GoodWe GW25K-DT

GoodWe GW25K-DTGoodWe GW25K-DT

Артикул: 104922
Немає в наявності

Ціна: 3 240 грн.


особливості:

• Можливість віддаленого керування;
• Бездротовий модуль;
• Активне охолодження;
• Чиста синусоїда на виході;
• Максимальна потужність сонячних панелей – 25 кВт;
• Два контролери MPPT. високошвидкісний та ефективний МРРТ алгоритм стеження та збирання енергії, що працює в режимі реального часу, що підвищує ефективність вироблення електроенергії в будь-яких умовах освітленості;
• Безтрансформаторний пристрій інвертора забезпечує високу ефективність, що сягає 98%;
• Широкий діапазон вхідної напруги, що дозволяє використовувати інвертор у системах малої потужності та невеликими батареями послідовно з'єднаних фотопанелей;
• Захищений герметичний стійкий до погоди металевий корпус дозволяє встановлювати інвертор зовні будівель, настінний монтаж;
• Трифазний вихід;
• Відсутність електрохімічних конденсаторів збільшує термін служби та надійність приладу;
• Порт комутації 2 x RS485 із ноутбуком, плюс вбудований Wi-Fi, підтримується iOS та Android.


Опис

Мережевий інвертор GoodWe GW25K-DT (25 кВт, 3 фази, 2 MPPT)

Мережевий трифазний інвертор GoodWe GW25K-DT 25 кВт оснащений двома MPPТ трекерами та максимальною вхідною потужністю підключення батарей до 25800 Вт та дозволяє використовувати дві незалежні групи сонячних батарей. Номінальна та максимальна вихідна потужність на виході інвертора 25 кВт. GoodWe GW25K-DT - компонент міні-електростації, яка може бути змонтована в домашніх умовах або на виробництві. Надає можливість комбінувати джерела живлення.

Цей пристрій має високий клас захисту і може монтуватися як усередині приміщень, так і на вулиці. Спосіб кріплення настінний. Топологія інвертора – безтрансформаторний. Ви можете відстежувати режими роботи станції на моніторі LCD або за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля. Також цей прилад на замовлення може бути укомплектований вимикачем постійного струму.
Цей інвертор має інтерфейс RS-485 для об'єднання до 50 інверторів в єдину мережу управління та моніторингу та портом Wi-Fi для моніторингу роботи. На додаткове замовлення можливе оснащення інвертора пристроєм Ezlogger із портом Ethernet (або Wi-Fi) для віддаленого спостереження за роботою інвертора через інтернет.

На великому графічному дисплеї відображаються поточні та накопичені параметри роботи інвертора та погодинний графік надходження електроенергії від сонячних батарей протягом поточної доби.

Завдяки двом MPPT трекерам, до цього інвертора можна підключати два незалежні ланцюги сонячних панелей, розташованих у різних площинах (наприклад, на різних схилах даху).

Мережевий фотоелектричний інвертор виробляє електроенергію лише вдень, оскільки не передбачено підключення акумуляторів. Інвертор підключається паралельно існуючій мережі 380 Вольт і енергія, що виробляється ним, підмішується до існуючої мережі і використовується в першу чергу. Якщо сонячної енергії мало, то разом із нею використовується електрика зі звичайної мережі. За допомогою цього інвертора та сонячних батарей можна суттєво заощадити на оплаті електроенергії.
При зникненні напруги 380 Вольт у мережі, мережевий інвертор вимикається, оскільки його роботи обов'язковою умовою є наявність мережного джерела напруги 380 Вольт.
Для збільшення вихідної потужності можливе паралельне підключення кількох інверторів.

Китайська компанія GoodWe – це світовий лідер з виробництва мережевих інверторів. Компанія GoodWe неодноразово була відзначена авторитетним виданням Photon за різні інновації.

GoodWe GW25K-DT чудовий комбінований інвертор, який здатний функціонувати з кількома джерелами. Два контролери MPPT постійно відстежують максимальну точку потужності для найкращого заряду акумуляторів. Якщо центральна мережа зникає, відбувається перемикання на них з мінімальною затримкою. При звичайному режимі роботи агрегат постає як стабілізатор напруги. Мінімальний вольтаж на вході допускається в межах 180 В. У комплекті постачається бездротовий модуль для віддаленого керування приладом.

