Growatt MAX50 KTL3 LV

Growatt MAX50 KTL3 LV

Артикул: 105258
Немає в наявності

Ціна: 5 000 грн.


особливості:

• Висока ефективність Номінальна потужність сонячних панелей – 50 кВт, DC max – 65000Вт;
• Максимальна ефективність до 99%
• 6 MPPT, підходить для горбистій місцевості та великих дахів
• Інтелектуальний безперервний моніторинг потужності постійного та змінного струму
• Інтелектуальна діагностика Smart String IV, активний детектор проблем стрінгів
• Реактивна компенсація, Повне виявлення якості мережі, інтелектуальна оптимізація якості електроенергії у мережі
• Сучасна технологія Безпечний та надійний розрядник типу II для постійного та змінного струму
• Вбудована функція AFCI (опція)
• Ступінь захисту IP65, захищений герметичний металевий корпус дозволяє встановлювати інвертор зовні будівель,
• Простота обслуговування
• Інтелектуальний моніторинг 12 стрингів та швидке вирішення проблем
• Інтелектуальне локальне та віддалене обслуговування, скорочення часу та витрат на обслуговування
• Шість контролерів MPPT (6x25A);
• Захист DC SPD (клас захисту Type II) по постійному струму –захист від переполюсування, від перенапруги, від зворотної полярності.
• Захист AC SPD (клас захисту Type II) по змінному струму – захист від перенапруги 380В та короткого замикання.
• Відсутність електрометичних конденсаторів збільшує термін служби та надійність приладу;
• Порт комутації RS485, USB, GPRS.
• Активне охолодження.
• Наявність дисплея LED.
• Стандартна гарантія від виробника на інвертор 5 років, розширена гарантія 10років (за додаткову плату)

Опис

Мережевий інвертор Growatt MAX50 KTL3 LV (50 кВт, 3 фази, 6 MPPT)

Gowatt MAX50 KTL3 LV - це інтелектуальний та потужний інвертор для великомасштабних комерційних дахових та наземних сонячних установок. Перший у галузі інвертор із чотириядерною архітектурою забезпечує високу швидкість для обробки короткочасних несправностей у мережі, та з винятковими 6mpp трекерами, забезпечує високу продуктивність системи.

Компанія Growatt представила лінійні інвертори серії MAX 50 KTL3-LV, які оснащені 6 MPPT, що дозволяє гнучкіше конфігурувати струни та зменшує втрати невідповідності стрингів для комерційних установок на даху з проблемами затінення.

Високі рівні потенційного затінення фотоелектричних модулів у великих житлових і комерційних застосуваннях на даху можуть обмежити передбачувану потужність систем, або зробити дах проекту непридатним для сонячного розгортання через дисбаланс між фотоелектричними ланцюжками. Там, де навколишнє середовище є жорстким, такий як важке навантаження або ударне навантаження (сніг), інвертор часто відключається і пошкоджує ланцюг, утрудняючи пошук несправності.

Численні MPPT та широкий діапазон напруг інвертора Growtht MAX50 KTL3 LV можуть значно покращити цю ситуацію, не лише зменшити дисбаланс між ланцюжками, а й збільшити вироблення електроенергії. Anti-PID інтегрований у стандартну конфігурацію, тому немає потреби у зовнішньому пристрої PID, що збільшує системний дохід і одночасно заощаджує системні витрати. Інвертор має функцію записування форми сигналу несправності. Якщо інвертор вийде з ладу, він запише півтора періоди (30 мс, 15 мс до або 15 мс після збою) форми синусоїди, напруги, струму та потужності для усунення несправностей.

Області застосування:

Комерційні дахи та великі дистриб'юторські проекти.

Платформа

Інвертори MAX50 KTL3 LV мають як блискавкозахист, так і протипожежний захист. Моделі низької та високої напруги разом з достатніми методами зв'язку можуть відповідати різним сценаріям у мережі. Сервісний інженер може вирішити близько 60% проблем за допомогою віддаленого налаштування та оновлення ПЗ без обслуговування на місці, що заощаджує час та кошти для установників та дистриб'юторів. Інтелектуальний моніторинг стрінгів та діагностика Smart IV є ключовими функціями.

