Growatt 30000 TL3-S

Growatt 30000 TL3-S

Артикул: 105265
Немає в наявності

Ціна: 2 065 грн.


особливості:

• ЕСО режим, більша ефективність МРРТ при слабкому освітленні
• Анти PID - виключає PID ефект фотоелектричних модулів
• Контроль робочого стану кожного стрінгу
• Інвертор може контролюватись та оновлюватись при вимкненому живленні PV
• Розумна інтеграція, комплексний захист
• Нова 3-рівнева топологія, LCL топологія
• Розширені драйвери IGBT забезпечують швидке спрацювання захисту від короткого замикання та перенапруги
• Можливість навантаження інвертора сонячним полем на 25%
• Вбудований мульти МРРТ контролер, що підвищує ефективність відбору електроенергії від фотомодулів до 30% і більше
• Максимальна ефективність 98.9%
• Вхідна напруга до 1000 В
• На виході чиста синусоїда
• Автоматичний перезапуск після відновлення мережі
• Вбудований вимикач постійного струму та запобіжники
• Захист від короткого замикання та захист від перенапруги клас II для DC та AC сторони
• Звукова сигналізація
• Висока надійність
• Безтрансформаторний
• Опціональний AC вимикач / функція AFCI
• Компактний дизайн
• Гарантійна програма Growatt

Опис

Мережевий інвертор Growatt 30000 TL3-S (30 кВт, 3 фази, 2 MPPT)


Мережевий трифазний інвертор Growatt 30000 TL3-S із двома трекерами MPPT, розрахований на підключення фотомодулів потужністю до 37,5 кВт. Є вбудований вимикач постійного струму, захист від зворотної полярності, перенапруги DC та AC (клас II), короткого замикання виходу, стрінга запобіжником. Прилад відстежує заземлення, помилки стрінгу. Конструкційно пристрій є металевим двосекційним боксом з рідкокристалічним дисплеєм на лицьовій стінці. Висота моделі – 75,4 см, ширина – 47 см, глибина – 27 см. Вага – 48 кг. Знизу знаходяться порти RS232 та RS485 для здійснення додаткового моніторингу. Можливе (опційне) підключення через RF/Ethernet/Wi-Fi. Інвертор може функціонувати як усередині приміщення, так і на вулиці. Необхідна для нормальної роботи температура підтримується системою "розумне охолодження".

Трифазний мережевий інвертор Growatt 30000 TL3-S – це пристрій, розроблений спеціально для домашніх сонячних систем та підтримує роботу у трифазній конфігурації. Ефективність конверсії інверторів цієї серії є досить високою – вона становить понад 98%. Інвертор простий у транспортуванні, встановленні та використанні завдяки своїй малій вазі, компактному розміру та міцному корпусу. Інвертор оснащений ЖК-дисплеєм зі зручними та зрозумілими функціями налаштувань. Виріб має функцію контролю, а також захист від перегріву, перевантажень, зворотної полярності, перенапруги та занадто низької напруги. Підтримує кілька варіантів моніторингу: порт RS232, WiFi, GPRS. Інвертор має захист від зворотної полярності, перевантаження, перенапруги, короткого замикання, перегріву. Ступінь захисту IP65.

Це багатофункціональний прилад, що поєднує функції мережевого інвертора з вбудованим сонячним МРРТ контролером і дозволяє підключати додатковий он-лайн моніторинг. Вбудований РК-дисплей відображає всі параметри та характеристики в процесі експлуатації приладу, а також забезпечує легкий доступ до програмування всіх функцій інвертора, таких як – налаштування вихідної напруги. Інвертори Growatt відрізняються високим ККД перетворення.

Широкий діапазон вхідної напруги постійного струму дає додаткову гнучкість при проектуванні сонячної станції, а два вбудовані МРРТ трекери дозволять за необхідності встановити сонячні панелі у двох різних площинах із збереженням їхньої максимально ефективної роботи.


