
Немає в наявності

Ціна: 4 440 грн.


Особливості:

 • Технологія Half-Cell
 • Коефіцієнт корисної дії ФЕМ становить 21,76%.
 • Модуль класу "А"
 • Компактні габарити та невелика вага 22 кг, 1722×1134×30 мм.
 • 15-річна гарантія на продукт, 30-річна гарантія на лінійну потужність  
 • Модуль N-типу з технологією Hot 2.0 має кращу надійність та нижчий LID/LETID. Завдяки технології Hot 2.0 деградація знижується, а гарантія працездатності зростає до 30 років.
 • Технологія 9BB скорочує відстань між головною шиною та лінією пальчикової сітки, що знижує втрати опору та збільшує вихідну потужність та ефективність.
 • Технологія Tiling Ribbon усуває зазори між осередками та підвищує ефективність. Безшовне зварювання та набагато більший корисний внутрішній простір забезпечують більш високу продуктивність та струм приводу.
 • Технологія MultiBusbar. Технологія Smart Multi BusBar збільшує уловлювання світла та вироблення енергії
 • Покращене вловлювання світла та збирання струму для підвищення вихідної потужності та надійності модуля
 • Зниження втрат у гарячих точках
 • Оптимізована електрична конструкція та менший робочий струм для зниження втрат у гарячих точках та покращення температурного коефіцієнта
 • Стійкість до ПІД. Гарантія відмінного захисту від ПІД за рахунок оптимізованого процесу масового виробництва та контролю матеріалів
 • Сертифікована стійкість до атмосферних впливів: стійкість до сольового туману та аміаку, вітрове навантаження до 2400 Па та снігове навантаження до 5400 Па
 • Стійкість до екстремальних умов довкілля
 • Висока стійкість до сольового туману та аміаку


Опис

Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar JKM425N 54HL4-V N-Type Mono Half-Cell Tiger Neo (425Вт)

JinkoSolar Tiger Neo демонструє перевагу панелей n-типу

Сонячна панель Jinko JKM425M-54HL4 є високопродуктивною сонячною панеллю, призначеною для перетворення сонячної енергії в електрику. Ця фотогальванічна панель має номінальну потужність до 425 Вт, складається із 108 монокристалічних сонячних елементів та має високий рівень енергоефективності.

Той, хто змінив правила гри, якого ми з нетерпінням чекали. Tiger Neo – це сонячний модуль Jinko, який змінить очікування у 2022 році. Незабаром підуть ті дні, коли споживачі шукають монотехнологію PERC. Затребуваним у цей час монокристалічним варіантом буде технологія N-Type TOPCon. Вважайте Jinko Tiger Neo одним із перших на ринку, новаторською модульною технологією, яка домінуватиме в кращій частині поточного десятиліття.

З безліччю варіантів, доступних для промислових та комунальних проектів, залишається питання: чи ідеально Jinko Tiger Neo HC підходить для житлових проектів? Це залишається спірним через великі габарити та вагу цієї сонячної панелі. Гарантії на базовий продукт надають перевагу альтернативним модулям Jinko в лінійці Jinko, таким як Jinko Tiger N-Type TR. Однак моделі зменшеного формату 54HC або 60HC Tiger Neo можуть бути більш підходящими для житлових приміщень. Кожен проект слід розглядати індивідуально з погляду загальної придатності продукту.

Дизайн, ефективність, продуктивність та гарантія оцінюються як Elite, що в сукупності ставить Jinko Tiger Neo в один ряд із декількома модулями у світі. Такий подвиг часто не асоціюється зі світовими лідерами обсягів. Тим не менш, розробка Tiger Neo – чудовий знак того, що світовий ринок потребує більшої цінності. Таким чином, Jinko Tiger Neo є чудовою картиною в галузі технічних інновацій в галузі розробки сонячних модулів.

Сонячна панель Jinko JKM425M-54HL4 має покриття антивідблиску та корпус з анодованого алюмінію, що забезпечує чудовий захист від атмосферних впливів та інших екстремальних погодних умов. Технологія SMBB покращує поглинання світла та перенесення струму.
Технологія Hot 2.0 більш надійна та зменшує ефекти LID/LETID.
Гарантія відмінного захисту від PID завдяки оптимізованим процесам масового виробництва та контролю матеріалів.
Механічна стійкість сертифікована для вітрових навантажень до вітрових навантажень до 2400 Па та снігових навантажень до 5400 Па.
Максимальний термін служби навіть в екстремальних умовах довкілля:
висока стійкість до сольового туману та аміаку

Переваги

  Невеликий розмір, більша продуктивність.
  ККД модуля 21% завдяки технології з'єднання осередків високої щільності.
  Технологія Multi-bar для більшого поглинання, меншого послідовного опору, покращеного розсіювання струму та підвищеної надійності.
  Відмінні характеристики при слабкому освітленні (IAM) за рахунок оптимізації процесів у комірках та матеріалах модулів.

Фотоелектрична панель Jinko JKM425M-54HL4 – міцний продукт, розрахований на високі температури, сильний вітер та механічні навантаження. Фотоелектрична панель має компактні розміри та проста в установці, підходить для використання як у дахових, так і наземних фотоелектричних системах.

