FSP Xpert Solar Infini 10KW

FSP Xpert Solar Infini 10KW

Артикул: 104701
Немає в наявності

Ціна: 3 570 грн.


особливості:

Висока ефективність: від сонячних фотомодулів до 96%, від акумуляторної батареї 91%
• Чиста синусоїда на виході в режимі інвертора
• Власне споживання та передача до мережі
• Програмований пріоритет живлення від фото модуля, батареї чи мережі
• Потік заряду акумулятора, що настроюється користувачем, підходить для різних типів батарей
• Вбудований таймер для різних режимів увімкнення/вимкнення
• Комунікатор для USB, RS-232, Modbus та SNMP
• Програма спостереження для індикації стану в режимі реального часу та управління
• Сумарна вихідна потужність сонячних фото-модулів, що підключаються, до 14850Вт
• Паралельна робота до 3 одиниць
• Регулювання зарядного струму максимум до 200 А
• З 2015 р. в інверторах InfiniSolar 10kW передбачена можливість паралельної роботи до трьох інверторів резервного виходу. Таким чином, до резервного виходу інвертора можна підключати навантаження загальною потужністю 30 кВт.
• Мікропроцесорне управління забезпечує стабільність системи, збір даних, моніторинг та розширене управління
• Універсальність - Grid Tie, Off-grid, BackUP inverter та комбінація цих режимів
• Підкачування мережі від акумулятора та сонячних фотомодулів
• Підкачування навантаження від акумулятора та сонячних фотомодулів
• Вбудований контролер MPPT сонячної зарядки з двома незалежними трекерами
• Окремий вхід для підключення бензинового/дизельного генератора
• РК-екран для відображення всієї необхідної інформації

Опис

Гібридний інвертор FSP Xpert Solar Infini 10KW (10 кВт, 3 фази, 2 MPPT)


Мережевий трифазний інвертор із резервною функцією FSP XpertSolar Infini є повним аналогом інверторів серії ABi-Solar, Stark country, MPP solar, та виробляється тією ж компанією – Voltronic Power. Виробник трифазного мережевого (on-grid) сонячного інвертора з резервною функцією Solar Infini 10 kW – компанія Voltronic Power (Тайвань) – один із великих світових виробників електротехнічних товарів, у т.ч. та мережевих інверторів.

Мережевий (on-grid) сонячний трифазний (380В) інвертор з резервною функцією (back-up) потужністю 10кВт FSP Xpert Solar Infini одночасно поєднує такі можливості:
-Можливість "змішувати" енергію з різних джерел. Наприклад, споживаючи 6 кВт від мережі та 4 кВт від сонячних батарей, видавати в навантаження 10 кВт.

працює як звичайний мережевий сонячний інвертор. При цьому в даній моделі інвертора є 2 незалежні МППТ трекери, що дозволяє підключати до інвертора дві групи сонячних батарей з різними умовами освітленості. Наприклад, сонячні батареї з південного схилу даху однією вхід, і з північного схилу даху інший вхід. У такий спосіб можна максимізувати вироблення сонячної енергії. Також не вимагає обов'язкового підключення акумуляторних батарей. Окремо відзначимо, що можливий режим роботи в режимі сонячного сонячного інвертора і по резервному виходу. Наприклад, сонячні батареї видають сукупну потужність 6 кВт, а Ваше навантаження споживає 3 кВт, тоді інвертор генерує 3 кВт на навантаження і 3 кВт, що залишилися в мережу. При цьому не потрібно в дорогих акумуляторних батареях.

-працює як джерело безперебійного живлення (ДБЖ). Приміром, припустимо, відбулося відключення мережі живлення, при цьому загальне споживання Вашими навантаженнями становило 10 кВт, а сонячні батареї забезпечували 6 кВт. У цьому випадку інвертор перейде в автономний режим роботи і видасть на Ваші навантаження ті самі 10 кВт, взявши 6 кВт від сонячних батарей і 4 кВт від акумуляторних батарей.

працює як автономний інвертор, не підключений до зовнішньої електромережі. Сонячні батареї забезпечують потужність навантаження, одночасно заряджаючи акумуляторні батареї, а в сутінках і вночі, потужність для навантаження інвертор відбирає від акумуляторних батарей.

працює як зарядний пристрій для акумуляторів. Заряджання може виконуватися як від сонячних батарей, так і від мережі.
-дозволяє керувати джерелами електроенергії (мережа, сонячні батареї, акумулятори), які Ви використовуєте у кожний момент часу. Це дуже важлива функція, що дозволяє максимально використовувати енергію сонячних батарей та оптимізувати Ваші витрати на електроенергію. Ви, наприклад, можете вибирати продавати надлишки електроенергії за "зеленим тарифом" або накопичити надлишки в акумуляторах для подальшої мінімізації споживання мережної електрики.

З 2015р. в інверторах FSP Xpert Solar Infini 10kW передбачена можливість паралельної роботи до трьох інверторів резервного виходу. Таким чином, до резервного виходу інвертора можна підключати навантаження загальною потужністю до 30 кВт.

