Інверторний безступінчастий стабілізатор напруги Quant-11 (11 кВт)

Інверторний стабілізатор напруги Quant-11Інверторний стабілізатор напруги Quant-11Артикул: 105362
Є в наявності

Ціна: 42 980 грн.Особливості:

• 5 років гарантії
• Стабілізацію вихідної напруги на рівні 220В/230В±0,5% за зміни вхідної напруги від 90В до 350В частотою 50±3Гц.
• Захисне відключення споживачів при підвищенні вхідної напруги більше 350В з вимкненням автоматичного вимикача.
• Захист від короткого замикання та тривалого перевантаження на виході.
• Режим транзиту в аварійній ситуації. Захист споживачів від перенапруги в режимі "Транзит" в діапазоні напруги 260±5 В.
• Тепловий захист стабілізатора в інтервалі температур 75-85°С.
• Роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального.
• Нормоване 6 сек відключення споживачів при короткочасному зникненні мережі живлення (виключає пошкодження імпульсних джерел живлення споживачів).
• Стабілізатор не вносить спотворень у форму вихідної напруги, а за наявності власних спотворень в мережі живлення зменшує вміст вищих гармонік (з метою зменшення нагріву електродвигунів і трансформаторів споживачів, та зменшення їх гудіння).
• Стабілізатор не реагує ні на плавні, ні на будь-які різкі зміни вхідної напруги, якщо вони не виходять за межі допустимого робочого діапазону. При будь-яких плавних змінах або стрибках вхідної напруги вихідна напруга залишається незмінною. Це зроблено для того, щоб унеможливити миготіння ламп розжарювання та інших освітлювальних приладів споживачів.
• Власне споживання енергії на неодруженому ходу не більше 15 Ватт.
• Дуже тихий!


Опис

Інверторний безступінчастий стабілізатор напруги Quant-11 (11 кВт)

Стабілізація вхідної напруги від 90 до 350 Вольт!

Безступінчастий стабілізатор напруги - це пристрої з плавним регулюванням. Принцип роботи ґрунтується на подвійному перетворенні напруги, за рахунок чого апарати відрізняються мінімальною похибкою вольтажу на виході 0,5 - 1 % та синусоїдальним сигналом 50 Гц. Рекомендується у використанні з пристроями, де критично якість сигналу. Захищають від короткого замикання, мережевих перешкод, зниженої чи підвищеної напруги. Вбудований режим транзит (байпас). Розраховані на безперебійний цілодобовий режим роботи, що встановлюються після лічильника у розриві фази.

Інверторний стабілізатор напруги Quant-11 – це сучасний стабілізатор, що регулює стрибки вхідної напруги раніше, ніж вони потраплять на вихід стабілізатора. Quant-11 має систему подвійного перетворення, завдяки якій згладжуються всі відхилення вхідної напруги від номінальної.

Даний стабілізатор миттєво реагує на будь-які стрибки та перепади вхідної напруги - що б не відбувалося на вході, на виході завжди буде номінальне значення напруги - 220В або 230В з точністю до 1 вольта. Стабілізатор розрахований на максимальне навантаження 11 кВт при вхідній напрузі 220 В і навантаження 5.5 кВт при вхідній напрузі 110 В.

Принцип дії: коли на вході стабілізатора виникає стрибок напруги, то поки цей стрибок дійде через фільтри стабілізатора до Вашої побутової техніки - пройде до 10 мікросекунд. Таким чином відбувається тимчасова затримка між вхідною та вихідною напругою. Саме за ці десятки мікросекунд, стабілізатор Quant встигає відреагувати та зробити вихідну напругу вже номінальною 220 В та на 100% безпечною для споживання.

Стабілізатор напруги Quant-11 відноситься до безступінчастого типу апаратів. У порівнянні зі звичайними ступінчастими стабілізаторами напруги, в даному апараті відсутня затримка регулювання вихідної напруги. Іншими словами, Quant це пристрій миттєвого реагування. Дана модель стабілізатора відмінно підходить для експлуатації в квартирах, приватних будинках, заміських котеджах, офісах, а також для спільної роботи з сонячними електростанціями, якщо загальна споживана навантаження не перевищує номінальну потужність стабілізатора.

Переваги:

• Довговічний в експлуатації
• Безпека та надійність захисту навантаження на 100%
• Мала вага та габарити
• Широкий діапазон вхідної напруги
• Фільтр перешкод
• Плавний запуск
• Інверторний тип
• Поглинач імпульсів

При струмах більших ніж 125% від паспортного значення, вхідний струм споживаний від мережі починає зменшуватися в міру просідання вихідної напруги. Таким чином, потужні навантаження з великим пусковим струмом, без стабілізатора "просаджували" мережу, заважаючи сусіднім підключенням - тепер стартують плавно, і струм з мережі споживається рівномірніше в міру пуску моторів або компресорів. У цьому режимі в момент запуску інші споживачі, які живляться від того ж стабілізатора - отримають коротку просадку (провал) напруги на час запуску двигуна або компресора. У разі підключення потужного навантаження, наприклад, двигун, то при його пуску стабілізатор дуже швидко обмежує струм, завдяки чому Quant-11 відрізняється, як імпульсний стабілізатор, тим, що вміє обмежити струм. Він не відключає відразу двигун, а навпаки, дасть можливість стартувати на більшому струмі ніж номінальний струм стабілізатора.

Інверторний стабілізатор Quant-11 практично безшумний. Апарат приваблює покупців малими габаритами та незначною вагою.

Офіційна гарантія 5 років + розширена гарантія (після реєстрації стабілізатора на сайті виробника)

Характеристики товара Інверторний стабілізатор напруги Quant-11

Тип стабілізації Інверторний з випереджаючим захистом
Кількість ступенів Сходів немає. Гладке регулювання.
Вихідна потужність при 220В, кВт 11
Вихідна потужність при 110В, кВт 5.5
Вихідна напруга, 220 або 230
Номінальний вхідний струм, А 50
Струм перевантаження та КЗ, А 100
Час вимкнути. з нагр. >125%, с. 10
Час вимкнути. з нагр. >150%-КЗ, сек. 1
Точність стабілізації, % 0.5
Діапазон вхідної напруги, 90-350
Діапазон стабілізації, 90-350
Діапазон робочих температур, °С .+5 …+40
Діапазон вологості, % 40…80
Затримка перед увімкненням, сек. 6
Спосіб монтажу Навісний
Клас захисту ІР20
Охолодження Примусове. Малошумне.
Кількість фаз 1
Функція компенсатора реактивного струму навантаження Є
Функція обмеження струму (*1) Є
Вимірювання потужності Є
Механічний Байпас Є
Функція плавного пуску (*2) Є
Дисплей Є
Колір Світло сірий
Потужність, Вт 20
Габарити, див., ВхШхГ 450х330х125
вага, кг 12