Гібридний інвертор DEYE SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 однофазний

Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 (12 кВт, 1 фаза, 3 MPPT)Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 (12 кВт, 1 фаза, 3 MPPT)Артикул: 200071
Немає в наявності

Ціна: 134 190 грн.


Особливості:

 • Двостороння компенсація споживання
 • Власне споживання з мережі 50Вт
 • Робота в "Зеленому Тарифі" так і всередині мережі
 • 3 MPPT контролери сумарною потужністю 13200Вт
 • Вихід керування генератором
 • Багатофункціональний програмований силовий порт
 • Підтримка Смарт-навантаження
 • Обмеження потужності паливної електростанції
 • Паралельне включення 3 інверторів
 • Трифазне включення 3 інверторів
 • Трансформатор струму для обмеження генерації у мережу в комплекті постачання
 • Wi-Fi моніторинг у комплекті постачання
 • Сенсорний РК-дисплей
 • Робота з літієвими акумуляторами по CAN, RS485 протоколу та на ручних налаштуваннях
 • Підтримка свинцево-кислотних акумуляторів
 • Робота без акумулятора як мережевого інвертора
 • Встановлення добових режимів роботи


Опис

Гібридний мережевий інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3  (12 кВт, 1 фаза, 3 MPPT)

 

Гібридний мережевий інвертор Deye 12кВт - однофазної резервної потужності, з гнучким функціоналом з усіх доступних в Україні інверторів. На цьому інверторі можна втілити найсміливіші ідеї щодо будівництва автономної та незалежної від держави електроживильної системи.

Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 вміє об'єднувати енергію міської мережі, сонця, акумулятора та четвертого джерела, яке Ви самі собі можете вибрати. Родзинка Deye в його додатковому каналі, що може бути входом або виходом.

Робота із зовнішньою мережею

Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 - це мережевий гібрид, частина його працює як мережевий інвертор, основне завдання якого сонячну енергію перетворювати на змінний струм 220В 50Гц. Потужність інвертора генерації в мережу 12000Вт. Інвертор може працювати в системі "Зелений Тариф" або для компенсації споживання будинку. Наприклад, у Вас оформлений ЗТ, тоді інвертор всю доступну від сонця енергію спрямовуватиме на потреби будинку, зарядку акумулятора, а надлишки відправляти у зовнішню мережу. Якщо у Вас немає можливості або бажання оформляти ЗТ, то активувавши заборону продажу надлишків, інвертор Deye генеруватиме рівно стільки сонячної енергії, скільки потрібно для потреб споживачів. Як після інвертора так і до інвертора в зоні дії трансформатора струму, який постачається в комплекті з інвертором та вимірює перетікання у зовнішню мережу.

Deye має три основні варіанти генерації сонячної енергії та можливість обмеження обсягу генерації, а також вибір пріоритету використання сонячної генерації.

Робота з акумулятором

Інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево-кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора має бути в діапазоні 40-60В. Акумулятор може мати порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор впізнає акумулятор і отримуватиме дані про ємність, залишок заряду, необхідний струм зарядки, температуру. Якщо акумулятор не підтримує функцію синхронізації з інвертором, Ви можете вручну встановити всі параметри. Параметри задаються як у вимірювальних величинах, і у відсотковому відношенні. Є можливість вказати струм розряду, обмеження експлуатаційних параметрів акумулятора, вибрати джерела заряду, кожному джерелу вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.

Робота із сонячними панелями

Наш інвертор має можливість підключення трьох сонячних полів . Діапазон роботи контролера MPPT становить 150 - 425 VВ, стартує інвертор на 125В, а верхня межа напруги поля 800В. Паспортно вказано максимальну потужність сумарно 13200Вт.

Гібридний інвертор DEYE SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 – видатний зразок передових технологій у галузі сонячної енергетики. Якщо ви шукаєте надійний пристрій для забезпечення безперебійного живлення та максимальної економії електроенергії з використанням сонячних панелей, DEYE SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 буде вашим вірним супутником. Давайте ближче познайомимося з його можливостями та характеристиками.

3 контролери MPPT – це ключова перевага цього інвертора. Вони дозволяють підключати сонячні панелі із трьох різних площин, що значно підвищує ефективність збирання сонячної енергії. Незалежне керування кожним контролером забезпечує оптимальне використання сонячних ресурсів у вашому регіоні.

Енергорезервування – DEYE SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 дозволяє не тільки використовувати зібрану сонячну енергію для вашого будинку, але й зберігати надлишки в акумуляторних батареях (АКБ). Це означає, що навіть у періоди поганої погоди або відсутності сонячного світла ви матимете надійне джерело безперебійного живлення.

Підключення генератора – інвертор DEYE SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 оснащений окремим входом для підключення дизельного генератора. Це забезпечує додаткову гнучкість та надійність вашої енергетичної системи, дозволяючи вам мати резервне джерело енергії за потреби.

Кольоровий сенсорний LCD – управління інвертором стало більш простим та зручним завдяки кольоровому сенсорному LCD-екрану. Ви завжди можете моніторити роботу пристрою та керувати ним легко.

Захист IP65 – інвертор захищений від вологи та пилу відповідно до класу захисту IP65, що робить його придатним для роботи в різних кліматичних умовах.

Більшість опцій підключення – ви можете підключити до 16 паралельних сонячних панелей як до мережі, так і в автономному режимі. Це дозволяє легко модернізувати вашу сонячну систему.

Підтримка кількох батарей – DEYE SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 легко справляється з роботою кількох акумуляторних батарей паралельно, що дозволяє збільшувати ємність системи в міру потреби.

Максимальний струм заряду/розряду 250А – це забезпечує швидке заряджання та розряджання акумуляторів, що важливо для безперебійної роботи вашої системи.

6 періодів часу для заряджання/розряджання акумулятора – ви можете налаштувати інвертор на оптимальний режим заряджання та розряджання, що відповідає вашим потребам.

Підтримка дизельного генератора – інвертор легко інтегрується з дизельним генератором, забезпечуючи надійне джерело енергії навіть у критичних ситуаціях.

Характеристики товара Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 (12 кВт, 1 фаза, 3 MPPT)

Модель:SUN-12K-SG02 LP1-EU-AM3
Тип інвертора:гібридний
Кількість фаз:1
Кількість МРРТ:3/2
ККД*97.6
Інтерфейс:RS485, WiFi/GPRS (опціонально)
Вхідні характеристики сонячного поля
Номінальна потужність. Вт12000
Максимальна потужність. Вт15600
Діапазон вхідної напруги. В:125-500
МРРТ діапазон напруги. В:150-425
Максимальна напруга. В:500
Вхідний струм. А:26+26+26
Максимальний струм МРРТ трекера. А:44+44+44
Вхідні характеристики від мережі
Номінальна вихідна потужність в режимі інвертора:12000
Номінальна вхідна напруга:220
Вихідні характеристики
Номінальна потужність. Вт12000
Максимальна потужність. Вт13200
Вихідний струм. А:54.6( максимум 60)
Вихідна напруга. В:220/230
Форма синусоїди:правильна
Частота, Гц:50/60
Робочий діапазон температури. *С:-40...60
Вологість.0...100
Ступінь захисту:ІР65
Охолодження:інтелектуальне, контрольоване охолодження вентиляторами
Режим роботи від АКБ
Діапазон вхідної напруги. В:40-60
Вихідна напруга. В:220
Форма синусоїди:правильна
Заряд АКБ
Напруга АКБ, В:48
Максимальний струм заряду. А:250
Габаритні розміри, мм:233x420x670
Вага інвертора, кп32
Гарантія, міс:60