Growatt 10000 TL3-S

Growatt 10000 TL3-SGrowatt 10000 TL3-S


Артикул: 105263
Немає в наявності

Ціна: 1 950 грн.


особливості:


• Високий ККД та широкий діапазон вхідної напруги.
• 3 фазна система підключення.
• Вбудовані 2 MPPT трекери.
• Номінальна потужність на виході: 10000Вт;
• Максимальна потужність на виході: 11 000 кВА;
• Максимальна вхідна напруга: 1000В;
• Потужність постійного струму на вході: 12000Вт;
• Номінальна вхідна напруга: 600В;
• Пускова напруга: 250В;
• Максимальний вхідний струм: 13 А;
• ККД: 98,3%;
• Компактний та ергономічний дизайн.
• Інтерфейси з'єднання: RS232/R485/WiFi/LAN/GPRS
• Інтелектуальна система охолодження.
• Автоматичний перезапуск після відновлення мережі.
• Захист від перевантаження та короткого замикання.
• На виході чиста синусоїда.
• Легкість підключення.
• Звукова сигналізація.
• Висока надійність.
• Можливість вибору вихідної напруги.
• Можливість підключення кількох інверторів до однієї системи.
• Адаптовано для експлуатації в українських електромережах

Опис

Мережевий інвертор Growatt 10000 TL3-S (10 кВт, 3 фази, 2 MPPT)

Мережевий трифазний інвертор Growatt 10000 TL3-S із двома трекерами MPPT, розрахований на підключення фотомодулів потужністю до 12 кВт. Є захист від зворотної полярності, перевантаження та перенапруги змінного струму, вбудований вимикач постійного струму. Прилад відстежує заземлення та наявність мережі. Конструкційно пристрій є металевим односекційним боксом з рідкокристалічним дисплеєм на лицьовій стінці. Висота моделі – 44,8 см, ширина – 48 см, глибина – 20 см. Вага – 21,6 кг. Знизу знаходяться порти RS232 та RS485 для здійснення додаткового моніторингу. Можливе (опційне) підключення через RF/Ethernet/Wi-Fi. Завдяки компактному дизайну та малій вазі сонячний інвертор легко встановлюється. Може навішуватися як усередині, так і поза приміщенням. Охолоджується природним способом.

Трифазний мережевий інвертор Growatt 10000 TL3-S – це пристрій, розроблений спеціально для домашніх сонячних систем та підтримує роботу у трифазній конфігурації. Ефективність конверсії інверторів цієї серії є досить високою – вона становить понад 98%. Інвертор простий у транспортуванні, встановленні та використанні завдяки своїй малій вазі, компактному розміру та міцному корпусу. Інвертор оснащений ЖК-дисплеєм зі зручними та зрозумілими функціями налаштувань. Виріб має функцію контролю, а також захист від перегріву, перевантажень, зворотної полярності, перенапруги та занадто низької напруги. Підтримує кілька варіантів моніторингу: порт RS232, WiFi, GPRS. Інвертор має захист від зворотної полярності, перевантаження, перенапруги, короткого замикання, перегріву. Ступінь захисту IP65.

Це багатофункціональний прилад, що поєднує функції мережевого інвертора з вбудованим сонячним МРРТ контролером і дозволяє підключати додатковий он-лайн моніторинг. Вбудований РК-дисплей відображає всі параметри та характеристики в процесі експлуатації приладу, а також забезпечує легкий доступ до програмування всіх функцій інвертора, таких як – налаштування вихідної напруги. Інвертори Growatt відрізняються високим ККД перетворення.

Широкий діапазон вхідної напруги постійного струму дає додаткову гнучкість при проектуванні сонячної станції, а два вбудовані МРРТ трекери дозволять за необхідності встановити сонячні панелі у двох різних площинах із збереженням їхньої максимально ефективної роботи.


