Гібридний інвертор Altek Atlas 8кВт 48В

Гібридний інвертор Altek Atlas 8кВт 48В

Артикул: 200066
Очікується поставка

Ціна: 48 350 грн.Особливості:

 • Подвійні виходи для інтелектуального керування.
 • Максимальний вхідний струм фотоелектричного модуля 18 А
 • Широкий діапазон вхідної напруги фотоелектричних модулів 120-450 В постійного струму.
 • Світлодіодне кільце, що настроюється, з RGB-підсвічуванням.
 • Сенсорна кнопка з великим 4,3-кольоровим РК-дисплеєм
 • Вбудований Wifi для мобільного моніторингу (доступна програма)
 • Підтримує функцію USB On-the-Gp
 • Зарезервований порт зв'язку (RS-485, CAN-BUS або RS-232)
 • Незалежна від батареї конструкція
 • Вирівнювання заряду батареї
 • Підвищена потужність заряджання
 • Комплект захисту від пилу
 • Технічні характеристики:
 • Потужність 8000 Вт/8000 ВА
 • Напруга INPUT 230 В (AC)
 • Напруга OUTPUT 230 В (AC)
 • Напруга АКБ 48 В
 • Тип сонячного зарядного пристрою МРРТ-2
 • Макс. вхідний струм PV 18 A
 • Макс. зарядний струм 150 А
 • Вага 18.4 кг
 • Робоча температура від -10 ° С до 50 ° С
 • Температура зберігання від -15°С до 60°С
 • Можливість працювати без АКБ


Опис

Автономний інвертор Altek Atlas 8кВт 48В (8 кВА/8кВт з 2 зарядними пристроями MPPT по 4000)


Altek Atlas 8кВт 48В оснащений сонячним зарядним пристроєм MPPT на 150 А, нещодавно оновленим 5-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм і сенсорною кнопкою. Він також може отримувати доступ до даних і записувати їх в інвертор, щоб полегшити відстеження робочого стану інвертора.

Інвертор 8000Вт 48В від заводу Voltronic. Це остання розробка в лінійці Altek Atlas 8кВт 48В, що пропонує модель потужністю 8000 Вт. З усіма досягненнями останніх моделей Voltronic: регулятор MPPT, підготовлений для роботи при високій напрузі панелей (2 x 4000 Вт), можливість роботи з батареями будь-якого типу або без них при 48 В, можливість підключення додаткових пристроїв паралельно і можливість підключення до Wi-Fi. монітор з Вашого смартфона.

Основна мета Altek Atlas 8кВт 48В - згрупувати всі електронні компоненти фотоелектричної установки. Процес виглядає наступним чином: він отримує струм від сонячних панелей, коли сонячного випромінювання досить, він розподіляє його по батареях для його підзарядки, а також для забезпечення споживання, яке є в годиннику виробництва. У разі, якщо сонячної енергії недостатньо, до инвертору може бути підключений інше джерело енергії, такої як електрична мережа або однофазний генератор. Поза виробничих годин або коли споживання перевищує вироблене виробництво, енергія, яка була збережена в батареях, витягується, щоб забезпечити їх харчування.

Характеристики инверторного зарядного пристрою 8000W 48V Altek Atlas 
Інвертор Altek Atlas 8кВт 48В розроблений для використання в ізольованих установках з високими вимогами і вимагає більш високої потужності.

Інвертор Altek Atlas (8000 Вт, 48 В), може працювати з фотоелектричним полем високої напруги, що спрощує підключення, збільшує ефективність і знижує втрати через високої інтенсивності. Завдяки цій можливості можна підключити до двох груп панелей по 4000 Вт кожна.

В цілому він може управляти потужністю до 8000 Вт по панелям з додатковою перевагою роботи з напругою холостого ходу до 500 В і дуже широким діапазоном MPPT від 90 до 450 В. Це дає велику перевагу, оскільки ми можемо ефективно і універсально поширювати будь-які типи сонячних панелей , які ми підключаємо до вас.

Інвертор Altek Atlas 8кВт 48В - одна з найпотужніших моделей сімейства Voltronic, що володіє наступними характеристиками:

- Знімний екран з можливістю віддаленого використання (з кабелем). ЖК-екран можна від'єднати для управління і відображення параметрів інвертора на максимальній відстані проводки до 20 метрів. Кабелі в комплект не входять, хоча це стандартний кабель Ethernet.
- Вбудований Wi-Fi. Інвертор має антену Wi-Fi для зв'язку з платформою моніторингу. Доступ до инвертору і управління ним можна отримати з програми WatchPower, встановленого на нашому смартфоні.
- Вирівнювання батареї. Щоб продовжити термін служби свинцево-кислотних акумуляторів, ця функція дозволяє виключити сульфатацію, яка утворюється в пластинах акумуляторів цього типу, будь то відкриті моноблоки свинцево-кислотних акумуляторів або стаціонарні акумулятори OpzS.
- Можливість роботи без акумулятора. Завдяки цій функціональності інвертор може бути підключений до панелей і входить електромережі, а також безпосередньо до споживачів без необхідності в підключеної батареї. Споживання, підключений до инвертору, буде забезпечуватися безпосередньо від двох підключених зовнішніх джерел без необхідності наявності батареї.
- Легкість ремонту вентиляції. Оскільки більшість фізичних проблем може виникнути через несправності в системі вентиляції, спрощується можливість заміни вентиляторів без розбирання пристрою для полегшення технічного обслуговування.