На сторінці виробника можна завантажити програмне забезпечення для розрахунку сонячної станції з урахуванням орієнтації сонячних батарей щодо сторін світла, кута нахилу та інших показників. Для точного розрахунку сонячного масиву рекомендується використовувати сервіс Goodwe configurator, враховуючи температурні коефіцієнти сонячних батарей та розрахункову температуру навколишнього середовища -30...+60 градусів. За найменших сумнівів у розрахунках звертайтесь до наших менеджерів за детальною консультацією.

Компанія GoodWe розроблена програма для розрахунку мережевої системи на сонячних батареях з урахуванням орієнтації сонячних батарей по сторонах світла, кута нахилу сонячних батарей та ін. факторів. кута нахилу та інших показників. Для точного розрахунку сонячного масиву рекомендується використовувати сервіс Goodwe configurator, враховуючи температурні коефіцієнти сонячних батарей та розрахункову температуру навколишнього середовища -30...+60 градусів. За найменших сумнівів у розрахунках звертайтесь до наших менеджерів за детальною консультацією.

Після встановлення Мережевого сонячного інвертора GoodWe Ви зможете, встановивши відповідний додаток, стежити за роботою сонячного інвертора на Вашому телефоні iPhone, а також на телефоні або планшеті на Android.

Ціна інвертора вказана на гарантійний термін 5 років.
За Вашим бажанням гарантійний термін може бути збільшений до 10 років.
У цьому випадку ціна інвертора буде вищою орієнтовно на 10-15% (кінцева ціна буде встановлена за погодженням із виробником).

Характеристики товара GoodWe GW25K-DT

Топологія виконання Безтрансформаторний
Охолодження Природне
Тип кріплення Настінний
Характеристики постійного струму:
Максимально допустима потужність сонячних батарей, Вт 32500
Номінальна потужність постійного струму, Вт 25800
Максимальна вхідна напруга постійного струму, 1000
Діапазон робочої напруги МРРТ трекера, 260-850
Початкова робоча напруга, 250
Максимальна величина постійний струм, А 27/27
Кількість входів постійного струму 6
Кількість МРРТ-трекерів 2
Тип роз'єму постійного струму SANCLIX/MC4 (Опціонально)
Вихідні характеристики змінного струму:
Номінальна потужність змінного струму, Вт 25000
Максимально допустима потужність змінного струму, Вт 25000
Максимально допустима величина змінного струму, А 37
Номінальний вихід змінного струму 50/60Гц, 400В
Діапазон вихідної змінної напруги, 310-480
Коефіцієнт нелінійних спотворень, % 1,5
коефіцієнт потужності 0.8
Кількість фаз мережі живленняТрифазний
Коефіцієнт корисної дії:
Максимальний ККД, % 98.4
ККД за європейським стандартом >98.1%
ККД МРРТ-трекера, % 99.9
Захист:
Захисний модуль контролю струму витоку Вбудований
Захист від зникнення мережі живлення Вбудована
Вимикач постійного струму DCswitch Опціонально
Захист від перевантаження після виходу змінного струму Вбудована
Захисний модуль контролю ізоляції Вбудований
Сертифікати відповідності мережі VDE-AR-N 4105, AS4777.2/.3, ERDF-NOI-RES_13E;VDE0126-1-1, EN50438 ,G83/2
Стандарти згідно з норамтивними документамиIEC62109-1&-2, AS3100, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3
Діапазон температури навколишнього середовища, град С від -25 до 60
Відносна вологість 0-95%
Максимальна висота над рівнем моря 4000м
Ступінь захисту IP65
Власне споживання, Вт 1
Рівень шуму 45
Місце встановлення На вулиці чи в приміщенні
Дисплей LCD
Підтримувані протоколи зв'язку Wi-Fi RS485 або Ethernet
Розміри, мм 516*650*203
вага, кг 40
Гарантійний термін, років 5 (з можливістю збільшення до 25 років)