Axioma Energy AXmicro-2000 2кВт

Axioma Energy AXmicro-2000 2кВт

Артикул: 105582
Немає в наявності

Ціна: 12 900 грн.


особливості:

• Можливість поетапної побудови СЕС від 2 кВт
• Незалежна робота кожного фотомодуля (інвертор має 4шт окремих мррт-трекерів)
• Робота тільки від одного фотомодуля (кожен вхід мррт-незалежний)
• Контроль за роботою кожного фотомодуля
• Функція швидкого вимкнення
• Ступінь захисту IP67, гарантія 5 років
• Зв'язок з ЛЕП, Zigbee або WIFI
• Максимальний вхідний струм постійного струму 13А, адаптований до PV модуля на 550 Вт


Опис

Мікроінвертор Axioma Energy AXmicro-2000 (2 кВт, 1 фаза, 4 MPPT)

Мікроінвертор Axioma Energy AXmicro-2000 – це однофазний мережевий інвертор, що працює паралельно із мережею загального користування без використання акумуляторних батарей. З його допомогою будуються сонячні електростанції для компенсації власного споживання, а також станції, що працюють на продаж електроенергії за "зеленим" тарифом. Можуть використовуватися як у покрівельних, так і наземних станціях.

Мікроінвертор Axioma Energy AXmicro-2000 може бути легко встановлений безпосередньо на сонячній панелі. Немає необхідності виділяти додаткове місце для його самостійної установки та прокладання силової мережі постійного струму для підключення інвертора до панелей. Конструкція забезпечує його якісну безвідмовну роботу протягом усього терміну експлуатації без додаткових витрат на обслуговування. Кожен мікроінвертор індивідуально з'єднаний з власними фотопанелями в масиві. Ця унікальна конфігурація означає, що мікроінвертор контролює точку максимальної потужності (МРРТ) кожної сонячної панелі та гарантує знімання максимальної потужності з кожної панелі та її експорт до навантаження (у комунальні мережі) незалежно від інших панелей у масиві. Тобто мінімізую втрати електроенергії при затіненні інших фотопанелей, наявності на їх поверхні модуля сміття, снігу, не точної орієнтації, відмінності та невідповідності параметрів тощо. Мікроінвертор забезпечує найвищу продуктивність для максимізації виробництва енергії всієї системи СЕС та гарантує повернення інвестицій час.

Мікроінвертори Axioma Energy AXmicro-2000 пропонують унікальну технологію, яка дозволяє значно підвищити продуктивність мережевих фотоелектричних систем, мають підвищену надійність, легкі в монтажі та обслуговуванні, а також дозволяють відстежувати управління сонячних енергетичних систем.

Кожен мікроінвертор Axioma Energy AXmicro-2000 підключається індивідуально до одного фотоелектричного модуля в масиві всієї системи. Ця унікальна конфігурація забезпечує відстеження точки максимальну потужність (МРРТ) на рівні кожного окремого модуля, тим самим, зводячи до мінімуму ефект затінення, забруднення, напрямки або старіння одного з модулів, та підвищення продуктивності системи до 125% порівняно з системами на центральному інверторі. .

Axioma Energy AXmicro-2000 оснащений MPPT контролером та підключається до однієї сонячної батареї потужністю до 550 Вт (цей параметр носить рекомендаційний характер, звертайте увагу на інші параметри ваших панелей). Об'єднуючи в ланцюг подібні пристрої, можна значно знизити влітку витрати на електроенергію, наприклад зробити безкоштовним кондиціювання вашого офісу. Унікальна конфігурація мережа-інвертор-модуль мінімізує вплив на мережу таких негативних впливів, як: одиничне затінення, пил, неправильна орієнтація або старіння фотоелементів та усуває ефект слабкої ланки, покращуючи вихід системи до максимально можливих значень. За допомогою мікроінверторів з'являється можливість плавного нарощування потужності сонячного масиву відповідно до зростання потреби: як тільки ви почнете відчувати нестачу потужності, достатньо купити сонячну панель з черговим мікроінвертором і вирішити проблему, більше не потрібно заздалегідь прораховувати потенційне зростання енергетичних потреб - завжди можна почати з поточного рівня споживання і плавно переходити в бік зростання, або перенести надлишок потужності на іншу ділянку або територію, абсолютно не турбуючись про купівлю нового обладнання або про простоювання потужностей старого. З появою таких пристроїв стало можливо об'єднувати в ланцюг панелі різних виробників і потужності, раніше вам довелося б шукати аналогічні панелі на заміну поламаним/викраденим/зіпсованим тепер компенсувати вашу втрату зможе будь-який доступний модуль.

Мікроінвертор Axioma Energy AXmicro-2000 має ряд переваг над традиційними інверторами, а саме: всі сонячні батареї електрично ізольовані один від одного, що дозволяє уникнути зменшення згенерованої енергії всіх панелей при забрудненні або частковому затіненні. Легка схема побудови масиву та підключення до мережі, зручне підключення додаткових сонячних панелей, висока безпека.