Ця сонячна панель Jinko сертифікована відповідно до міжнародних стандартів якості та безпеки, що забезпечує оптимальну довгострокову роботу та тривалий термін служби. Відмінний вибір для тих, хто шукає ефективне та надійне рішення для вироблення електроенергії з відновлюваних джерел, фотоелектрична панель Jinko JKM425M-54HL4 ідеально підходить для використання у широкому спектрі додатків, включаючи житлові, комерційні чи промислові будинки, а також у великих масштабах. Сонячні проекти.

JinkoSolar робить великі кроки в галузі фотоелектричних технологій n-типу, і цього року планує виділити двозначні гігавати виробничої потужності для свого модуля Tiger Neo TOPCon. І компанія виконала свою домашню роботу з цим продуктом, зумівши продемонструвати переваги своїх продуктів n-типу практично у кожному сегменті ринку. 

 Останнім часом багато писалося про виробництво сонячних елементів  n-типу з тунельним оксидно-пасивованим контактом (TOPCon) , які у 2022 році мають стати першою технологією елементів n-типу, що використовується у великому гігаватному виробництві.

Сонячні елементи досягають більш високої ефективності, ніж сьогоднішня стандартна технологія PERC завдяки кращій пасивації та провідності. Технологія обробки TOPCon, розроблена JinkoSolar  , «HOT 2.0», наносить тунельний оксидний шар і селективну по носію мікрокристалічну кремнієву плівку на задній стороні елемента, що служить для покращення пасивації та провідності при одночасному зниженні рекомбінації підповерхневої. За такого підходу JinkoSolar вже може досягти ефективності осередків до 25,4%, а верхня межа в 28,7% залишає багато можливостей для покращення найближчими роками.

Крім ефективності, елементи n-типу також обіцяють покращення довгострокової продуктивності, двосторонності та високотемпературних характеристик, які в сумі дають більше енергії, нижчу наведену вартість електроенергії та швидшу окупність інвестицій. Оскільки проблеми з обробкою елементів TOPCon вирішені, а модулі готові до випуску з виробничої лінії, галузь зацікавлена ​​в тому, щоб побачити, чи всі заявлені переваги будуть реалізовані в польових умовах. І з модулем Tiger Neo компанія JinkoSolar готова продемонструвати це.

Гарантія

Спричинена світлом деградація та деградація під дією світла за підвищеної температури були серйозними проблемами для продуктів p-типу і досі викликають деяку втрату продуктивності в модулях PERC, що виробляються сьогодні. Притаманна N-типу нижча сприйнятливість до обох механізмів означає меншу деградацію та вищий вихід енергії протягом терміну служби продукту.

Для модуля Tiger Neo JinkoSolar обчислює деградацію в перший рік на рівні 1%, а потім щорічну лінійну деградацію на рівні 0,4%, що є покращенням на 100% порівняно з показником за перший рік і 37,5% на показнику лінійної деградації - Порівняно з типовим PERC. показники деградації 2% у перший рік та 0,55% щорічно. Взявши як приклад електростанцію потужністю 100 МВт, компанія JinkoSolar підрахувала, що при середньорічному виробленні електроенергії в 168 млн кВтг/рік нижча деградація модулів TOPCon призвела б до вироблення додаткових 16,8 млн кВтг в перший рік і додаткових 6 кВтг. кВтг протягом 25-річного терміну служби проекту.

Ці швидкості деградації покриваються 30-річною лінійною гарантією, а також 12-річною гарантією на продукт, що означає, що Tiger Neo збереже щонайменше 87,4% своїх первісних характеристик після 30 років експлуатації.

Збільшення продуктивності

За оцінками JinkoSolar, при ефективності модуля до 22,3% та вихідної потужності модуля до 620 Вт Tiger Neo генеруватиме на 9% більше електроенергії, ніж модулі PERC на тій самій площі установки.

І це більше ніж просто підвищення ефективності. При температурному коефіцієнті -0,30 %/°C порівняно з типовим значенням -0,35 %/°C для p-типу PERC втрати продуктивності за умов високих температур нижче. Грунтуючись на установці потужністю 100 МВт та температурі поверхні 40°C, Jinko підрахувала, що різниця в температурному коефіцієнті призведе до переваги Tiger Neo на 1,3 млн кВтг/рік у порівнянні з модулями p-типу. Крім того, для двосторонніх продуктів серії Tiger Neo компанія оцінює коефіцієнт двосторонньої взаємодії в 85% порівняно з 70% для p-типу, що дає перевагу в 3,4 млн кВт·год/рік для продукту n-типу, знову ж таки виходячи з на установці потужністю 100 МВт із використанням трекерів.

У той час як багато з ранніх проектів, в яких використовувалися модулі n-типу, були орієнтовані на жаркий посушливий клімат, щоб найкращим чином використовувати переваги кращого температурного коефіцієнта, Джинко також зазначає, що підвищена двосторонність Tiger Neo також робить його кращим вибором для снігових регіонів, оскільки він може краще використовувати переваги високої відбивної здатності та генерувати більше енергії, поки передня сторона тимчасово закрита.