Сонячний мережевий інвертор - пристрій, що перетворює постійний струм (DC), що генерується фотоелектричними панелями, змінний струм (AC) і передає його напрямки в мережу. Перетворювачі напруги є ключовим елементом сонячної електростанції, оскільки саме завдяки їм стає можливим побутове використання виробленої енергії. Інвертори мають властивість змінювати частоту та напругу, підлаштовуючись під параметри зовнішньої електричної мережі. Їх підключають до відновлюваних джерел енергії, наприклад, фотоелектричних модулів, і до загальної мережі.

Інвертори без резервування напряму передають енергію у внутрішню електричну мережу. У разі підключення зеленого тарифу, і за умови, що використання енергії буде меншим за вироблення, її надлишок буде передаватися у зовнішню мережу. Інвертори з резервуванням будуть накопичувати енергію в акумуляторі, і лише після цього віддаватиме залишок у мережу.

Інвертори Growatt зарекомендували себе як надійні та надзвичайно довговічні пристрої. Їхня наявність у системі дозволить використовувати сонячні батареї по максимуму, навіть в умовах низького освітлення. Дані пристрої допоможуть знизити експлуатаційні витрати та досягти більшої ефективності роботи Вашої системи.

Мережевий інвертор напруги необхідний для перетворення згенерованого фотоелектричними панелями, або іншими генераторами енергії постійного струму в змінний. Саме такий струм використовується сучасними електроприладами. Інвертори більшої потужності підходять для комерційних станцій, за допомогою яких можна продавати електроенергію державним енергокомпаніям за завищеним коефіцієнтом, а також для промислового використання. Для того, щоб зробити правильний вибір приладу, варто звернути увагу на номінальну напругу електричної мережі, кількість фаз, потужність споживачів, наявність вбудованих захистів.

Інвертори напруги працюють одночасно із зовнішньою мережею електропостачання. У разі збою живлення інвертор автоматично вимкнеться для запобігання ураженням електричним струмом персоналу, що ремонтує електричну мережу.

У лінійці інверторів Growatt представлені різноманітні трифазні моделі потужністю до 80 кВт включно.

Характеристики товара Growatt 10000 TL3-S

Вхідні характеристики постійного струму
Макс. потужність фотомодулів 12000Вт
Макс. напруга постійного струму 1000В
мін. напруга для увімкнення інвертора 160В
Діапазон постійної напруги 160В -1000В
Номінальна напруга 600В
Діапазон напруги MPPT 450В -850В
Макс. струм на вхід 13A/13A
До МРРТ трекерів/ До входів 2/1
Вихідні характеристики змінного струму
Номінальна потужність змінного струму 10кВт
Макс. потужність 11кВА
Макс. змінний струм на виході 16.7A
Діапазон змінної напруги на виході 230В/400В
184~275В
Частота змінного струму на виході 50/60Гц
Коефіцієнт реактивної потужності 0.8 випереджальний - 0.8 відстає
THDi <3%
К-ть фаз 3W+N+PE
Ефективність
Макс. ККД 98.4%
Європейський ККД 98%
Ефективність МРРТ 99.5%
Внутрішній захист
Захист від зворотної полярності є
Вимикач постійного струму є
Захист від перевантаження змінним струмом є
Захист від перенапруги є
Відстеження заземлення є
Відстеження наявності мережі є
Інтегрований всеполюсний чутливий блок витоку струму контролю є
Діапазон робочих температур -25 °C ... +60 °C
Рівень шуму 35 дБ(А)
Висота над рівнем моря 3000м
Власне споживання, ніч < 0.5Вт
Тип інвертора Безтрансформаторний
Спосіб охолодження Природний
клас захисту IP65
Відносна вологість 0~100%
Підключення постійного струму Н4/МС4(опц)
Підключення змінного струму Гвинтові клеми
Дисплей LCD
Інтерфейс: RS232/RS485/RF/Ethernet/Wi-Fiє/є/опц/опц/опц
Сертифікати CE, IEC 62109-1/2, VDE 0126-1-1, Greece, VFR 2014, VDE-AR-N4105, G83, EN50438, CEI 0-21, AS4777, IEC 61727, IEC 62116, CQC
Розміри, мм 480/448/200 мм
Вага 21.6 Кг
Гарантія: 5 років / 10 років є/опц