Сонячна панель Trina Solar ТSM-DE09R-425W-144M Mono

Сонячна панель Trina Solar ТSM-DE09R-425W-144M MonoСонячна панель Trina Solar ТSM-DE09R-425W-144M Mono

Артикул: 200058
Немає в наявності

Ціна: 5 689 грн.


Особливості:

 • Модулі з чорною рамою забезпечують потужність до 425 Вт та підвищення ефективності модуля до 21,3% завдяки технології половинного вирізу та MBB (Multi Busbar), що забезпечує додаткову економію BOS. Технологія з кількома шинами для кращого уловлювання світла, нижчого послідовного опору, покращеного струмознімання та підвищеної надійності
 • Снігове навантаження до 6000 Па та вітрове навантаження до 4000 Па
 • 25-річна гарантія вихідної потужності
 • 15 років гарантії на матеріали та якість виготовлення
 • Знижує вартість установки за рахунок більш високої потужності та ефективності
 • Високий та стабільний ККД до 21,3% завдяки інноваційній технології виробництва.
 • Допуск позитивної потужності до +5 Вт
 • Технологія високої щільності – зменшена відстань між осередками з 2 до 0,5 мм означає велику активну поверхню осередків
 • Відмінна продуктивність навіть за низького сонячного випромінювання
 • Низькі втрати потужності та низькі теплові коефіцієнти для більш високого виходу енергії за підвищених робочих температур завдяки технології половинного різання.
 • Сертифікована стійкість до сольового туману, аміаку та абразивного піску.
 • Генерує до 425 Вт, ККД модуля 21,3% завдяки технології міжз'єднань з високою щільністю
 • Відмінні характеристики при слабкому освітленні (IAM) з оптимізацією технологічного процесу та матеріалу модуля
 • Ідеальний розмір та мала вага для зручності використання. Оптимізація витрат на транспортування
 • Деградація 1% у перший рік та деградація 0,4% на рік завдяки технології N-типу
 • Розроблено для сумісності з існуючими основними інверторами, оптимізаторами та монтажними системами.


Опис


Монокристалічна сонячна панель Trina Solar ТSM-DE09R-425W-144M Mono Half-cell PERC (425 Вт чорна рамка )

Сонячна панель Trina 425Wp VERTEX S TSM-425DE09R.05 із чорним анодованим каркасом. Розташування з половинними осередками забезпечує вищу виробництво енергії. Виробник модулів рівня 1.
Оптимальне рішення для дахів житлових будинків, він сумісний з основними оптимізаторами, інверторами та монтажними системами.

Фотоелектричний модуль Trina  425 Вт Black Frame із серії Vertex S відрізняється чудовим дизайном, що відрізняється більш тонкими сполучними кабелями. У порівнянні з іншими панелями серія Vertex S має підвищену стійкість до снігу (до 6000 Па) та вітру (до 4000 Па). Найменші за розміром у порівнянні з іншими фотоелектричними панелями того ж класу генерують до 425 Вт потужності. Технологія Multi Busbar відповідає за краще поглинання світла і, отже, за найкращі параметри вироблення електроенергії осередками.

Фотоелектричні панелі серії Vertex S є універсальним рішенням для фотоелектричних установок на дахах житлових або комерційних будівель. Вони призначені для сумісності з існуючими оптимізаторами, інверторами та системами кріплення.

144 монокристалічні осередки PERC розміщені в 30-мм рамі, виготовленій з анодованого алюмінієвого сплаву, покритою склом високої прозорості і товщиною 3,2 мм з покриттям антивідблиску. Оптимальний розмір і мала вага є перевагами при транспортуванні та збиранні. Висока надійність підтверджується 15-річною гарантією на виріб та 25-річною гарантією на його працездатність.

Кабелі довжиною 1100 мм, що виходять із розподільної коробки IP68, закінчуються роз'ємом TS4 або MC4 EVO2. Модуль має багато сертифікатів: IEC 61215, IEC 61730, IEC 61701, IEC 62716, ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064, ISO 45001.

Trina 425 W ідеально підходить для клієнтів, яким потрібні високоякісні та ефективні модулі за доступною ціною. Продукт підходить як для мережевих, так і автономних установок.