Низький LCOE

Ці та інші переваги, наприклад, збереження ширини модуля менше 1,2 метра, щоб його міг нести один установник, призводять до нижчої наведеної вартості електроенергії, яку Jinko змогла продемонструвати в проектах невеликих житлових та комерційних дахів усіх типів. шлях до електростанцій у стомегаватному діапазоні.

Аналізуючи проект на даху потужністю 30 кВт у Ляочен, Китай, Jinko вперше виявила, що за рахунок меншої кількості модулів для досягнення запланованої потужності первісна вартість установки була знижена приблизно на 2500 юанів (395 доларів США) в порівнянні з аналогічною системою з p-типом. модулі, дах генеруватиме додатково 2-5 кВтг на день залежно від клімату, що складе 18 222 кВтг за 20-річний термін служби. А для більшої комерційної установки потужністю 500 кВт у провінції Хебей, Китай, аналіз Jinko показав, що двостороння перевага Tiger Neo може призвести до збільшення вироблення тильної сторони на 21%, що дозволить власнику системи досягти окупності лише за три роки.

Згідно з розрахунками JinkoSolar, перевага проявляється і у великомасштабному секторі: аналіз проекту трекера з двома портретами в Саудівській Аравії показав, що в порівнянні з 60-осередковим модулем p-типу, що включає 210-мм комірки, Tiger Neo дозволить скоротити витрати на BOS на 2, 8% та знизити LCOE на 6,2%. Для більшого 66-елементного модуля, що включає ті ж технології, Tiger NEO, як і раніше, зберігає перевагу в 0,40% у витратах на BOS і зниження LCOE на 4,94% протягом терміну дії проекту.

JinkoSolar є світовим лідером у галузі сонячної енергетики. JinkoSolar продає свою сонячну продукцію, рішення та послуги більш ніж у 80 країнах світу. JinkoSolar є піонером у успішному розвитку вертикально інтегрованого ланцюжка створення вартості для сонячних продуктів.
У компанії працює понад 15 000 співробітників на 7 виробничих підприємствах, у 15 офісах продажів по всьому світу та у 18 дочірніх компаніях.

Асортимент продукції JinkoSolar складається з високоефективних модулів, що максимізують потужність фотоелектричної системи та окупність інвестицій. Завдяки інноваційній технології JinkoSolar та найкращим у своєму класі компонентам, що забезпечують підвищену надійність та довговічність, модулі Jinko забезпечують відмінний вихід енергії та конкурентоспроможні умови гарантії протягом усього терміну служби системи.

 • Модульна технологія: Halfcut (HC)   Менше втрат потужності більше вихід! Тому що модулі з половинчастою технологією складаються з 108 маленьких замість 54 великих осередків. При половинному зменшенні осередків зменшуються втрати потужності та підвищується ефективність модулів у порівнянні з модулями без половинного розрізу. Це забезпечує більш високу продуктивність і робить всю фотоелектричну систему економічнішою.
 • Якість. Jinko Solar постійно шукає нові ідеї та способи подальшого покращення якості сонячних модулів. Це зобов'язання також відображено у винагородах, одержаних за продукти. Сонячні модулі також були включені до цьогорічного списку і, таким чином, вже шостий рік як «Кращі виконавці» у рейтингу надійності фотоелектричних модулів DNV. На додачу до цієї нагороди Jinko п'ятий рік поспіль отримує нагороду TÜV Rheinland All Quality Matters Award. Jinko також посіла перше місце у категорії монокристалічних модулів. На додачу до цих двох нагород Jinko також вдруге в 2020 році отримала нагороду Top Brand PV Europe Seal від EUPd Research.
 • Гарантія   Крім 15-річної гарантії на продукцію Jinko Solar також пропонує 30-річну гарантію продуктивності. Jinko обіцяє, що принаймні 87,4% продукції модуля буде, як і раніше, доступно після 30 років експлуатації. Таким чином, це значення перевищує галузевий стандарт 80%.

Гарантія від виробника:

15 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

1 рік: 97% номінальної потужності
30 років 82,6% номінальної потужності

Характеристики товара Сонячна панель Jinko Solar JKM425N 54HL4-V Mono

Максимальна потужність, Вт425
Тип панеліМонокристал
Клас фотомодуляклас А
Технологія комірок9BB 
Напруга при максимальній потужності,31.7
Струм при максимальній потужності, А13.41
Напруга холостого ходу,38.3
Струм короткого замикання, А14.15
Максимальна напруга системи1500 
Максимальний струм, A 25
Кількість комірок, шт108 (6 х 18)
Кількість монтажних отворів, шт8
Розмір комірок, мм166x166
Допустима похибка потужності, %±3%
Ступінь захистуIP68
Рамка: матеріал/колірАнодований алюміній/чорний
Скло: матеріал/товщина, ммЗагартоване / 3.2
З'єднувачіMC4 - сумісні 
Розподільна коробкаIP68
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С-40 < t < +85
ККД. не менше, %21.76
Габаритні розміри, мм1722x1134x30
Вага, кг22