Growatt - один із провідних світових виробників інверторів

Growatt - один із найактивніших гравців у розвитку індустрії зеленої енергії, особливо в галузі фотоелектричної промисловості. Маючи більш ніж 10-річний досвід роботи в цій галузі, інженери компанії виросли, створивши одну з найкращих у світі сімейств інверторів для побутових та професійних користувачів. Ці чудові інвертори були успішно протестовані не тільки в Європі, а й в Австралії та Америці останніми роками. В результаті цього і зростаючою тенденцією використання сонячної енергії в усьому світі Growatt став одним з провідних світових виробників інверторів.

Продовжуючи зміцнювати свою команду з досліджень та розробок сьогодні, понад 60 досвідчених інженерів працюють над підтримкою цієї конкурентної переваги. Інвертори Growatt можуть бути легко встановлені в будь-якій системі завдяки простим, але всебічнім налаштуванням для задоволення потреб клієнтів. Найбільш популярними є інвертори від 1,5 кВА до 5 кВА, тому що вони легкі, прості в установці та легко керуються завдяки бездротовому зв'язку Bluetooth. Інтелектуальне керування мережею дозволяє регулювати потужність трифазних інверторів (10 кВА та вище). Серед високопродуктивних інверторів продукти Growatt є надзвичайно доступними, щоби значно знизити загальну вартість сонячних інвестицій і, отже, термін окупності.

Плавний та сталий розвиток є одним із принципів досліджень та розробок Growatt. Завдяки суворій системі якості компанія змогла знизити свої витрати на розробку на 35%, підготувавшись до майбутніх економічних сонячних електростанцій і цінової конкуренції, що постійно зростає, при цьому задовольняючи потреби в продукції та короткі терміни поставки. Таким чином, Growatt – це молода та інноваційна команда, яка швидко реагує новими та молодими ідеями на кожне пожвавлення на ринку відновлюваної енергії.


Існують інвертори 100 кВА та 500 кВА, але вони рекомендуються лише для систем екстремальних розмірів. Ще важливіше, ніж широкий асортимент продукції, підкреслити чудову якість! Навіть найвідоміші тестери, інвертори Growatt мають найвищу якість (наприклад, один із найвищих результатів, доступних у Міжнародній випробувальній лабораторії Photon («A+» за шкалою від «A++» до «F»)).


З технічних паспортів пристроїв видно, що коефіцієнт корисної дії та гармонійне спотворення (THD) інверторів Growatt є надзвичайно хорошими, а коефіцієнт потужності (cosφ) регулюється! Однак найбільша їхня перевага – широкий діапазон напруги, який дозволяє легко масштабувати будь-яку систему сонячних батарей!

Гарантія: На кожен інвертор Growatt надається заводська гарантія терміном на 5 років, яка може бути збільшена до 10 років на запит.

Характеристики товара Growatt MAX50 KTL3 LV

Вхідні дані (DC)
Макс. Потужність постійного струму 65 кВт
Макс. Напруга постійного струму 1100 В
Номінальна постійна напруга 585 В
Макс. Постійний струм 22 А
Номінальний постійний струм 6 А
Номінальний постійний струм 12 А
Вихідні дані (AC)
Макс Потужність змінного струму 55,5 кВт
Номінальна змінна напруга 230, 400 V
Макс.Змінний струм 80 А
Частота 50, 60 Гц
Коефіцієнт потужності (cos) 0.8
Спотворення (THD) <3%
Число фаз живлення 3
Максимум. ККД 99%
Євро Ефективність98.5%
Потужність вночі <1 Вт
Рівень шуму <55 дБ(А)
Робоча температура -20 ~ +60
Трансформатор Безтрансформаторний
клас захисту IP65
Вологість 0-100%
Охолодження Активне
Максимум. висота над рівнем моря 4000 m
Інтерфейс RS 232, RS 485, Ethernet, WLAN
Дисплей LCD
Особливості захисту Захист від короткого замикання, захист від перевантаження струмом, захист від зворотної полярності, моніторинг замикання на землю, моніторинг мережі
Розміри (H/W/D) 580x870x290 мм
Вага 82 кг
Гарантія на продукт (хв) 5 років