Canadian Solar CS3W-445 HiKu

Canadian Solar CS3W-445 HiKu

Артикул: 105466
Немає в наявності

Ціна: 4 451 грн.


Особливості:

• На 26% більше потужності, ніж у звичайних модулів
• Зниження до 4,5% lcoe (наведена вартість енергії)
• Зниження вартості системи до 2,7%
• Низький nmot (номінальна робоча температура модуля): 42 ± 3 ° c
• Низький температурний коефіцієнт (pmax): -0,35%/°c
• Найкраща переносимість затінення
• Нижчий внутрішній струм, нижча температура гарячої точки
• Ризик розтріскування осередків обмежений у невеликій області, підвищує надійність модуля
• Сильне снігове навантаження до 5400 па, вітрове навантаження до 3600 па
• 25 років: гарантія на лінійну вихідну потужність
• 12 років: розширена гарантія на матеріали та якість виготовлення

Опис


Монокристалічна сонячна панель Canadian Solar CS3W-445 HiKu (445Вт)

Сонячна панель 445W HiKu Моно - це нове покоління панелей, що виробляється Canadian Solar, брендом, який уже багато років входить до списку провідних світових постачальників панелей. CS3W-445MS - монокристалічна батарея, що проводиться з використанням технології охолодження Ku-модулів, заснованої на технології модулів з низьким внутрішнім струмом (LIC) - модульної технології наступного покоління.

Ця панель оснащена найсучаснішими технологіями в галузі сонячної енергетики. Ось чотири технології, які забезпечили репутацію цього продукту:
- Комірки половинного різання: при використанні цієї технології елементи батареї скорочуються вдвічі, тому кількість елементів батареї, що незалежно працюють, подвоїться, з 72 до 144 елементів на аркуші того ж розміру. . Таким чином, зменшення струму допомагає охолодити панелі під час роботи, тим самим підвищуючи ефективність перетворення сонячної енергії. Крім того, ці фактори також збільшують термін служби батареї, ніж зазвичай.
- PERC: технологія PERC означає «пасивований випромінювач та тиловий елемент». PERC допомагає підвищити ефективність панелі, дозволяючи електронам легше переміщатися, збільшуючи відображення світла на задній частині сонячного елемента, допомагаючи перетворювати більше сонячної енергії, ніж зазвичай.
- Мульти-шини: шина діє як головний шлях, яким електрони від акумуляторної батареї проходять у зовнішній ланцюг, утворюючи електричний струм. В акумуляторному елементі з великою кількістю шин електрони легко концентруються для утворення більшого струму. Таким чином, в панелях використовується безліч тонких металевих дротів для спрямування струму, який стабільний і з меншою ймовірністю споживається.
- Розділені панелі: ця технологія розділяє панелі на дві незалежні частини. Замість традиційного типу, якщо частина панелі затінена, торкнеться вся панель. Тепер рівень удару буде зменшено вдвічі, оскільки акумулятор розрізали на 2 частини для автономної роботи.

Сувора процедура перевірки для отримання однорідних продуктів

Перед пакуванням та надсиланням продукції сонячні панелі Canadian Solar повинні пройти 359 різних пунктів контролю якості. Оскільки вони на 100% виробляються роботами, мільйони панелей мають незмінно високу якість. Це допомагає інвесторам не турбуватися про проблеми, викликані помилкою виробника, який вимагає часу та розуму для заміни несправних панелей. Canadian Solar дає клієнтам впевненість у тому, що вона без проблем використовує її більше 35 років.

Робочі характеристики у вищому рівні ptc у світі
Варто також зазначити, що рейтинг PTC у цій панелі становить 93,13%. Це означає, що панель тестувалася за умов наближених до реальних (часткова хмарність, вітер, висока температура тощо). Тому, купуючи цю панель, можете бути впевнені, що дана панель 100% відповідає своїм заявленим характеристикам і навіть перевершує їх.
Це провідний важливий показник для сонячної панелі. На відміну від продуктивності, перевіреної в ідеальних умовах, продуктивність, перевірена в умовах PTC (тести та оцінки, що базуються на реальних погодних умовах), найбільш точно відображають продуктивність, яку забезпечують панелі. Результати показують, що це число досягає 93,13% для цієї панелі, що є найвищим показником у світі та набагато випереджає решту конкурентів. Завдяки цьому високому показнику ефективність перетворення сонячної енергії панелями практично не буде значно знижена в нестійких погодних умовах як при спекотному, так і при слабкому сонячному світлі.

Характеристики товара Canadian Solar CS3W-445 HiKu

Максимальна потужність, Вт 445
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 9BB
Напруга при максимальній потужності, 40.3
Струм при максимальній потужності, А 11,05
Напруга холостого ходу, 48,05
Струм короткого замикання, А 11,59
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 144 [2 X (12 X 6)]
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 158.75х79.375
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP68
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільна коробка IP68
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 20.1
Габаритні розміри, мм 2108х1048х40
вага, кг 24,9