All-in-one

Моніторинг Wi-Fi включений в гібридний інвертор axpert
Гібридний інвертор Altek Atlas 8кВт 48В має послідовний модуль Wi-Fi, вбудований в його приховану внутрішню частину, який з власним додатком для Apple і Android в Google Play дозволить нам контролювати Ваше обладнання в режимі реального часу і навіть віддалено змінювати параметри. Дійсно корисний додаток, що дозволяє постійно контролювати наше обладнання і налаштовувати параметри.

Основні характеристики гібридного інвертора Altek Atlas 8кВт 48В

- Робота з батареями і без них: гібридний інвертор Altek Atlas 8кВт 48В має звичайний режим роботи з батареями, але також може працювати без них. Устаткування подає енергію сонячних панелей безпосередньо на навантаження, якщо споживання нижче, ніж виробляється енергія. У цьому режимі можна використовувати тільки один блок, якщо ми працюємо з кількома блоками паралельно, необхідно використовувати батареї.

- Подвійний МППТ 500В і 150А: Новий гібридний інвертор Altek Atlas 8кВт 48В має два незалежні входи до 500 В і 150 А для підключення до 4000 Вт до сонячних панелей в кожному з них. З двома максимальними входами у нас є фотоелектричний поле потужністю 8000 Вт для споживання енергії і зарядки акумуляторів. Пусковий діапазон був зменшений, і тільки 90 вольт на вході, і mppt буде працювати для вироблення сонячної енергії.

- Сенсорний екран: новий гібридний інвертор Altek Atlas 8кВт 48В має новий великий сенсорний екран для настройки та моніторингу всіх системних даних.

- номінальна потужність 8000 Вт і пікова потужність 16000 Вт: Altek Atlas 8кВт 48В має номінальну потужність до 8000 Вт, на сьогоднішній день це найпотужніший з гібридних інверторів Voltronic. Завдяки потужності перевантаження до 16000 Вт протягом 5 секунд ми можемо запускати важкі навантаження, такі як двигуни або компресори, з потужністю, що відповідає можливостям обладнання.

- Wi-Fi включений: в це обладнання вперше включений послідовний Wi-Fi, щоб мати можливість контролювати і змінювати параметри в режимі реального часу, воно також має знімний екран і світлодіодну панель, яка спалахує в залежності від використання обладнання, щоб допомогти нам краще зрозуміти , в якому стані знаходиться сонячна установка.

- Сумісність зі свинцевими, гелєвими і літієвими батареями: Це обладнання дозволяє використовувати будь-які типи батарей, представлених на ринку, - свинцево-кислотні, гелеві, азотні або літієві. 

-Параллельное підключення до 6 пристроїв: це обладнання може бути підключено паралельно до 6 інверторів для однофазних або трифазних мереж. За допомогою паралельної карти ми можемо зробити кілька опцій в системах потужністю до 48 кВт.

Гібридний інвертор має зарядний пристрій змінного струму на 120 А для роботи в похмурі дні.
Зарядний пристрій на 120 А цього гібрида дозволяє, якщо акумулятор розрядиться через погану погоду, гібридний інвертор може використовувати джерело генератора або електричну мережу, щоб зарядити його протягом декількох годин. Наприклад. літієва батарея потужністю 5 кВт може бути заповнена з 10 до 100% за одну-дві години в залежності від виробника. Якщо джерелом навантаження є генератор, це повинен бути інвертор з низьким рівнем гармонійних спотворень. Устаткування може не підтримувати неінверторние генератори, оскільки вони мають правильний запас для роботи.

Гарантія на обладнання становить від 12 міс.

Характеристики товара Гібридний інвертор Altek Atlas 8кВт 48В

МодельAltek Atlas 8кВт 48В
НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ8000 ВА / 8000 Вт.
Паралельна можливістьТак, 6 шт.
ВХІД
Напруга230 В змінного струму
Вибраний діапазон напруги170-280 В змінного струму (для персональних комп'ютерів)
90-280 В змінного струму (для побутової техніки)
Частотний діапазон
ВИХІД
Регулювання напруги змінного струму (режим від батареї)230 В змінного струму ± 5%
стрибок потужності16000 ВА
Ефективність (пікова)0.93
час передачі15 мс (для персональних комп'ютерів); 20 мс (для побутової техніки). 
форма хвилічиста синусоїда
Споживана потужність без навантаження<70 Вт.
Напруга постійного струму (додатково)12 В постійного струму ± 5%, 100 Вт
ПРИСТРІЙ 
Напруга батареї48 В постійного струму
Напруга плаваючого заряду54 В постійного струму  
Захист від перезарядки66 В постійного струму
СОНЯЧНЕ Зарядний пристрій І Зарядний пристрій змінного струму
Тип сонячного зарядного пристроюMPPT
Максимальна потужність фотоелектричної матриці8000 Вт (4000 Вт x 2)
Діапазон MPPT при робочій напрузі90 В постійного струму ~ 450 В постійного струму
Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної решітки500 В постійного струму
Максимальний струм сонячної зарядки150А
Максимальний зарядний струм змінного струму150 А
Максимальний струм заряду150 А
Комунікаційний інтерфейсUSB / RS232 / RS485 / WiFi / сухий контакт
ВологістьВідносна вологість від 5% до 95% (без конденсації)
Робоча температура-10 ° С - 50 ° С
Температура зберігання-15 ° С - 60 ° С
Безпека при дотриманні правилCE
Розміри, Д x Ш x В (мм)158,4 х 503,6 х 530,8
Вага нетто (кг)20