Сонячний мережевий інвертор - пристрій, що перетворює постійний струм (DC), що генерується фотоелектричними панелями, змінний струм (AC) і передає його напрямки в мережу. Перетворювачі напруги є ключовим елементом сонячної електростанції, оскільки саме завдяки їм стає можливим побутове використання виробленої енергії. Інвертори мають властивість змінювати частоту та напругу, підлаштовуючись під параметри зовнішньої електричної мережі. Їх підключають до відновлюваних джерел енергії, наприклад, фотоелектричних модулів, і до загальної мережі.

Інвертори без резервування напряму передають енергію у внутрішню електричну мережу. У разі підключення зеленого тарифу, і за умови, що використання енергії буде меншим за вироблення, її надлишок буде передаватися у зовнішню мережу. Інвертори з резервуванням будуть накопичувати енергію в акумуляторі, і лише після цього віддаватиме залишок у мережу.

Інвертори Growatt зарекомендували себе як надійні та надзвичайно довговічні пристрої. Їхня наявність у системі дозволить використовувати сонячні батареї по максимуму, навіть в умовах низького освітлення. Дані пристрої допоможуть знизити експлуатаційні витрати та досягти більшої ефективності роботи Вашої системи.

Мережевий інвертор напруги необхідний для перетворення згенерованого фотоелектричними панелями, або іншими генераторами енергії постійного струму в змінний. Саме такий струм використовується сучасними електроприладами. Інвертори більшої потужності підходять для комерційних станцій, за допомогою яких можна продавати електроенергію державним енергокомпаніям за завищеним коефіцієнтом, а також для промислового використання. Для того, щоб зробити правильний вибір приладу, варто звернути увагу на номінальну напругу електричної мережі, кількість фаз, потужність споживачів, наявність вбудованих захистів.

Інвертори напруги працюють одночасно із зовнішньою мережею електропостачання. У разі збою живлення інвертор автоматично вимкнеться для запобігання ураженням електричним струмом персоналу, що ремонтує електричну мережу.

Характеристики товара Growatt 30000 TL3-S

Вхідні характеристики постійного струму
Макс. потужність фотомодулів 37500Вт
Макс. напруга постійного струму 1000В
мін. напруга для увімкнення інвертора 250В
Діапазон постійної напруги 200В – 1000В
Номінальна напруга 580В
Діапазон напруги MPPT 450В - 800В
Макс. вхідний струм 34А/34А
Макс. струм стрінга 12A
До МРРТ трекерів/ До входів 2/4
Вихідні характеристики змінного струму
Номінальна потужність змінного струму 30000Вт
Макс. потужність 33300ВА
Макс. змінний струм на виході 48.3А
Діапазон змінної напруги на виході 230В/400В
Частота змінного струму на виході 50Гц/60Гц
Коефіцієнт реактивної потужності 0.8 випереджальний - 8 відстає
THDi <3%
К-ть фаз 3W+N+PE
Ефективність
Макс. ККД 98.9%
Європейський ККД 98.4%
Ефективність МРРТ 99.5%
Внутрішній захист
Захист від зворотної полярності є
Вимикач постійного струму є
Вимикач змінного струму опц
Захист від перенапруги DC Клас II
Відстеження заземлення є
Захист від короткого замикання виходу є
Захист від перенапруги AC Клас II
Захист стрінга запобіжником є
Відстеження помилок стрінгу є
Anti-PID захист є
AFCI захист опц
Діапазон робочих температур -25 °C ... +60 °C
Рівень шуму s 50 дБ(А)
Власне споживання <1 Вт
Тип інвертора Безтрансформаторний
Спосіб охолодження Розумне охолодження
клас захисту IP65
Висота над рівнем моря 2000 м
Відносна вологість 0~100%
Дисплей Графічний LCD
Інтерфейс: RS232/RS485/RF/Ethernet/Wi-Fi є/є/опц/опц/опц
Сертифікати РЄ, ІЄС 62109-1/2, ІЄС 61727, ІЄС 62116, VDE 0126-1-1, Greece, VFR 2014, CEI 0-21, СЕІ 0-16, VDE-AR-N4105, EN50438, G59/ 4777, PEA, ІЕС 60529, ІЕС 60068, ІЕС 61683,
Розміри, мм 470/754/270 мм
Вага 48 кг
Гарантія: 5 років / 10 років є/опц