Canadian Solar CS6K-300MS/5BB

Canadian Solar CS6K-300MS/5BBCanadian Solar CS6K-300MS/5BB


Артикул: 104954
Немає в наявності

Ціна: 151 грн.


особливості:

• На 11% більше потужності, ніж звичайні модулі.
• Відмінна продуктивність при низькому освітленні - до 97%
• Підвищена продуктивність за рахунок низьких температурних коефіцієнтів
• Адаптовані для різних типів інсталяції. Панелі можна використовувати як у побутових, так і промислових цілях.
• Вони виготовлені з високоякісного напівпровідникового матеріалу
• Ефективно перетворюють сонячну енергію на електрику (ККД – 18,33%)
• У них тривалий термін служби – гарантія 10 років на матеріали та роботи; гарантія 25 років на вироблення потужності
• Чи мають захист від PID-руйнування
• Повний цикл виробництва з автоматизацією 96%
• Висока продуктивність за низького освітлення;
• Відмінний опір механічному навантаженню - 2400Па та сніговому навантаженню - 5400Па
• Довгострокова надійність системи з роз'ємом IP67
• Тільки позитивний толеранс: 0~5 Вт
• Найвищий рейтинг PVUSA (PTC) у Каліфорнії з виробництва енергії на піковий ват
• Надстійкі у корозійному середовищі, підтверджено випробуваннями IEC61701 “Salt Mist Corrosion Testing”
• Міцна алюмінієва рама, що пройшла тест на тиск 5400Pa, що дозволяє витримувати високі снігові навантаження
• Перший виробник, який отримав сертифікат ISO:TS16949 (кваліфікація управління в автомобільній промисловості) на виробництво модулів з 2003
• Сертифікат ISO17025 для дослідницької лабораторії


Опис

Монокристалічна сонячна панель Canadian Solar CS6K-300MS/5BB

Фото модулі Canadian Solar CS6K-275P з монокристалічного кремнію з технологією струмознімач 5ВВ, складаються з 60 селів стандартного розміру, з'єднані послідовно з обрамленням з високоміцного алюмінієвого профілю шириною 40мм. Розмір панелі стандартний 1650 х 992 мм.

Представлена сонячна панель Canadian Solar CS6K-300MS/5BB є однією з модифікацій серії CS6K з номінальною потужністю 300 Вт та розмірами панелі з кріпленнями 1650 х 992 х 40 мм. Робоча напруга 32,5 В, робочий струм 9,24 А, діапазон робочих температур від - 40 до + 85 С. Сонячна панель виготовлена з монокристалічних фотоелектричних осередків розмірами 125 х 125 мм (6 дюймів). Компанія Canadian Solar представляє світового рівня якість продукції та дає гарантію на компоненти та матеріали 10 років. Гарантія збереження лінійної вихідної потужності 25 років!

Корпус панелі виготовляється у виконанні захисту від пилу та бризок IP67, що дозволяє встановлювати в несприятливих кліматичних зонах. Висока продуктивність панелей в 97,5% забезпечується за найнижчого освітлення. Сонячні панелі Canadian Solar CS6K-300MS/5BB витримують вітрове навантаження до 4 кПа та снігове навантаження до 6 кПа.

Фотопанель Canadian CS6K-300MS/5BB використовує новітню інноваційну клітинну технологію, збільшення вихідної потужності модуля та надійність системи, що забезпечується 15-річним досвідом у модульному виробництві, добре спроектований модуль та дизайн, суворий контроль якості специфікації, автоматизований виробничий процес та 1.

Сонячний фотомодуль CS6K-300MS/5BB виготовляється з монокристалічних фотоелементів сумарної потужності 300 Вт. Панель складається із стандартних 60 фотоелементів. Батареї такого типу застосовуються для побудови мережевих сонячних електростанцій, автономних та гібридних. Рама фотомодуля виготовлена з алюмінієвої рами завтовшки 40 мм. Фотоелементи захищені розжареним склом завтовшки 3.2 мм структурованої поверхні. На задній частині перетворювача розташована розподільна коробка, в якій знаходяться захисні діоди Шотки.