Комбінований гібридний алгоритм, який дозволить працювати в режимі джерела безперебійного живлення, резервного джерела змінного струму, мережевого інвертора як з підкачуванням мережі так і з навантаженням від сонячної енергії. Містить MPPT сонячний контролер для напруги 900 В. Максимальна потужність сонячних фото-модулів, що підключаються, до 10кВт і архітектурою з двома роздільними полями, що дозволяє максимально використовувати складні конструкції розміщення фото-модулів. Інвертор може працювати без використання акумуляторів для безперервної роботи при хмарній погоді. Також FSP Xpert Solar Infini 10kW має режим мережного інвертора, при якому підключення акумуляторних батарей не обов'язкове і режим в якому встановлено заборону продажу надлишків енергії в мережу. Що дозволяє побудувати гнучку систему, яка підходить для всіх можливих варіантів експлуатації.

Гібридна архітектура інвертора дозволяє поєднати різні джерела енергії і використовувати їх найбільш ефективним способом для живлення Ваших електричних споживачів.
Енергія сонця максимально ефективно використовується для зарядки акумулятора та живлення споживачів, а надлишки відправляться в мережу для продажу по "Зеленому Тарифу". Продаж надлишків енергії заощадить Ваші гроші та перерозподілить фінанси. А найголовніше зробить сонячну станцію ефективною.

У похмурий та нічний час Ви можете користуватися запасеною енергією в акумуляторі, не споживаючи з мережі. Заощаджуйте на комунальних витратах. Максимально використовуючи нову архітектуру інвертора FSP Xpert Solar Infini.
Відключилася мережа. Немає проблем. Інвертор може працювати без мережі, перетворюючи енергію сонця на електрику для живлення Ваших споживачів. Нестачу може взяти з акумуляторів, а надлишок відправити на заряд, коли буде можливість.

Дисплей трифазного мережевого інвертора FSP Xpert Solar Infini 10kW із резервною функцією дозволяє отримувати інформацію:
- про напругу та частоту мережевої електрики.
- про напругу, частоту та потужність змінного струму на виході, а також потужність споживаного навантаженнями.
- про роботу сонячних батарей - напруга та потужність, що виробляється кожною групою сонячних батарей.
- про режим роботи акумулятора - напрузі на клемах акумулятора, ступеня зарядженості акумулятора (% від повної ємності).
- про вироблену інвертором енергії за вказаний проміжок часу.
- про налаштування інвертора.

Інвертори відрізняють високу якість складання, застосування новітніх схемотехнічних рішень та якісних комплектуючих, дозволяють цим інверторам без проблем конкурувати з багатьма європейськими аналогами. За допомогою цих інверторів можна вирішити будь-яке завдання щодо повного, резервного чи автономного забезпечення об'єкта застосовуючи альтернативні джерела енергії. Безліч функцій дозволить легко налаштувати пристрій на ефективну роботу, а віддалений доступ - аналізувати показники продуктивності.

Характеристики товара FSP Xpert Solar Infini 10KW

Модель InfiniSolar 3P 10KW
Фазність 3-фази вхід / 3-фази вихід
Макс.потужність фото-модулів 14850 W
Потужність мережного інвертора 10000 W
Макс.потужність зарядного пристрою 9600 W
Мережеві параметри
MPPT контролер
Номінальний DC Вольтаж / Максимальний DC Вольтаж 720 VDC / 900 VDC
Старт / Мінімальна напруга ініціалізації 320 VDC / 350 VDC
MPP діапазон напруг 400 VDC ~ 800 VDC
Кількість входів/стрінгів 2/2 x 18.6A
Вихід (AC)
Номінальна напруга виходу 230 VAC (PN) / 400 VAC (PP)
Діапазон напруги виходу184 – 265 VAC* на фазу
Номінальний струм 14.5A на фазу
коефіцієнт потужності >0,100
Ефективність
максимальна ефективність перетворення (DC/AC) 96%
Ефективність за європейською класифікацією 95%
Параметри в режимі інвертора
Вхід (АС)
Напр. 120 – 140 VAC на фазу / 180 VAC на фазу
Діапазон напруги мережі 170 – 280 VAC на фазу
Максимальний вхідний струм 41 A
PV-вхід (DC)
Максимальна напруга PV 900 VDC
Діапазон МРРТ 400 VDC ~ 800 VDC
Структура трекерів МРР / струм трекера 2/2 x 18.6A
Режим роботи від акумулятора
Номінальна напруга виходу 230 VAC (PN) / 400 VAC (PP)
Форма вихідного сигналу СИНУСОЇДА
ККД (DC to AC) 91%
Батарея та зарядний пристрій
Номінальна напруга 49 VDC
Максимальний струм заряду Default 60A, 10A – 200A (настроюється)
Комутаційний порт RS-232/USB та CAN Interface
Слоти розширення Опціонально SNMP, Modbus та AS-400 cards available
Вологість 1 ~ 90% RH (без конденсату)
Температура -10 to 55°C
Висота над рівнем моря 1 ~ 1000 m**
Габарити ВxШxД, мм 167.5 x 500 x 622
вага, кг 45