Trina Solar TSM-DE21 650W

Trina Solar TSM-DE21 650WTrina Solar TSM-DE21 650W


Артикул: 105491
Немає в наявності

Ціна: 257 грн.


особливості:

• Знижений показник LCOE (нормована вартість енергії), знижений показник вартості BOS (баланс системи), скорочено термін окупності
• Зменшений гарантований першорічний та щорічний рівень деградації
• Розроблено для сумісності з існуючими основними компонентами систем
• Підвищений коефіцієнт окупності інвестицій
Висока потужність 650 Вт
• Ефективність модуля до 20,9% із технологією з'єднання високої щільності
• Технологія «багатошинних панелей» для кращого ефекту захоплення світла, зниженого опору серії та покращеного струмознімання
• Зведення до мінімуму виникнення мікротріщин завдяки використанню інноваційної технології неруйнівного різання
• Забезпечується стійкість проти PID (зниження потужності через вплив негативної напруги) за допомогою контролю процесу фотоелементів та матеріалу модулів
• Механічні експлуатаційні характеристики до 5400 Па позитивного навантаження та 2400 Па негативного навантаження.
• Відмінний показник IAM (модифікація кута падіння) та низькі характеристики рівня випромінювання, завірені сертифікатами третіх сторін.
• Унікальна конструкція забезпечує оптимізоване вироблення енергії в умовах міжрядного затінення
• Низький температурний коефіцієнт (-0,34%) та робоча температура

Опис

Монокристалічна сонячна панель Trina Solar TSM-DE21M 650W 9BB (650 Вт)

Сонячна батарея Trina Solar TSM-DE21 650M – найновіша модуль на ринку. У даній моделі використовуються найсучасніші технології, проте ціна залишається оптимальною для кінцевого клієнта.
Потужність панелей досягла виняткового показника – 650 Вт. Такі сонячні панелі формуватимуть ринок фотовольтаїки на наступні 5 років, і вже є ефективним рішенням для використання у наземних домашніх або промислових сонячних електростанціях мережного типу, які можна використовувати для "зеленого тарифу".
Панель оснащена 9 токоснімними доріжками (bb), має потужність 650 Вт. ККД панелі 20.9%. Температурний коефіцієнт потужності становить -0.34%/°C. Це особливо доречно у весняно-літній період, коли в результаті перегріву сонячні панелі втрачають потужність. Завдяки монокристалічному виконанню, панель показує хороші показники вироблення навіть за хмарної погоди. Оснащена 3 захисними діодами Шоттки для захисту від перегріву.

Використовує технологію Half-Cell. Це означає, що панель є умовно розділеною на 2 частини 66 фотоелементів. Загальна площа модуля (3.10 м. кв.), а габарити 2384 мм × 1303 мм × 35 мм. Вага модуля – 33.9 кг. Модуль для кращої стабільності з тильного боку оснащується двома ребрами, що зміцнюють.

Також для кращої генерації панель має технологію PERC. Вона передбачає нанесення на нижню алюмінієву стінку спеціального діелектричного шару з малими отворами, які дозволяють додатково відобразити сонячні промені через панель і згенерувати додатковий об'єм електроенергії. В результаті підвищується коефіцієнт поглинання сонячного світла до 20%, що несе у собі зростання ефективності фотомодуля загалом.

Стійкість до потенційно індуктивної (PID) деградації забезпечує більшу стійкість до втрати потужності з часом. Також панель стійка до солі, піску та аміаку. Має рівень захисту IP68, який унеможливлює проникнення всередину панелі повітря або води.

Компанія Trina Solar займає лідируючі місця серед виробників сонячних панелей у світі та характеризується повністю автоматизованим виробництвом, відповідністю світовим стандартам якості, тривалим перебуванням на ринку та великими вкладеннями у науково-технічні та дослідницькі роботи. Trina Solar входить до списку компаній Tier-1, характеризує її як надійного виробника, який приділяє належну увагу престижності власного бренду

Характеристики товара Trina Solar TSM-DE21 650W

Максимальна потужність, Вт 650
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 9BB
Напруга при максимальній потужності, 37.4
Струм при максимальній потужності, А 17.39
Напруга холостого ходу, 45.3
Струм короткого замикання, А 18.44
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 132 [6*22]
Кількість монтажних отворів, шт 8
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP68
Рамка: матеріал / колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 20.9
Габаритні розміри, мм 2384х1303х35
вага, кг 33.9
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)