Області застосування:

• Станції на компенсацію споживання без використання акумуляторних батарей
• Мережеві електростанції малої потужності (від 2кВт)
• Для складних "ламаних" дахів
• Для різноорієнтованих фотомодулів
• Для фотомодулів із можливим затіненням
• Для поетапного будівництва станцій з кроком 2кВт.
• Для станцій із фотомодулями різних типів, потужностей, виробників тощо.

Сонячний мікроінвертор, або просто мікроінвертор - пристрій, який застосовується для побудови сонячних електростанцій (СЕС). Мікроінвертор перетворює електроенергію постійного струму (DC), згенеровану сонячною панеллю, електроенергію змінного струму (АС).

На відміну від поширених центральних інверторів (або моноінверторів), які працюють з великою кількістю панелей, з'єднаних між собою послідовно, кожен мікроінвертор працює з однією, двома або чотирма панелями. У той же час, виходи змінного струму мікроінверторів можуть бути поєднані між собою для формування необхідної вихідної потужності та підключення до мережі загального користування.

Мікроінвертори мають низку переваг перед традиційними моноінверторами.

Основною перевагою є те, що сонячні панелі електрично ізольовані між собою. Тобто кожна панель працює незалежно від інших. Така схема побудови сонячної електростанції дозволяє уникнути загального зменшення згенерованої електроенергії всього масиву сонячних панелей при частковому затіненні, забрудненні або засніженості однієї з панелей масиву. Також не впливає на роботу інших панелей поломки або деградації однієї з панелей. Кожен мікроінвертор збирає оптимальну кількість електроенергії з підключених до нього сонячних панелей, забезпечуючи тим самим максимальний показник PPT (MPPT).

Проста схема побудови, низький комутаційний струм, зручне нарощування потужності системи та додаткова безпека є перевагами використання мікроінверторної технології при побудові сонячних електростанцій.

Простота схеми полягає насамперед у простоті підключення до мережі. Сам мікроінвертор встановлюється між сонячною панеллю та дахом, а до будинкового розпредщита підходить вже звичайний кабель змінного струму. При потужності сонячної електростанції до 3 кВт, таку схему можна підключати безпосередньо в розетку.

Збільшити потужність сонячної електростанції також легко. Завжди можна встановити додатковий мікроінвертор з однією, двома або чотирма сонячними панелями, збільшивши загальну потужність.

У системах на мікроінверторах немає високої напруги постійного струму, на відміну від систем на моноінверторах. У моноінверторній схемі сонячні панелі послідовно об'єднані в групи для досягнення високої напруги (600-1000В DC), що створює небезпеку для життя і здоров'я під час монтажу та експлуатації. У мікроінверторах максимальна напруга постійного струму, ця напруга на виводах сонячної панелі - 24В DC, яка не створює небезпеки для життя. Тому мікроінвератори є безпечними порівняно з небезпечними моноінверторами.

Сонячний мережевий мікроінвертор Axioma Energy AXmicro-2000 потужністю 2 кВт є найкращим рішенням для сонячних електростанцій малої потужності.

Характеристики товара Axioma Energy AXmicro-2000 2кВт

Модель AXmicro-2000
Вхідні дані (DC)
Рекомендована вхідна потужність (STC) 210~600Вт (4 шт.)
Максимальна вхідна напруга постійного струму 60В
Діапазон напруги MPPT 25 ~ 55В
Робочий діапазон напруги постійного струму 20 ~ 60 В
Макс. струм короткого замикання постійного струму 19.5A
Макс. вхідний струм 13A
Кількість MPPT/Strings на MPPT 4/1
Вихідні дані (AC)
Номінальна вихідна потужність 2000 Вт
Номінальний вихідний струм 8.7A
Номінальна напруга/діапазон (може змінюватись в залежності від стандартів мережі) 230 В/184-265 В
Номінальна частота/діапазон 50/60 Гц
Розширена частота/діапазон 45~55Гц/55~65Гц
коефіцієнт потужності > 0,99
Максимальна кількість одиниць на інвертор 3
Ефективність
ЕКК виважена ефективність 95%
Максимальна ефективність інвертора 96.5%
Статична ефективність MPPT 99%
Споживання електроенергії у нічний час 50 мВт
Діапазон температур довкілля -40~65
Охолодження Природне охолодження
Екологічний рейтинг корпусу IP67
Особливості
Сумісність Сумісний з фотоелектричними модулями на 60 ~ 72 осередки
Зв'язок Лінія електропередач / WIFI / Zigbee
Стандарт підключення до мережі EN50549-1, VDE0126-1-1, VDE 4105, ABNT NBR 16149, ABNT NBR 16150, ABNT NBR 62116,
RD1699, UNE 206006 IN, UNE 206007-1 IN, IEEE1547
Безпека ЕМС/Стандарт UL 1741, IEC62109-1/-2, IEC61000-6-1, IEC61000-6-3, IEC61000-3-2, IEC61000-3-3
Розмір Д*В*Ш(мм) 26730042.5 (Без монтажного кронштейна та кабелю)
Вага, кг) 5.2
Гарантія 5 років