Yingli Solar YL-310P-35b

Yingli Solar YL-310P-35b

Артикул: 104722
Немає в наявності

Ціна: 193 грн.


особливості:

• Надійне виробництво та висока якість комплектуючих.
• Висока ефективність перетворення сонячної енергії.
• Стійкий до корозії алюмінієвий каркас.
• Високий термін служби – до 25 років та більше.
• Якісні полікристалічні осередки.
• Вологостійкість IP 65;
• Зручне з'єднання;
• ККД фотомодуля 16%;
• Робочі параметри довкілля для даного фотомодуля, ° C - 40 + 85;

Опис

Полікристалічна сонячна панель Yingli Solar YL-310P-35b (310Вт, 36В)

Сонячна батарея Yingli Solar YL-310P-35b(72) - стандартний модуль із 72 елементів класу А з робочою напругою 36,3 Вольт номінальною потужністю 310 Вт.

Матеріал елементів – полікристалічний кремній. Для забезпечення довговічності фотоелектрична панель покрита загартованим склом. Фотоелектричні панелі Yingli Solar 310P-35b(72) мають клас вологостійкості IP65. Ці сонячні модулі мають допуск напруги +/-3%, що мінімізує втрату. Надійні та захищені від корозії рами модулів з анодованого алюмінію витримує тиск вітру 2400 Па та тиск снігового покриву 5400 Па. Yingli Solar виготовляє сонячні модулі відповідно до ISO 9001, щоб відповідати всім вимогам сертифікації та регулятивним нормам.

Ці модулі підходять для всіх типів споживачів, починаючи від електростанцій для приватних котеджів та закінчуючи потужними сонячними електростанціями.

Відомий китайський бренд Yingli Solar має репутацію виробника надійних та довговічних сонячних модулів з високими експлуатаційними характеристиками. Компанія активно впроваджує у виробничий процес інноваційні технології, які дозволяють набути енергетичної незалежності з мінімальними витратами та без найменшої шкоди для навколишнього середовища.

Високоефективні полікристалічні кремнієві фотоелектричні елементи та текстуроване скло з високою світлопропускною здатністю скла дозволяють досягти ефективності модуля до 16%, при цьому знижується вартість установки та підвищується продуктивність системи за недостатньо яскравого освітлення, в умовах хмарного неба. Таким чином, даний сонячний модуль є оптимальним рішенням для використання в сонячних системах енергозабезпечення в тих областях, де ясна погода є рідкістю. Вузький позитивний діапазон допуску потужністю від 0 Вт до +5 Вт гарантує, що ви отримуєте модулі з номінальною потужністю або вище, а також знижує втрати при неточному збігу модулів і підвищує вироблення системи.

Лідируючі позиції в рейтингу "TOV Rheinland Energy Yield Test" доводять високу продуктивність та щорічне вироблення енергії. Випробування, проведені незалежними лабораторіями, показують, що батареї Yingli Solar:

• повністю відповідають стандартам;
• витримують вітрове навантаження до 2,4 кПа та тиску снігу до 5,4 кПа, підтверджуючи механічну стійкість;
• успішно витримує вплив аміаку та солоного туману, суворі та несприятливі умови.

Yingli Solar - один із найбільших виробників фотоелектричних модулів у світі, для виробництва використовують високоякісне обладнання з Європи, США та Японії. Yingli Solar охоплює весь ланцюг створення фотоелектричних модулів – від виробництва полікремнію до виробництва готових сонячних модулів. Повністю автоматизоване виробництво злитків, пластин, елементів та модулів забезпечує якість продукції та матеріалів. Сонячні елементи Grade A є елементами найвищої якості. У них відсутні сколи, тріщини та подряпини, які призводять до зниження ефективності перетворення енергії сонячного світла на електроенергію. Вони мають ідеальний зовнішній вигляд, однорідність кристалів, кольори тощо. Коефіцієнт заповнення ВАХ таких елементів більше 0.7. Сонячне світло містить ультрафіолетове випромінювання, що руйнує матеріали, з яких зроблено сонячний модуль, включаючи сонячні елементи. Невеликі дефекти в матеріалах стають помітнішими з плином часу, тому вироблення енергії сонячними модулями зменшується. Оскільки елементи Grade A мають найменші дефекти на старті, їхня деградація буде найповільнішою. Yingli Solar роблять сонячні модулі під своїм брендом лише з елементів Grade A.

Сонячні батареї Yingli Solar YL-310P-35b(72) мають термін служби понад 25 років.


Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 1 рік: 98% від номінальної потужності
• 10 років: 92% від номінальної потужності
• 25 років: 82% від номінальної потужності

Характеристики товара Yingli Solar YL-310P-35b

Максимальна потужність, Вт 310
Номінальна напруга, 36
Тип панелі Полікристал
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 36.3
Струм при максимальній потужності, А 8.5299999999999999
Напруга холостого ходу, 45.6
Струм короткого замикання, А 8.99
Максимальна напруга системи, 1000 DC
Максимальний струм, A 15
Кількість осередків, шт 72 (6X12)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156x156
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP65
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільна коробка IP67 з 3 bypass-діодами
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 16
Габаритні розміри, мм 1960x990x40
вага, кг 25.5
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)