Huawei Sun 2000-23KTL

Huawei Sun 2000-23KTLHuawei Sun 2000-23KTLАртикул: 104621
Немає в наявності

Ціна: 2 834 грн.


особливості:

• Відстеження точки максимальної потужності по 3 трекерам для забезпечення ефективної роботи модулів, що знаходяться у різних точках СЕС.
• Передача даних за стандартом RS-485 та USB для надійного встановлення зв'язку та керування даними.
• Технологія природного охолодження, яка не потребує додаткового використання зовнішніх вентиляторів.
• Інтелектуальне вирішення: зниження часу на усунення несправностей шляхом інтелектуального моніторингу та виявлення несправностей за ланцюжками (стрінгами).
• Висока ефективність: енергоефективність найбільшого рівня категорії A+/A+ за результатами тестування лабораторії Photon.
• Безпека: попередження аварійних ситуацій за допомогою вбудованих пристроїв: захисту від перенапруги зі сторон AC та DC класу II, струмовий захист - без запобіжників, контроль струмового витоку.
• Висока ефективність роботи контролера МРРТ за рахунок широкого діапазону робочої напруги – від 480 до 800 В, що дозволяє приєднувати велику кількість ланцюжків сонячних модулів.
• Легкість збирання.
• Надійність та довговічність експлуатації обладнання.

Опис

Мережевий сонячний інвертор Huawei Sun 2000 - 23KTL (23кВт)

Трифазний мережевий інвертор Huawei Sun 2000 – 23 KTL, що працює за сучасною технологією grid-tie (on-grid), що забезпечує синхронізацію і пряму генерацію електроенергії в мережу - застосовується в побудові сонячних електростанцій для компенсації власного споживання енергії або продажу в мережу надлишків. Тариф".

Найбільш важливим елементом такої системи, що генерує, як сонячна електростанція є інвертор. Huawei Sun 2000 – 23 KTL – мережевий сонячний інвертор для створення сонячних енергосистем, що працюють паралельно із загальною електромережею. Інвертори мають максимальну продуктивність у 98,6% та 98,3% за європейським стандартом, що забезпечує мінімальні втрати сонячної енергії при перетворенні.

Сонячні інвертори Huawei дозволяють отримати максимум вироблення електроенергії з фотоелектричних установок на даху та землі, особливо на пересіченій місцевості.

Переваги:

• До 3 MPP трекерів для нівелювання ефектів неоднорідності поля енерговиділення та максимальної генерації за різних умов
• Інтелектуальний моніторинг та діагностика несправностей кожного стрингу
• RS 485 та USB сумісність для підключення та керування
• Графічний LCD дисплей та віддалений моніторинг
• ГНН II типу по сторонах DC та AC
• Низький рівень шуму та ЕМВ (EMI)
• Пристрій захисного відключення (ПЗВ) у комплекті
• Максимальна оцінка A+/A+ за умови середньої та високої іррадіації
• Максимальна ефективність 98.6%
• EU ефективність 98.3%
• Технологія натурального охолодження без вентилятора
• Клас захисту IP65
• Гарантія до 25 років

Стринг-інвертори Huawei Sun 2000 – 23KTL розроблені для підключення до трифазної енергомережі. Інтелектуальний постринговий моніторинг та система визначення несправностей зменшує час локалізації помилки у стрингу. В інверторах використовується трирівнева топологія транзисторів (IGBT), що дозволяє одержати максимальний ККД 98,6%. Результати тестів німецької незалежної лабораторії Photon дають результат A+/A+. Кожен інвертор має до трьох MPPT каналів, що відстежують точку максимального вироблення електроенергії.

Інвертори укомплектовані системою охолодження з природною циркуляцією без використання вентиляторів з метою довгострокової та надійної експлуатації на відкритому повітрі.

Інвертори Huawei Sun 2000 – 23KTL розроблені з урахуванням усіх необхідних стандартів безпеки. У систему вбудований роз'єднувач струму, захист від замикань на землю та ПЗВ-захист.

Інвертори Huawei - надійне високотехнологічне обладнання, створене на основі інноваційних розробок. Щодня інноваційні центри Huawei Sun працюють над підвищенням продуктивності та якісних характеристик інверторів. Модель інвертора Huawei Sun 2000 - 23KTL створена на основі останніх розробок в галузі електроніки з дотриманням вимог високої надійності.

Сонячний інвертор Huawei SUN 2000 - 23KTL є ефективним та надійним придбанням для сонячної електростанції. Наша компанія успішно займається реалізацією інверторів та приладів моніторингу різної потужності під маркою Huawei для малих приватних, середніх промислових та великих сонячних електростанцій.

Вигідні відмінності мережного інвертора від автономного:

• Зменшення втрат електроенергії до 20% через відсутність витоків в акумуляторних батареях.
• Економія на проводах, роз'ємах, акумуляторах, контролерах заряду завдяки з'єднанню сонячних модулів у довші ланцюжки з тонкими проводами.
• Легше нарощування потужності станції шляхом встановлення додаткового інвертора.

Ми надаємо 5 років стандартної заводської гарантії з моменту продажу з можливістю розширення терміну гарантії до 25 років.

Проектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес, зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити інвертор в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Характеристики товара Huawei Sun 2000-23KTL

Тип Мережевий
Вид струму на виході Змінний, чиста синусоїда
Номінальна вихідна потужність АС, кВт 23
Максимальна вхідна потужність DC, кВт 23,6
Вихідна напруга АС, В 220-230/380-400 3Вт+N+PE
Максимальна вихідна потужність АС (при cos = 1), кВт 22
Максимальний струм на вхід, А 18
Максимальний змінний струм на виході, A 33,5
ККД, % 98,6
Частота, Гц 50
Кількість фаз 3
Мінімальна напруга для увімкнення інвертора 480 В
Діапазон напруги відстеження точки максимальної потужності (МРРТ), 480 – 800
Максимальна напруга постійного струму, 1000
Кількість МРР трекерів 3
Кількість входів DC 6
Ефективність MPPT, % 99.90000000000001
Споживання на власні потреби, Вт < 1
Діапазон робочих температур, °C -25 ... +60
Комунікаційний інтерфейс LCD, RS485, USB
Розміри (ВхШхГ), мм 610х520255
Рівень шуму, дБ 29
вага, кг 48
Гарантія 5 років (10/15/20/25 років – опціонально)