Solax ZDNY-TL 20000

Solax ZDNY-TL 20000Solax ZDNY-TL 20000

Артикул: 104991
Немає в наявності

Ціна: 2 620 грн.


Особливості:

• Висока ефективність. Ефективність MPPT до 99.9%, максимальна ефективність до 98.2%
• Легка установка. Система “Plug and play” для легкої установки. Вбудований терморегульований вентилятор "OptiCool".
• Високий клас захисту. Клас захисту IP65 для внутрішньої та зовнішньої установки
• Моніторинг. Вбудований WiFi та можливість підключення до Інтернету через кабель. Безкоштовна система моніторингу
• Гарантія. Стандартна гарантія від офіційного представника 5 років. Можливість додаткової гарантії до 15 років. Наявність підмінного фонду.


Опис

Мережевий інвертор Solax ZDNY-TL 20000 (20 кВт, 3 фази, 2 MPPТ)


Мережевий трифазний інвертор SolaX Power ZDNY-TL20000 – неперевершений у своєму сегменті за співвідношенням ціна-якість! Варто звернути увагу на надійність та ефективність комплектуючих від найпрестижніших світових виробників. Цей інвертор швидко окупається та надійний у роботі. Ми рекомендуємо її як для приватних домогосподарств, так і для комерційних електростанцій. Оснащений МРРТ контролерами широкого діапазону, що підвищує ефективність інвертора до 98,2% від усієї виробленої енергії. Це найвищий показник максимальної ефективності на сьогоднішній день.

Інвертори Solax ZDNY-TL 20000 серії Х3 від SolaX Power мають клас захисту IP65 і можуть встановлюватися зовні приміщення. Комплектуються вбудованим DC роз'єднувачем, терморегульованим вентилятором OptiCool, WiFi модулем для контролю, тестування та моніторингу сонячної електростанції.

Окремо варто звернути увагу на систему віддаленого моніторингу інвертора. Це потужна система збору та обробки даних, що дозволяє аналізувати роботу сонячної системи, зберігати логи роботи, будувати графіки різних параметрів та діагностувати систему.

Через порт бездротового зв'язку WiFi інвертор Solax ZDNY-TL 20000 надає в мережу дані на централізований сервер. Користувачеві достатньо зайти на сайт моніторингу через браузер на комп'ютері або пропозицію на мобільному телефоні для отримання доступу до всієї інформації про його сонячну електростанцію.

(Рис 3) - так виглядає портал моніторингу поточної генерації та статистики за попередній час
(Рис 4) - На цій сторінці можна вибрати електричні параметри і постояти графіки.
(Рис 5) - ... та поточні параметри системи в режимі реального часу.

Отримати доступ для реєстрації Ви можете, перейшовши за цим посиланням http://www.solax-portal.com/

В Україні часто виникає проблема роботи інверторів у мережах з нестабільною напругою та значним перекосом фаз. Ми провели дослідження для перевірки поведінки інвертора у разі значного перекосу фаз.

Як бачите -(Рис 6), інвертор Solax ZDNY-TL 20000 продовжує працювати при напрузі 180, 210, 278В на фазах, це говорить про високу стабільність інвертора і що це найкраще рішення для встановлення у вітчизняних електромережах.

SolaX Power вийшов на ринок України в 2017 році, і вже встиг завоювати частину ринку, утвердитися на позиції виробника рішень, що стрімко розвивається, для сонячної енергетики. Компанія Solax Power вже багато років працює на ринку Європи і постійно розвиває свій модельний ряд є лідером у впровадженні інноваційних технологій, які базуються на дослідженні та постійному розвитку технологій перетворення сонячної енергії. SolaX пишається своїм зв'язком з Університетом Чжецзян, який займає 3 місце серед найкращих університетів Китаю, його лабораторії є розробниками національного надбання – кремнієвого матеріалу.

SolaX PowerSolaX Power прагне до створення досконалої технології перетворення, підписавши контракт із понад 80 професорами та головними інженерами світового класу. Збільшили виробничу площу підприємства, що становить 240,000 м². Інвестували понад 20,000,000 доларів у професійне обладнання, включаючи SMT машину, автоматичну виробничу лінію та лабораторію для проведення тесту TUV.

З найвищим рівнем інновацій та інвестицій SolaX Power розробляє, тестує та виробляє продукцію за найвищими світовими стандартами якості. Продукти SolaX Power мають міжнародні сертифікати для сонячних панелей: TUV, CE, SAA, UL, MCS, ROHS та інверторів: VDE, SAA, EN50438, G83, G59, C10/11.

Як бренд, відповідальний за «забезпечення зеленого майбутнього» для Вас та Вашої родини, SolaX Power побудував першокласне обладнання та цехи, на виробництві працює команда лідерів у сфері дослідження та розвитку. SolaX зобов'язується забезпечувати покупців найсучаснішою, надійною, безпечною та розумною за ціною PV-продукцією та системою рішення збору та зберігання сонячної енергії. Всі інвертори SolaX Power проектує для задоволення світових стандартів, що постійно збільшуються.

Увага!!! Важливо! Інвертор SolaX гарантія починається з моменту реєстрації на сайті виробника.

Реєстрація має пройти пізніше 2 місяців із моменту інсталяції.


Форма для реєстрації доступна за посиланням - https://www.solaxpower.com/en/warranty-registration/

Характеристики товара Solax ZDNY-TL 20000

Модель інвертора SolaX ZDNY-TL20000
Вхід по постійному струму
Макс. потужність DC 22000 Вт
Максимальна напруга DC 1000 В
Діапазон MPPT 400 - 800 В
Максимальний струм трекера 22 / 22 А
Номінальна напруга MPPT 620 В
Старт МППТ 220 В
Кількість контролерів MPPT 2
Кількість стрингів на окремому МРРТ 2+2
Вихід по змінному струму
максимальна потужність 20000 Вт
Максимальний струм 29 А
Робоча напруга мережі 380/400 В
Діапазон лінійної напруги 160 - 280 В
Діапазон частоти мережі 44 – 55 Гц
коефіцієнт потужності більше 0,9
Гармонійна складова менше 3%
Максимальна ефективність 98.20%
Ефективність перетворення за європейською класифікацією 97.60%
MPPT ефективність 99.90%
Ступінь захисту IP65
Діапазон робочих температур -25....+60 oС
Вологість повітря 0...95 % без конденсату
Висота над рівнем моря не більше 2000 м
Охолодження природне
Нічне споживання менше 10 Вт
Рівень шуму менше 50 дБ
Тип перетворювачабезтрансформаторний
LCD дисплей монохромний графічний дисплей
Зовнішнє підключення RS232, RS485, WiFi
Встановлені захисту інвертора
Захист по змінному струму категорії III
Захист по постійному струму категорії II
Габарити 513 х 651 х 207 мм
Вага 51 кг