SunPower SPR-E20-435-COM

SunPower SPR-E20-435-COM

Артикул: 105224
Немає в наявності

Ціна: 369 грн.


Товар поставляється на замовлення. Термін постачання 30-45 днів

особливості:


• Паралельна архітектура з'єднання сонячних елементів – лінійна залежність генерації від затінення.
• Ефективність - найвища серед модулів серійно: 20.1% для E20;
• Надійність – найкраща у світі: 0.00005% повернень; модулі стійкі до коливання температури, вітру, вологості, граду та інших ушкоджень.
• Деградація - найменша в галузі: 0.25% для серії E.
• Температурний коефіцієнт - один із найкращих у галузі: -0.35%/°C для E20,
• Гарантія – найкраща в галузі: 25 років на продукцію, незалежно від дефекту. 25 років на потужність 92% для серії E
• Екологічність – найкраща в галузі: SunPower займає 1 місце серед 35 провідних виробників сонячних панелей у рейтингу соціальної та екологічної відповідальності SVTC.
• Світовий бренд (США, Tier 1) – лідер інновацій:
• Компанія заснована в 1985 році в Кремнієвій долині № 1 в галузі за рівнем R & D, а також № 1 з продажу в США. 7 із 10 найбільших американських корпорацій, які купують сонячні панелі, обирають SunPower (Apple, Walmart, Target та інші).


Опис

Сонячна панель SunPower SPR-E20-435-COM

Американські сонячні панелі SunPower E-Series є продуктом преміум класу, якого досягають лише 4% всіх сонячних батарей. Компанія SunPower забезпечує рекордні ККД і заслужено лідирує в галузі вже понад 30 років.

Сонячні панелі SunPower E-Series генерують більше електроенергії на одиницю площі, ніж стандартна панель, і це гарний вибір, якщо потрібно максимально збільшити виробництво енергії в обмеженому просторі.

В основі кожної панелі лежить сонячний елемент Maxeon®, розроблений із твердою мідною основою, здатний витримувати суворі умови та забезпечувати десятиліття продуктивності. Це дозволило досягти деградації кремнію менше 0,4% на рік і забезпечило зниження потужності протягом 25-річного гарантійного терміну лише на 8%.

Компанія SunPower – один із безумовних світових лідерів серед виробників сонячних батарей. Компанія була створена в Кремнієвій долині 1985 року, а 2011 року увійшла до складу концерну Total (четверта за величиною енергетична компанія у світі).

З моменту заснування SunPower є лідером у галузі глобальних сонячних інновацій. Порівняно з аналогами, сонячні панелі
SunPower забезпечують більше енергії та надійності завдяки ефективним та сучасним технологіям. Наприклад, стандартні моно- або полікристалічні сонячні елементи модулів інших компаній, як правило, дуже крихкі та не мають кута вигину. Елементи SunPower гнучкіші, вони не ламаються, і навіть зламаний елемент SunPower продовжує працювати без втрати потужності.

Значна унікальність сонячних модулів SunPower полягає в тому, що пластинчасті мідні стрічки замінені на гнучкі сполуки, а елементи в них з'єднані паралельно, на противагу послідовному з'єднанню. Це, у свою чергу, дає більшу ефективність вироблення електроенергії, коли на модулі тінь, сміття або бруд. Нижча пікова робоча температура елемента збільшує термін життя модуля, а матеріали, з яких він зроблений, запобігають PID (potential induced degradation), і захищають від зниження потужності вологістю.

Соціальна та екологічна відповідальність. SunPower займає перше місце в рейтингу соціальної та екологічної відповідальності (SVTC), серед 35 провідних виробників сонячних панелей. Компанії оцінюються за такими параметрами, як: обсяг парникових газів; забруднення навколишнього середовища; рівень переробки, конфліктні мінерали та хімічні речовини; дотримання прав працівників, турботу про їхнє здоров'я та безпеку, та багатьма іншими. Покупець може бути впевнений, що вклав гроші у продукцію, вироблену відповідно до стандартів сталого розвитку.

Характеристики товара SunPower SPR-E20-435-COM

Максимальна потужність, Вт 435
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків Maxeon Gen II
Напруга при максимальній потужності, 72.9
Струм при максимальній потужності, А 5.97
Напруга холостого ходу, 85.6
Струм короткого замикання, А 6.43
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 128 (16 X 8)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 158.75х158.75
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP65
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільна коробка IP65
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 19.5
Габаритні розміри, мм 2067х1046х46
вага, кг 25.4
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)