особливості:
• Висока якість вихідної напруги у формі чистої синусоїди;
• Широкий діапазон вхідної напруги сонячного контролера заряду;
• Вбудований контролер заряду сонячних панелей, що працює за технологією МРРТ;
• Пріоритет використання сонячної енергії перед мережею;
• Можливість роботи без акумулятора для компенсації споживання;
• Можливість вибору діапазону вхідної напруги мережі;
• Гнучка настройка струму заряду АКБ від 2 до 120А;
• вибір пріоритетного джерела живлення навантаження;
• Вибір пріоритетного ЗП;
• Можливість одночасної роботи мережного та сонячного ЗУ;
• Автоматичне увімкнення після відновлення параметрів мережі;
• Перевантажувальна здатність 200%;
• Захист від КЗ, перевантаження та перегріву;
• 3-х стадійний алгоритм заряду АКБ;
• Вибір типу АКБ;
• Захист від глибокого розряду та перезарядження АКБ;
• Функція "Холодний старт";
• Сухий контакт керування генератором;
• Погодинні налаштування режимів роботи;
• WiFi моніторинг через Android додаток WathPower. (Моніторинг через телефон);
• Одночасне живлення навантаження від СБ та від Мережі змінного струму (у разі нестачі енергії від СБ);
• Адаптовано для роботи з акумуляторами LiFePO4;
• Зарезервований комунікаційний порт (RS485, CAN-BUS або RS232) для BMS;
• Функція підмішування;
• Кольоровий рідкокристалічний екран 4.3 дюйми;
• RGB підсвічування;
• Чиста синусоїда на виході;
• Вхідна напруга від СБ до 500В;
• Потужність сонячних батарей 4 кВт;
• Мікропроцесорне керування;
• Вбудоване стеження точної максимальної потужності (ТММ) сонячної батареї (MPPT);
• Декілька режимів роботи: паралельно з мережею, автономно, паралельно із мережею в режимі резервного джерела живлення;
• Вбудований фільтр від пилу;
• Зашита від короткого замикання та перевантаження;
• Автоматичний перезапуск під час відновлення живлення змінного струму;
• Великий рідкокристалічний дисплей відображає всю основну інформацію щодо роботи системи сонячного електропостачання;
• Можливості для з'єднання з комп'ютером для налаштування та моніторингу роботи системи електропостачання;
• Регулювання струму заряду;
• Налаштування нижнього та верхнього порога заряджання акумуляторів.
Опис
Гібридний сонячний інвертор Q-Power Axpert VM IV 3600-24 (3.6кВт, 1 MPPТ, 24В)
Новий сонячний інвертор четвертого покоління на 3600 Вт і 24 В з функцією "підмішування" сонячної енергії до споживача в режимі реального часу, гнучкими налаштуваннями та знімною панеллю управління, оновлена модель у продовженні серії інверторів Axpert VM з підмішуванням енергії сонця та автономних сонячних станцій. Нова модель 2021 року - ще більше можливостей, ще красивіший і продуманіший дизайн.
Основна відмінність даного інвертора від старших моделей – високовольтний МРРТ сонячний контролер та реалізація режиму роботи без акумулятора. Сонячне поле фото-модулів підключається до окремого входу інвертора, напруга поля може бути в діапазоні від 120 до 450В, при цьому максимальний струм заряду акумулятора може досягати 120А. І це не найцікавіше у цій моделі. Те, що кардинально відрізняє від інших моделей – це функція роботи без акумулятора, тоді вся сонячна енергія попрямує для живлення споживачів, підключених до виходу інвертора. Сонячна енергія має перевагу перед енергією мережі та максимально знижує споживання з мережі. Але якщо буде надлишок сонячної енергії, вона не піде в мережу, що знімає необхідність реєстрації такої сонячної станції в Енергомережах.
Гібридний сонячний інвертор Q-Power Axpert VM IV 3600-24 це удосконалений багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій c FP 1.0 потужністю 3,6 кВт, збільшеною (до 500 Вольт) вхідною напругою від сонячних батарей і потужністю сонячних батарей 4 інвертора, мережевого інвертора, контролера заряду акумуляторів від сонячних батарей та зарядного пристрою акумуляторних батарей від мережі 220В для забезпечення безперебійної подачі живлення, з можливістю вибору пріоритетів заряджання та навантаження. Збільшена вхідна напруга (до 500 Вольт) від сонячних батарей дозволяє підключити всі сонячні панелі послідовно, що робить роботу MPPT контролера максимально ефективною, завдяки чому виробництво енергії буде відбуватися як у ранкові так і у вечірні години і навіть у похмуру погоду. Використовується у невеликих сонячних електростанціях та системах безперебійного живлення.
Що таке функція підмішування і чому вона така важлива: Переважна більшість усіх гібридних та батарейних сонячних інверторів у кращому випадку працює за обраними пріоритетами (зазвичай це Сонце, Акумулятори та Мережа). Тобто вони не можуть одночасно живити навантаження від сонця та від мережі у разі нестачі електроенергії від сонця, а просто перемикаються на мережу. Наприклад ваше споживання в даний момент часу 4кВт * год, сонячні батареї виробляють всього 3 кВт * год. У такій ситуації звичайний гібридний інвертор (без функції підмішування) повністю переключить живлення навантаження (всі 4 кВт * год) або на мережу або на акумулятори (залежно від налаштувань), а 3 кВт * год, що виробляються сонцем, пустить на підзарядку АКБ. А гібридний інвертор з функцією підмішування пустить на навантаження все, що виробляє сонце (в даному прикладі це 3 квт * год), а відсутні 1 кВт * год візьме від центральної електрон мережі, не розряджаючи АКБ і тим самим продовжуючи термін їхньої служби.