Заснований на передових технологіях платформи Vertex, новий модуль Vertex S ідеально розроблений для задоволення вимог щодо потужності, ефективності, розміру, ваги, зовнішнього вигляду, механічного навантаження та надійності додатків на даху, щоб забезпечити найкращий баланс потужності, розміру та ваги. Похваліться вражаючим рейтингом ефективності модуля 21,3%.

Застосовуваний Trina контроль якості є суворішим, ніж нормативні вимоги, з більш ніж 30 внутрішніми випробуваннями, які дозволяють Trina пропонувати гарантію на продукцію 15 років та гарантію на продукцію 25 років. 

Визначна оптика

Vertex S був розроблений з акцентом на естетику, однорідний колір осередків завдяки спеціальному процесу чорніння осередків та машинному сортуванню. Найтонші, практично невидимі струмопровідні доріжки підкреслюють повністю чорний зовнішній вигляд, що робить цей модуль ідеальним для використання на дахах житлових будинків.

Невеликі розміри, велика продуктивність

Новий модуль класу Vertex S потужністю 425 Вт ґрунтується на сучасній технології платформи Vertex. Він ідеально розроблений для задоволення конкретних потреб застосування на даху. Vertex S генерує до 425 Вт потужності навіть в обмеженому просторі та досягає ефективності модуля 21,3% з мінімальною відстанню між осередками. Його багатошинна технологія означає покращене поглинання світла, нижчий послідовний опір, покращене розсіювання струму та підвищену надійність. З Vertex S ви отримуєте до 70 Вт більше потужності за розмірів, порівнянних із звичайними продуктами. Іншими словами, цей модуль пропонує найкраще співвідношення продуктивності, розміру та ваги.

Універсальне рішення для використання на даху

Vertex S був розроблений для сумісності з популярними інверторами, оптимізаторами та монтажними системами. Завдяки своїм ідеальним розмірам та легкій вазі він зручний у користуванні та розрахований на низькі транспортні витрати. Vertex S пропонує вам гнучкість під час розробки системи.

Vertex S відрізняються чудовою продуктивністю продукту, а також інноваційним та естетичним дизайном. Варіанти дизайну включають повністю чорний зовнішній вигляд, що відповідає різним архітектурним стилям та сценаріям застосування.

Vertex S ідеально розроблений для задоволення особливих вимог до встановлення на даху, таких як потужність, ефективність, зовнішній вигляд, механічне навантаження, зручність

Повністю чорний сонячний модуль Vertex S є естетично видатним. Осередки поставляються в чорному кольорі з ультратонкими шинами, а також із тонким компонуванням чорної рами, заднього листа, чорної етикетки та струнних шин, що робить повністю чорну сонячну панель Vertex S візуально привабливою для житлових дахів.

Vertex S був розроблений для сумісності з існуючими основними інверторами великого розміру 210 мм. Його електрична конструкція забезпечує гнучке компонування системи для будь-якого даху, що призводить до підвищення ефективності та зниження загальної вартості системи. Новий Vertex S може збільшити монтажну потужність на дахах житлових будинків на 5-7%. 

Гарантія від виробника:

15 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 25 років: 80% номінальної потужності

Характеристики товара Сонячна панель Trina Solar ТSM-DE09R-425W-144M Mono

Максимальна потужність, Вт425
Тип панеліМонокристал
Клас фотомодуляклас А
Технологія комірок10BB 
Напруга при максимальній потужності,41.5
Струм при максимальній потужності, А10.24
Напруга холостого ходу,49.9
Струм короткого замикання, А10.74
Максимальна напруга системи,1500 
Максимальний струм, A 20
Кількість комірок, шт144
Кількість монтажних отворів, шт8
Розмір комірок, мм158,75х79,375
Допустима похибка потужності, %±5%
Ступінь захистуIP67
Рамка: матеріал / колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, ммЗагартоване / 3.2
З'єднувачіMC4 - сумісні 
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С-40 < t < +85
ККД. не менше, %21.3
Габаритні розміри, мм1762×1134×30
Вага, кг21.8