Viessmann Vitovolt 200 M

Viessmann Vitovolt 200 M

Артикул: 104189
Немає в наявності

Ціна: 318 грн.


особливості:

• Ефективність модуля 16 - 16,5 % (залежно від типу див. нижче технічний паспорт)
• Технологія п-типу з високим рівнем надійності та продуктивності в умовах низького освітлення та високої температури
• Позитивний допуск потужності -0/+5 Вт
• Висока механічна міцність скла, витримує навантаження до (5400 Ра), корозійно-стійка анодована алюмінієва рама
• Усі компоненти та комплектуючі, що використовуються, ідеально підібрані та узгоджені між собою ще на стадії виробництва та контролю якості. Вам залишається лише встановити та підключити.
• Інтегральна мережа обхідних діодів унеможливлює втрати потужності та захищає окремі елементи від перевантаження при частковому затіненні панелі.
• Скляне покриття має високу пропускну здатність та не поглинає сонячну енергію, максимально пропускаючи її на робочу поверхню. Зниження відбиття світла на 50% за рахунок високоякісного покриття „Sol-Gel Roller Coating“.
• Усі панелі проходять обов'язковий контроль якості відповідно до провідних світових стандартів IEC 61215, 61646 та 61730 EEC 89/392 та другої категорії безпеки.
• Висока ефективність за рахунок використання інверторів останнього покоління. Опціонально доступна система віддаленого моніторингу.
• Гарантована якість роботи протягом 25 років завдяки високим вимогам до підбору кристалів кремнію, а також сучасній технології виготовлення


Опис

Монокристалічна сонячна панель Viessmann Vitovolt 200 M

Фотомодулі Viessmann Vitovolt 200 випускаються на базі монокристалічних кристалів кремнію з діапазоном потужностей 250-275 Вт.

Швидкий монтаж завдяки простому штекерному підключенню електричних вузлів, спеціальному набору для монтажу на даху.
Модульний монтаж полікристалічних фотоелементів.


Високоефективний інвертор із вмонтованим цифровим дисплеєм.

Можливий збір даних через інтерфейс RS 232-485 (друкована плата постачається як додаткове приладдя).

Переваги:

Гарантована якість роботи протягом 25 років завдяки високим стандартам у підборі кристалів кремнію, а також завдяки сучасним технологіям виробництва. Усі складові компоненти, особливо з'єднувальні лінії та інвертори струму, підібрані відповідно один одному. Надійна та довговічна захисна рама сонячного модуля виготовлена з алюмінію.

Сонячні панелі створені на основі монокристалічних кремнієвих елементів. Потужність одного модуля – від 175 до 225 Wp залежно від типу. Термін Wp (Watt peak) означає пікову потужність вироблення електричної енергії сонячною батареєю у усереднених ідеальних умовах. Конструкторські та технологічні рішення Viessmann забезпечують високий ККД та довгий термін служби навіть у далеких від ідеалу ситуаціях.

Модуль Vitovolt 200 являє собою сендвіч-панель, що ламінує спеціальним склом з низьким вмістом заліза. Окремі фотоелементи зафіксовані між пластиковими плівками та герметично закриті конструкцією рами та задньою кришкою із стійкого до корозії алюмінію – панель відмінно захищена від несприятливих впливів та погодних умов.

Наявність декількох варіантів кріпильних елементів разом із повністю інтегрованою електротехнічною схемою значно спрощують монтаж модулів на даху та підключення їх до системи електропостачання.

Фотогальванічна система, встановлена на даху, перетворює власника будинку на виробника електроенергії. Сонячна енергія перетворюється на електрику, для використання на місці або подається в громадські мережі. У багатьох країнах оператори отримують солідну винагороду від комунальних компаній за те, що вони використовують електроенергію самі або подають її до мережі. Компанія Viessmann постачає фотогальванічні системи, що відповідають усім сучасним вимогам та очікуванням споживачів.

Фотоелектрична панель Vitovolt є єдиною системою, укомплектованою точно відповідними інверторами і всім приладдям, необхідним для легкої установки. Безкомпромісна якість окремих компонентів гарантує бездоганну, ефективну роботу сонячних панелей протягом усього терміну служби.

Гарантія від виробника 10 років.

Примітки

Можливі відхилення у кольорі осередків, не є приводом для скарг

Гарантія на продуктивність

• 1 рік: 98% від номінальної потужності
• 10 років: 92% від номінальної потужності
• 25 років: 83% від номінальної потужності