Функція підмішування не тільки значно продовжить термін служби ваших АКБ, але й допоможе заощадити на рахунках за електроенергію.
Синусоїдальна форма напруги високої якості на виході дозволяє підключати будь-яких споживачів без винятку. Купуючи цей інвертор не потрібно побоюватися, що у вас не запрацює такий важливий елемент, як опалювальний котел або циркуляційний насос!
Вбудований контролер заряду сонячних панелей МРРТ забезпечує можливість підключити до інвертора сонячні панелі, не використовуючи будь-якого додаткового обладнання, що суттєво знижує витрати на побудову системи електроживлення. А діапазон сонячного контролера 120В - 450В дозволяє збільшити ККД системи загалом за рахунок вищої якості перетворення в похмурі дні.
Завдяки високому струму заряду до інвертора можна підключати АКБ з великою ємністю, що, отже, збільшує час резервування. Струм заряду можна легко налаштувати від 10А (якщо ви використовуєте АКБ з малою ємністю) і до 120А. Не кожен пристрій може видати такий струм!
Захист від короткого замикання, перевантаження та перегріву не дозволяє інвертору працювати у неприйнятних для нього умовах, що суттєво збільшує термін його служби.
"Розумний" зарядний пристрій не перезарядить і не допустить глибокого розряду, що дуже сильно впливає на термін служби АКБ, а можливість вибору типу АКБ змусить ЗУ працювати у сприятливих режимах як для AGM або GEL батарей, так і для АКБ з рідким електролітом. А також цей тип інвертора чудово працює з li-ion та LiFePO4 батареями.
Погодинні режими роботи. Інвертор Q-Power Axpert VM IV 3600 можна запрограмувати на використання різних пріоритетних джерел енергії залежно від часу. Наприклад, пріоритет на сонці і акумулятор встановити в денний час, а пріоритет на мережу в нічний. Таким чином, максимально знизити споживання з мережі. А в нічний час перевести будинок на роботу за зниженим нічним тарифом, не розряджаючи акумулятори.
Статистика сонячної генерації. Дана серія Q-Power Axpert VM IV 3600 вже має на борту модуль статистики генерації, через дисплей або програмне забезпечення Ви можете переглянути вироблення сонячної станції за день, рік, всього за період експлуатації.
Важливо!
• Не перевищувати номінальну потужність підключених споживачів 3600Вт
• Враховувати стартові потужності насосного обладнання, холодильників, електроінструменту
• Сонячне поле не повинно перевищувати напруги холостого ходу більше 500В
• Максимальний струм сонячного поля не повинен перевищувати 18А.
• Струм короткого замикання сонячного поля не може перевищувати 30А
• Кількість паралельних полів не більше 2
• Не перевищувати максимальну потужність сонячного поля 4000Вт.
На осінь 2021 року це найоптимальніша модель гібридного сонячного інвертора для автономних та резервних систем електроживлення із максимальним використанням енергії сонця на власні потреби.
Гарантія на обладнання складає від 12 місяців (безкоштовний ремонт перетворювача за умови, що він не був викликаний неправильним використанням).
Пост-гарантійне обслуговування надається протягом усього терміну експлуатації.
Модель | Q-Power Axpert VM IV 3600 |
номінальна потужність | 3600ВА/3600Вт |
Вхід сонячного контролера PV | |
Максимальна напруга PV | 500V |
Робочий діапазон PV у режимі MPPT | 120-450В |
Кількість контролерів MPPT | 1 |
Максимальна потужність фото модулів | 4000Вт |
Максимальний струм контролера з боку акумулятора | 120А |
Струм MPPT | 18A |
Струм короткого замикання MPPT | 30A |
Параметри мережі | |
Вхідна напруга мережі | 90-280В або 170-280В |
Частота мережі | 50Гц або 60Гц |
Максимальний струм транзиту мережі | 40А |
Власне споживання | 38Вт |
Параметри виходу в режимі роботи від мережі | |
Напруга виходу | повторює вхідний |
Частота виходу | повторює вхідний |
Форма синусоїди | повторює вхідний |
Максимальна тривала потужність транзиту | 3600Вт |
Параметри виходу в режимі інвертора | |
Напруга виходу | 220/230/240В |
Частота виходу | автовизначення згідно з вхідною |
Форма синусоїди | Чиста синусоїда |
Максимальна потужність інвертора, соsF=1 | 3600Вт |
ККД у режимі інвертора | 90% ... 93% |
Акумулятор | |
Напруга акумулятора | 24В |
Максимальний струм заряду від мережі | 100А |
Максимальний сумарний струм заряду | 120А |
Струм холостого ходу при відключеній мережі та сонячних батареях | 1,60А |
Моніторинг та управління, особливості | |
RS232 | є |
USB | ні |
WiFi через додаток WatchPower Android | є |
Контакт керування генератором | є |
LCD дисплей | є |
Кнопки керування та програмування | є |
Роз'єм для встановлення плати погодження | ні |
Знімний дисплей | так |
Тип перетворення | високочастотний |
Температура експлуатації | 0...+50С |
Вологість експлуатації | 0-90% (без конденсату) |
Габарити | 115*300*400мм |
Вага | 9кг |