Viessmann Vitovolt 200 P

Viessmann Vitovolt 200 P

Артикул: 104190
Немає в наявності

Ціна: 318,50 грн.


особливості:


• Ефективність модуля 15,1 - 16,1 % (залежно від типу див. нижче технічний паспорт)
• Висока механічна міцність скла, витримує навантаження до (5400 Pa), корозійно-стійка алюмінієва рама
• Зниження відбиття світла на 50% за рахунок спеціального покриття „Sol-Gel Roller Coating“
• Довгострокова стабільність та якість – найжорсткіша програма випробувань
• Вбудовані байпасні діоди забезпечують високу продуктивність системи навіть у випадку, коли колектор частково перебуває в тіні
• Захисне скло з низьким вмістом заліза має високий показник пропускання, що забезпечує оптимальний рівень поглинання сонячних променів.
• Усі модулі підлягають постійному контролю якості, сертифіковані за європейськими нормами IEC 61215, 61646, 61730 EWG 89/392 (клас захисту II)
• Високоефективний інвертор струму, призначений для підключення, з інтегрованим інформаційним дисплеєм - можливе накопичення та дистанційна передача даних

Опис

Полікристалічна сонячна панель Viessmann Vitovolt 200 P

Vitovolt 200 P - полікристалічний фотомодуль з оптимальним співвідношенням ціна-якість

Полікристалічні фотомодулі Vitovolt 200 P випускаються на базі полікристалічних кристалів кремнію. Номінальна потужність 245/250/255/260/265 Вт


Швидкий монтаж можливий завдяки простому штекерному підключенню електричних вузлів, спеціальному набору для монтажу на даху. Модульний монтаж полікристалічних фотоелементів.


Фотоелементи розташовані між двома спеціальними скляними поверхнями, що захищає їхню відмінність від впливу погодних умов.
Висока стійкість модулів завдяки потужним алюмінієвим рамам.
Усі необхідні компоненти геліоустановки, наприклад, кабелі та інвертори, узгоджені між собою – змонтувати та підключити систему можна за один день.


Високоефективний інвертор із вмонтованим цифровим дисплеєм
Можливий збір даних через інтерфейс RS 232-485 (друкована плата постачається як додаткове приладдя).


Переваги:

Гарантована якість роботи протягом 25 років завдяки високим стандартам у підборі кристалів кремнію, а також завдяки сучасним технологіям виробництва. Усі складові компоненти, особливо з'єднувальні лінії та інвертори струму, підібрані відповідно один одному. Надійна та довговічна захисна рама сонячного модуля виготовлена з алюмінію.

Конструкторські та технологічні рішення Viessmann забезпечують високий ККД та довгий термін служби навіть у далеких від ідеалу ситуаціях.
Модуль, призначений для підключення, легко підняти на дах завдяки невеликій вазі та стандартному монтажному комплекту Viessmann. Наявність декількох варіантів кріпильних елементів разом із повністю інтегрованою електротехнічною схемою значно спрощують монтаж модулів на даху та підключення їх до системи електропостачання.

Фотогальванічна система, встановлена на даху, перетворює власника будинку на виробника електроенергії. Сонячна енергія перетворюється на електрику, для використання на місці або подається в громадські мережі. У багатьох країнах оператори отримують солідну винагороду від комунальних компаній за те, що вони використовують електроенергію самі або подають її до мережі. Компанія Viessmann постачає фотогальванічні системи, що відповідають усім сучасним вимогам та очікуванням споживачів.

Фотоелектрична панель Vitovolt є єдиною системою, укомплектованою точно відповідними інверторами і всім приладдям, необхідним для легкої установки. Безкомпромісна якість окремих компонентів гарантує бездоганну, ефективну роботу сонячних панелей протягом усього терміну служби.


Гарантія від виробника 10 років.
Гарантія від виробника відповідно до гарантійного
сертифікат, 25 років лінійної продуктивності.

Можливі відхилення в кольорі осередків, не є приводом для скарг

Гарантія на продуктивність

1 Рік: 97 % Потужності
10 Років: 92 % Потужності
25 Років: 83 % Потужності