Стандартні модулі виготовлені із високоефективних монокристалічних або полікристалічних елементів розміром 156 x 156 мм (6 inch). Ці модулі підходять для всіх сфер застосування - від великих фотоелектричних станцій до встановлення на дахах приватних будинків.

У 2017 р. компанія посіла 3-е місце у світі за обсягом продажу сонячних батарей (входить до списку Tier – 1)

Незважаючи на їхню назву, панелі не виготовлені в Канаді. На даний момент (грудень 2017 року) – 10% їх виробничих потужностей знаходиться в Канаді, ці панелі призначені лише для ринку Північної Америки. Сонячні панелі Canadian Solar, які ми пропонуємо, виготовлені в Китаї, але із збереженням усіх технологій та розробок. Ретельна розробка та нові технології виробництва забезпечують високу ефективність, довгострокову продуктивність кожного виготовленого модуля. Суворий контроль якості та внутрішні засоби тестування гарантують, що сонячні панелі Canadian Solar відповідають найвищим стандартам якості.

Canadian Solar надає гарантію 25 років на лінійне зниження вироблення фотоелектричних модулів. Всі серії модулів виробляються при найсуворішому технолонічному контролі, що гарантує відповідність найсуворішим міжнародним стандартам якості та безпеки. Продукція Canadian Solar відповідає найсуворішим міжнародним стандартам, підтвердженим IEC, TUV, UL сертифікатами. CSI є першою фотоелектричною компанією, яка отримала ISO: TS16949, сертифікат якості керування для автомобільної промисловості, який набагато вимогливіший за ISO 9001. Canadian Solar також має свою власну тестову лабораторію, акредитовану за ISO 17025.


Представлені сонячні панелі для будинку Canadian Solar, однією з найвідоміших розробників та виробників сонячних батарей у світі. Канадська фірма Canadian Solar м.Гуелф провінції Онтаріо, розробляє та виробляє сонячні батареї з 2001р. і завжди входить до десятки найбільших виробників у світі. Основне виробництво Canadian Solar знаходиться в Китаї, але крім Канади та США, компанія також має виробництва в Європі: Німеччина, Італія, Іспанія та в таких країнах як: Австралія, Сінгапур, Гонконг та Ю.Корея. Сумарна потужність вироблених сонячних фотомодулів становить 24 ГВт або 70 млн. батарей. Компанія входить до складу виробників TIER 1.

Компанія Canada Solar (NASDAQ: CSIQ працює в якості глобального постачальника енергії з успішними бізнес-дочірніми компаніями в 20 країнах на 6 континентах. Крім участі в якості провідного виробника сонячних фотоелектричних модулів і постачальника рішень для сонячної енергетики, компанія Canadian Solar має географічне диверсифікування. проектів Завдяки нещодавньому придбанню компанії Recurrent Energy, загальний обсяг проекту Canadian Solar в даний час становить 12 ГВт, у тому числі збільшення конвеєра виробництва на пізнішому етапі до більш ніж 1,6 ГВт, має найпередовіші виробничі потужності в Канаді, Китаї та В'єтнамі. У компанії Canadian Solar працює понад 10 000 працівників по всьому світу, за останні 16 років вироблено більш ніж 24 ГВт фото-панелей або більше 70 мільйонів фотоелектричних модулів. енергії.

Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності

Проектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес, зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити сонячну панель в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Нові модулі SuperPower від компанії Canadian Solar, з Моно-PERC-елементами значно підвищують ефективність та надійність Вашої сонячної станції. Пропоновані інноваційні технології дозволяють досягати чудових показників в умовах низького освітлення вранці, ввечері та в похмурі дні, збільшуючи вихідну потужність модуля та загальну вихідну потужність сонячної електростанції.

Характеристики товара Canadian Solar CS6K-300MS/5BB

Максимальна потужність, Вт 300
Тип панелі Монокристал
Технологія виробництва 5bb
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 32.5
Струм при максимальній потужності, А 9,24
Напруга холостого ходу, 39.7
Струм короткого замикання, А 9,83
Максимальна напруга системи, 1000 DC
Кількість осередків, шт 60 (6X10)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156x156
Допустима похибка потужності, % ±3%
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колір Алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 18,33
Габаритні розміри, мм 1650x992x40
вага, кг 18,2
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)