Hanwha Q CELLS Q.PEAK DUO-G5 320

Hanwha Q CELLS Q.PEAK DUO-G5 320

Артикул: 105208
Немає в наявності

Ціна: 150 грн.


Особливості:
• Q.antum technology: більш висока продуктивність по всій площі поверхні та нижчі витрати на BOS завдяки вищим класам потужності та ефективності до 19%.
• Оптимальна продуктивність за будь-якої погоди з відмінною поведінкою в умовах низького освітлення та температури.
• Довгострокова безпека врожаю з технологією Anti-PID 1, Hot-Spot-Protect та Traceable Quality Tra.Q.
• Високотехнологічна рама з алюмінієвого сплаву, сертифікована для високих снігопадів (5400 Па) та вітрових навантажень (4000 Па) відповідно до IEC.
• Довготривалий захист прибутковості завдяки технологіям Anti LID та Anti PID1, Hot-Spot Protect та Traceable Quality Tra.Q.
• Включає 12-річну гарантію на продукт та 25-річну лінійну гарантію продуктивності.
• Q.ANTUM DUO поєднує передовий поділ осередків та інноваційну проводку з технологією Q.ANTUM.


Опис

Монокристалічна сонячна панель Hanwha Q CELLS Q.PEAK DUO-G5 320

Новий сонячний модуль Q.PEAK DUO-G5 від Q-CELLS вражає завдяки інноваційній технології Q.ANTUM DUO, яка забезпечує високу продуктивність модуля з невеликою площею поверхні. Осередки Q.ANTUM, що утримують світовий рекорд по продуктивності, тепер поєднуються з новітньою технологією половинчастих селів і розроблені з шістьма bus-bar шинами, що забезпечує найвищу продуктивність в реальних умовах - як з низькоінтенсивним сонячним випромінюванням, так і в спекотні літні дні.

Новий Q.PEAK DUO-G5 є монокристалічний сонячний модуль з класами потужності до 330 Вт і ККД 19%. Сонячні модулі Q.PEAK DUO-G5 забезпечують більш високу продуктивність на менших площах. Це стало можливим завдяки новому поколінню концепції осередків, що утримують світові рекорди Q.ANTUM, яка тепер поєднується із найсучаснішими схемотехнічними напівелементами та конструкцією із шістьма шинами.

Технологія Q.ANTUM заснована на технології заднього осередку пасивного випромінювача (PERC). PERC, безумовно, дозволяє пасивувати задню сторону сонячного елемента, що передбачає установку шару, що відбиває, призначеного для захоплення раніше невикористаного сонячного світла назад в елемент, де він може бути перетворений в сонячну електрику. Задні поверхні сонячних елементів Q.ANTUM оброблені спеціальним нанопокриттям, яке функціонує подібно до звичайного домашнього дзеркала. Промені сонячного світла, які інакше пішли б у відходи, відбиваються назад через комірку, щоб генерувати більше електрики. Лазерні контакти доповнюють нанопокриття, покращуючи електричні властивості модуля, значно підвищуючи його ефективність.

Технологія Q CELLS Anti LID усуває погіршення світла (LID), яке може значно знизити продуктивність системи майже повністю. Інші звичайні монокристалічні сонячні елементи втратять більшу частину своєї початкової продуктивності після дії сонячного світла. З технологією Anti LID Q.PEAK DUO-G5 це негаразд.

Q.PEAK DUO-G5 – це сучасна монокристалічна сонячна панель, виготовлена компанією південнокорейською компанією Q CELLS. У цьому сонячному модулі знайшла своє втілення інноваційна технологія Q.ANTUM DUO, рахунок якої забезпечується відчутно висока продуктивність на обмежених площах. Сам модуль та технологія розроблялися німецькими інженерами. Повне складання сонячної батареї проводиться у Південній Кореї.

Розробники сонячного модуля Q.PEAK DUO-G5 гарантують не менше 98% від номінальної потужності після першого року експлуатації. Після цього максимальна деградація осередків не перевищить показник 0,54% на рік. Мінімум 93,1% від номінальної потужності зберігається протягом 10 років. Після закінчення 25-річного терміну експлуатації, потужність модуля не може бути нижчою ніж 85% від номінальної потужності.

Hanwha Q CELLS Co. Ltd., станом на 2018 рік вважається одним із найбільших у світі виробників фотоелектричних елементів. Головний офіс компанії розташований у місті Сеул, Південна Корея (Global Executive HQ), а також у Талхеймі, Німеччина (Tech & Innovation HQ). Маючи у своєму розпорядженні різноманітні міжнародні виробничі об'єкти у Південній Кореї, Малайзії та Китаї Hanwha Q CELLS Co. Ltd. здобула унікальну перевагу перед конкурентами для гнучкого вирішення всіх глобальних світового ринку фотоелектрики. Виробник пропонує весь набір фотоелектричних продуктів та рішень до них від найпростіших модулів до масштабних промислових сонячних електростанцій.


Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 1 рік: 98% від номінальної потужності
• 10 років: 93,1% від номінальної потужності
• 25 років: 85% від номінальної потужності

Характеристики товара Hanwha Q CELLS Q.PEAK DUO-G5 320

Максимальна потужність, Вт 320
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 6BB "Half-Cell" Q.ANTUM
Напруга при максимальній потужності, 33.32
Струм при максимальній потужності, А 9.6
Напруга холостого ходу, 40.13
Струм короткого замикання, А 10.09
Максимальна напруга системи, 1000 DC
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 120 (6X20)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156.75x156.75
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/чорний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільна коробка IP67 з 3 bypass-діодами
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 19
Габаритні розміри, мм 1950x992x4
вага, кг 18.7
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)