Risen RSM120-6-315M/5ВВ PERC Half-cell

Risen RSM120-6-315M/5ВВ PERC Half-cellRisen RSM120-6-315M/5ВВ PERC Half-cellАртикул: 105225
Немає в наявності

Ціна: 120 грн.


особливості:

• Довговічність – термін служби понад 25 років.
• Один з найнижчих серед конкурентів (найкращий в галузі) температурних коефіцієнтів (Temperature Coefficient) Pmax -0.39% / повільніше втрачає потужність при нагріванні - буде більше вироблення в літню спеку!
• Відмінне співвідношення ціни та якості, тм Risen Solar входить до списку Tier-1 тобто позиціонуються як найкращий товар на ринку;
• Міцна конструкція з анодованого алюмінію та загартованого скла.
• 2-е місце серед 176 міжнародних постачальників у глобальному незалежному тестуванні модулів, яке було організовано лабораторією Photon.
• Найкраще виробництво електроенергії в похмуру погоду під розсіяними сонячними променями (досягається за рахунок різної орієнтації кристалів в елементі).
• Гарантована надійність та суворі гарантії якості – значно перевершують сертифікаційні вимоги.
• Противідбивне та незабруднене покриття мінімізують втрати потужності через бруду та пил.
• Стійкість до впливу густого соляного туману, аміаку та летючого піску дозволяє використовувати продукцію на морських узбережжях, фермах та у пустелях.
• Відмінна опірність механічному навантаженню до 2400Па та сніговому навантаженню до 5400Па.


Опис

Монокристалічна сонячна панель Risen Solar RSM120-6-315M/5ВВ PERC Half-cell (315 Вт)

Сонячна батарея Risen RSM60-6-315M номінальною потужністю 315 Вт, тип кремнію – монокристал, ККД 18,9%

Електрогенеруючий пристрій спліт-типу на основі монокристалічного кремнію. Є панель товщиною 3,5 см, шириною 99,2 см і висотою 1,68 м. Складається зі 120 половинчастих фотоелементів (технологія Half Cut Cells) з п'ятьма струмопровідними шинами в кожному осередку (5BB). З тильного боку кремнієві пластини покриті діелектричним шаром. Контакт із металевою підкладкою відбувається через мініатюрні отвори. Зверху фотоелементи захищені загартованим прозорим склом із низьким вмістом заліза. Конструкція поміщена в легку алюмінієву раму, абсолютно герметична, витримує вітрове та снігове навантаження до 2400Па та 5400Па відповідно. Важить 19 кг. сонячний фотомодуль Risen RSM120-6-315M є поєднанням найновіших розробок в галузі сонячної енергетики та досить демократичної ціни. Панель розроблена за half-cell технологією, стійка до PID-деградації, має низький коефіцієнт теплових втрат -0,29 та відмінно працює за хмарної погоди.

Особливістю технології half-cell є те, що панель стандартних розмірів містить 120 половинчастих сонячних осередків для розділення панелі, по суті, на дві окремі частини. Це досить важливий аспект у разі затінення або виходу з експлуатації однієї з частин панелі. Друга, при цьому, продовжуватиме працювати і генеруватиме електроенергію. Крім того, при даній технології розміщення фотоелементів, відстань між осередками зменшується, що знижує опір проходження струму, а 5 струмознімних доріжок зменшують втрати електричного струму при нагріванні.

У панелі є анти-відбивне покриття, яке підвищує коефіцієнт поглинання сонячних променів. Крім того, панель стійка до солі, аміаку та піску. Рівень пиловологозахищеності IP67 повністю виключає можливість проникнення води всередину панелі. Також дана панель витривала до вітру та снігу. Витримує навантаження вітром до 2400р та снігом до 5400Ра. Стійкість до потенційно індукової деградації (PID) робить панель більш ефективною у довгостроковому періоді, порівняно із звичайними. Крім того, панель виготовлена з використанням технології PERC, яка збільшує коефіцієнт поглинання сонячного світла на 20%.


Компанією-виробником цієї панелі є китайська фірма Risen Solar. Ця компанія характеризується безумовним авторитетом у світі, повністю автоматизованим виробництвом, відповідністю європейським сертифікатам якості (Photon) та мінімумом шлюбу при виробництві. Крім того, компанія рік у рік займає топові місця в списку Tier 1, що говорить про стабільно високий престиж фірми.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності